Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(Ameera @ 2010 09 04, 16:36)
Prisėdau ir aš pasiuvinėti RR'o. Iki šiol beveik neteko ardyti siuvinio, nu bet su šituo, tai per pastarąsias dvi valandas du kartus jau ardžiau.  blink.gif



Būna... Ir man vieną teko ardyti... O dabar baiginėju savo svogūnus. Pagaliau, nes per dvi savaites kasdien vos po keleta kryželių padariau.. Darbas... mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš kažkur besitvarkydama, saugiai nuo mažosios pasidėjau pradėta siuvinė ir dabar niekaip nerandu doh.gif , o nepabaigus ano kažkaip naujo nesinori imt, tai jei nerasiu kur pasidėjau teks pradėt naują ką nors. Gal jau Kalėdom pradėt ruoštis g.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 04, 16:54)
O aš kažkur besitvarkydama, saugiai nuo mažosios pasidėjau pradėta siuvinė ir dabar niekaip nerandu  doh.gif , o nepabaigus ano kažkaip naujo nesinori imt, tai jei nerasiu kur pasidėjau teks pradėt naują ką nors. Gal jau Kalėdom pradėt ruoštis  g.gif


Manau - pats laikas. Kai atidėlioju, tai paskui vos spėju. Bet kad dabar planuose tiek darbų turiu. Reiks kažkaip įterpti... g.gif
Papildyta:
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 04, 16:08)
O aš vis dar laukiu siuvinio iš Decopos. Jau būčiau išsiuvinėjus pusę, na bet yra kaip yra. Kai gausiu stengsiuos pabaigt kuo greičiau.


Nesuprantu, kaip čia taip ilgai jis eina... g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 09 04, 15:50)
Būna... Ir man vieną teko ardyti... O dabar baiginėju savo svogūnus. Pagaliau, nes per dvi savaites kasdien vos po keleta kryželių padariau.. Darbas... mirksiukas.gif


Man irgi teko šįsyk ardyti ir kas pikčiausia foną. Ir TT foną teko ardyti, pusinius ne į tą pusę išsiuvinėjau.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 09 04, 17:23)
Man irgi teko šįsyk ardyti ir kas pikčiausia foną. Ir TT foną teko ardyti, pusinius ne į tą pusę išsiuvinėjau.


O gobeleninio dygsnio kryptis daug turi reikšmės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 09 04, 16:29)
O gobeleninio dygsnio kryptis daug turi reikšmės? g.gif


Man kažkaip ne taip žiūrėjosi, juolab, kad ir originale parodyta į kitą pusę. O ir kitos merginos buvo kitaip išsiuvinėję. Svarbiausia, kad visada dariau į tą pusę, o šįsyk padariau atvirkščiai. g.gif
Atsakyti
QUOTE
Uodegytė kaip mergytė,  net nepatikėčiau, kad ištekėjus ir tuo labiau gimdžiusi.


tai niekas netiki schmoll.gif nuotraukose gal taip atrodau taip per jaunai ,mane inesiuuu mate idomi jos nuomone blush2.gif o realybej 18 duoda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 04, 17:58)
tai niekas netiki  schmoll.gif nuotraukose gal taip atrodau taip per jaunai ,mane inesiuuu mate idomi jos nuomone  blush2.gif o realybej 18 duoda  biggrin.gif


Mes kai su sese einam- tai mane laiko sesės mama, nors tarp mūsų tik pusantrų metų skirtumas.

Turiu studijų draugę, kuri dar už mane vyresnė metais, bet kai eina į klubą, pas ją visada dokumentų prašo.
Atsakyti
QUOTE
Mes kai su sese einam- tai mane laiko sesės mama, nors tarp mūsų tik pusantrų metų skirtumas.

Turiu studijų draugę, kuri dar už mane vyresnė metais, bet kai eina į klubą, pas ją visada dokumentų prašo.


cia tas tai nieko del metu skirtumo blush2.gif ,bet kai realiai su tuo susiduri. kai paaugliai (ligoninej su vaiku gulejom) ''mamule'' vadino,ir zaidima zaide kas isdris pasakyti tai.tai islisdavo kuris is palatos ir pasakydavo.tai suma pakeliau,sakau as jam kas per nesamones,gindamasis sake kas atseit ne man sake bet tik as ten sedejau g.gif ,tai kita ryta visi skersai ziuredami tylejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 04 rugsėjo 2010 - 18:50
Aš jau baigynėju širdutę siuvinėt, lauksiu adresiuko merginos, su kuria keisiuos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 09 04, 16:29)
O gobeleninio dygsnio kryptis daug turi reikšmės? g.gif

Kad pusinis ir gobeleninis, man rodos, ne tas pats. Ar tas, kur fone būna, //// siuvinėjamas kaip tas vadinamas "gobeleninis"?
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 09 05, 11:04)
Kad pusinis ir gobeleninis, man rodos, ne tas pats. Ar tas, kur fone būna, //// siuvinėjamas kaip tas vadinamas "gobeleninis"?

ne, gobeleninis visai kitaip siuvinėjasi

http://www.supermama...?...20368&st=12
Atsakyti