Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(pirmaargenta @ 2010 09 01, 20:33)
unsure.gif baisu, kaip griežtai
Ar tik ne greituoju paštu keliauja? Jau seniai aišku, kad greitasis paštas Lietuvoje veikia lėčiausiai  doh.gif


O kad su ja kitaip neišeina, ji tinginiaut pradeda arba kitais darbais užsiima doh.gif biggrin.gif mirksiukas.gif

Va šitai tikrai patikrinta, pirmenybinis eis greičiau už paprastą registruotą. Koks siuntos kodas, galima būtų paieškot per paštą, kur užstrigo g.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 09 01, 20:33)
Ar tik ne greituoju paštu keliauja? Jau seniai aišku, kad greitasis paštas Lietuvoje veikia lėčiausiai  doh.gif

Nežinau kokiu, bet pirmadienį išsiųsta siuntinį iš Kauno šiandien pasiėmiau. Tai net nežinau kada galėsiu pradėt siuvinėt
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 01, 20:42)
Va šitai tikrai patikrinta, pirmenybinis eis greičiau už paprastą registruotą. Koks siuntos kodas, galima būtų paieškot per paštą, kur užstrigo  g.gif


Aš siunčiau Inesiuuu registruotu pirmenybiniu, per dvi dienas nuėjo.
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 01, 20:42)
Nežinau kokiu, bet pirmadienį išsiųsta siuntinį iš Kauno šiandien pasiėmiau. Tai net nežinau kada galėsiu pradėt siuvinėt

primink kada ir iš kur tau siuntė?
Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2010 09 01, 20:44)
Aš siunčiau Inesiuuu registruotu pirmenybiniu, per dvi dienas nuėjo.

tai žinoma nuo pašto darbuotojų priklauso, aš šalimais turiu du paštus, į vieną niekad nenešu siuntų, nes užstrigs, pakibs.... doh.gif o kitame, išsiunčiu ryte, kitos dienos 8 rytą, jau siuntinys atkeliavęs bigsmile.gif

Darbštuolė ir Kasiulai kartu išsiuntė siuntinius, darbštuolės jau vakar gavau, kasiulų dar negirdėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 01, 20:49)
primink kada ir iš kur tau siuntė?
Papildyta:

tai žinoma nuo pašto darbuotojų priklauso, aš šalimais turiu du paštus, į vieną niekad nenešu siuntų, nes užstrigs, pakibs.... doh.gif o kitame, išsiunčiu ryte, kitos dienos 8 rytą, jau siuntinys atkeliavęs  bigsmile.gif

Darbštuolė ir Kasiulai kartu išsiuntė siuntinius, darbštuolės jau vakar gavau, kasiulų dar negirdėt smile.gif

Tiksliai nežinau, regis iš Nemenčinės
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 01, 20:52)
Tiksliai nežinau, regis iš Nemenčinės

o kada išsiuntė?
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 01, 21:03)
o kada išsiuntė?


Taip supratau, kad bent jau žadėjo išsiųsti pirmadienį.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 09 01, 21:13)
Taip supratau, kad bent jau žadėjo išsiųsti pirmadienį.

jei, šį, tai nieko čia dar baisaus nėra, jei tarkim nunešė po pietų,užregistravo tik 2dienį, tada išsiuntė ir dabar gali 2-4dienas keliaut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 01, 21:16)
jei, šį, tai nieko čia dar baisaus nėra, jei tarkim nunešė po pietų,užregistravo tik 2dienį, tada išsiuntė ir dabar gali 2-4dienas keliaut  ax.gif


Tai dabar tvarka nauja, aš ryte nunešiau, bet parašyta, kad išveš tik 18:00, iki 17:40 atnešti visas registruotas siuntas.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 01, 21:16)
jei, šį, tai nieko čia dar baisaus nėra, jei tarkim nunešė po pietų,užregistravo tik 2dienį, tada išsiuntė ir dabar gali 2-4dienas keliaut  ax.gif

Tai žinau, kad nieko tokio, bet jau labai noriu siuvinėt
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Kodėl čia taip tylu? Siuvinėjat? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 03 rugsėjo 2010 - 17:38
uzsiiminejam pasaliniais darbais laugh.gif nu as tai beprotiskai tingine rr'ui doh.gif
Atsakyti