Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 03, 21:39)
va jau tokia smulkute  doh.gif o kiek man yra net neduoda  blush2.gif nustemba kai sakau kad istekejus  blink.gif


Aš pasakyčiau, kad tu dar paauglė, na kokių 16 metų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
Aš pasakyčiau, kad tu dar paauglė, na kokių 16 metų


zinau lotuliukas.gif visi taip sako rolleyes.gif

o taip kaip geda ,vaziavom su sunum kauna ,i ligonine, ten mane kad jis mano brolis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 03 rugsėjo 2010 - 19:47
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 03, 21:45)
zinau  lotuliukas.gif visi taip sako  rolleyes.gif

o taip kaip geda  ,vaziavom su sunum kauna ,i ligonine, ten mane kad jis mano brolis  unsure.gif


Visai negėda. Džiaugtis reikia, kad jauna laiko thumbup.gif Kai praeis dar 10 metų, tai ir norėsi, kad jaunesne laikytų mirksiukas.gif

Mano draugei 34 metai, tai po šiai dienai perkant alų paso prašo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Mano draugei 34 metai, tai po šiai dienai perkant alų paso prašo


man ne karta tokia beda buvo doh.gif tai uzsiputojusi ,parodziau kortele banko,nes paso nesinesiojau,zieda ant pirsto parodziau,tai vos pardave.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 03, 21:53)
man ne karta tokia beda buvo  doh.gif tai uzsiputojusi ,parodziau kortele banko,nes paso nesinesiojau,zieda ant pirsto parodziau,tai vos pardave.


lotuliukas.gif

Aš tai tik apsidžiaugčiau, jei manęs paso paprašytų... Smagiai pasijuokčiau lotuliukas.gif Deja neprašo... Matyt ant veido parašyta, kad jau ne 16 blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 03 rugsėjo 2010 - 19:57
QUOTE
Aš tai tik apsidžiaugčiau, jei manęs paso paprašytų... Smagiai pasijuokčiau 


aisku jum atrodo kad gerai,bet uztat darbe su tavim niekas nesiskaito,nes mato kad jauna,visokie parazitai kabinejasi g.gif del to ir nedirbu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 03 rugsėjo 2010 - 20:00
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 03, 21:59)
aisku jum atrodo kad gerai,bet uztat darbe su tavim niekas nesiskaito,nes mato kad jauna,visokie parazitai kabinejasi  g.gif del to ir nedirbu  unsure.gif


Gaila, kad žmones vertina ne pagal darbą, o pagal išvaizdą g.gif
Atsakyti
QUOTE
Gaila, kad žmones vertina ne pagal darbą, o pagal išvaizdą


tai jau taip unsure.gif
Atsakyti
Labutis, šiąnakt sėdėjau iki paryčių, bet pabaigiau Pasaulio šalis. Galėčiau antradienį Rolytei nuvežti į darbą.

Tai jums nieko, kad jaunom laiko, o mane lako daug vyresne nei esu iš tikrųjų. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 09 04, 15:33)
Tai jums nieko, kad jaunom laiko, o mane lako daug vyresne nei esu iš tikrųjų. doh.gif


Manau ne visi. Kiekvienas žmogus turi savo nuomonę, ir aišku, vienas džiugina, kad laiko jaunesnėm, kitas erzina rolleyes.gif Man tiek metų, kaip aš jaučiuosi ir kitų nuomonė nesvarbi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 04 rugsėjo 2010 - 13:51
Sveikos,

Uodegytė kaip mergytė, bigsmile.gif net nepatikėčiau, kad ištekėjus ir tuo labiau gimdžiusi.
O aš vis dar laukiu siuvinio iš Decopos. Jau būčiau išsiuvinėjus pusę, na bet yra kaip yra. Kai gausiu stengsiuos pabaigt kuo greičiau.
Atsakyti
Prisėdau ir aš pasiuvinėti RR'o. Iki šiol beveik neteko ardyti siuvinio, nu bet su šituo, tai per pastarąsias dvi valandas du kartus jau ardžiau. blink.gif
Atsakyti