Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(renami @ 2010 08 31, 10:49)
Paukščiuk, manau tikrai tegul Dantistė pirmiau išsiuvinėja ornamentus, tada visos kaunietės bus juos išsiuvinėjusios, nebereikės papildomo vieno siuntimo atgal į Kauną. Gal taip ir susigaiš kokia savaitė, bet juk manau nėra kur taip labai skubėti...
Juk jūs su Inesiuuu gausit kitus darbelius siuvinėjimui

Tai taip, neskubinu, tegul išsiuvinėja mirksiukas.gif Tik man teks kažkurį etapą praleist, kol Insesiuuu gaus ornamentus, kad galėčiau su ja keistis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 31, 07:46)
Labas rytas

Vakar išmąsčiau, reikia, kad Inesiuuu dabar gautu Ornamentus, nes man po Disnėjaus liks tik juos išsiuvinėti, ir ji pati jų abiejų nesiuvinėjus, tad bus mažiau siuntinėjimosi. Kaži ar taip gautūsi?

Tai ka man reikia greiciau issiuvineti, ornamentus ar disneju? as abieju vienu metu tai nespesiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 08 31, 08:04)
jei  Sauluzee dar siuvinės 2 savaites, kas būtų nelabai gerai, nes tarėmės Inesiuuu jūrą siuvinėti kuo greičiau, o Mamusikas savo darbelį išsiuvinės per 2 savaites, tada jūra tegu keliauja pas Mamusiką, bet jei jūra jau išsiuvinėta, tada tegu ji keliauja pas Zuzanėlę, o iš jos pas Mamusiką. Susiderinkite, merginos, kaip su terminais spėjate.


Aš nesakiau,kad dar dvi savaites siuvinėsiu. Į terminą juk kuo puikiausiai spėju,liko detalės. Tik yra vienas dalykas, man tik 8-9dienomis išeina išsiųsti zuzanėlei ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauluzee: 31 rugpjūčio 2010 - 17:13
QUOTE(Dantiste @ 2010 08 31, 15:20)
Tai ka man reikia greiciau issiuvineti, ornamentus ar disneju? as abieju vienu metu tai nespesiu blush2.gif

nesupratau, tu abu turi?

Su Inesiuuu pakalbėjom, kad mano paukščiukai negali dabar į Kl parkeliaut, jie paskiausi turi likti Inesiuuu, kad galiausiai man ji pati atiduotu. Aš nesu siuvinėjusi Disnėjaus ir Ornamentų, tai reiktų, kad vieni iš jų pas mane atkeliautu, o kiti pas Inesiuuu ir mes išsiuvinėjusios tarpusavy susikeistume g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 31 rugpjūčio 2010 - 17:39
tai vo kas su manim tada lino grupej turi keistis,as turiu desertus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 08 30, 09:14)
ŠIO ETAPO PASIKEITIMAI BAIGIASI RUGSĖJO 11. JEI KAS ŽINOTE, KAD IKI TO LAIKO NESPĖSITE, PARAŠYKITE, ĮVERTINSIU DARYDAMA PASIKEITIMŲ SĄRAŠĄ   g.gif

Tik dabar prisijungiu prie diskusijos, buvau labai užsiėmusi...
Iškilo didelių rūpesčių mano šeimoje, labai rimtai susirgo mano mamytė ... (deja, vėl atsinaujino vėžys) cray.gif
Labai stengsiuosi, kad mano bėdos nesukeltų visoms nepatogumų, tačiau šį etapą galiu truputėlį vėluoti. Labai atsiprašau iš anksto 4u.gif
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 08 31, 09:27)
Vieniša keičiasi su Tvikse

Tvikse, kada Jūs baigiate šį etapą? Aš galiu truputėlį vėluoti... unsure.gif
Atsakyti
nepergyvenk veluos biggrin.gif nes neseniai apsikeitem mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VIENIŠA @ 2010 08 31, 21:08)
Tik dabar prisijungiu prie diskusijos, buvau labai užsiėmusi...
Iškilo didelių rūpesčių mano šeimoje, labai rimtai susirgo mano mamytė ... (deja, vėl atsinaujino vėžys) cray.gif
Labai stengsiuosi, kad mano bėdos nesukeltų visoms nepatogumų, tačiau šį etapą galiu truputėlį vėluoti. Labai atsiprašau iš anksto 4u.gif


Manau kaip nors pasiderinsim ir apsikeisim. Tu nepergyvenk. Svarbiausia sveikata ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 31, 18:38)
nesupratau, tu abu turi?

Su Inesiuuu pakalbėjom, kad mano paukščiukai negali dabar į Kl parkeliaut, jie paskiausi turi likti Inesiuuu, kad galiausiai man ji pati atiduotu. Aš nesu siuvinėjusi Disnėjaus ir Ornamentų, tai reiktų, kad vieni iš jų pas mane atkeliautu, o kiti pas Inesiuuu ir mes išsiuvinėjusios tarpusavy susikeistume  g.gif

Taip, as abu turiu. Siam etapui siuvineju disneju, bet renami baige anksciau ornamentus, tai man perdave, nes as is kaunieciu vienintele ju nesiuvinejus. Tai as dabar abu juos turiu i termina speti? nu galiu pabandyt bigsmile.gif disnejaus nera daug like, bet tie 3/4 kryziukai, kad juos kur doh.gif tai biski vargstu blush2.gif ornamentai manau greitai eisis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 08 31, 20:39)
Taip, as abu turiu. Siam etapui siuvineju disneju, bet renami baige anksciau ornamentus, tai man perdave, nes as is kaunieciu vienintele ju nesiuvinejus. Tai as dabar abu juos turiu i termina speti? nu galiu pabandyt bigsmile.gif disnejaus nera daug like, bet tie 3/4 kryziukai, kad juos kur doh.gif tai biski vargstu blush2.gif ornamentai manau greitai eisis bigsmile.gif

ne, su abiem nereikia spėt, tai gali keistis pirmai su Inesiuuu, o kai baigsi kitą su manim, nežinau kaip čia geriau, gal protingesni padiriguos ax.gif
Atsakyti
O nereiketu man disneju pirma Mingomi atiduot, kad nereiktu paskui jam grizti vel i kauna? jinai lygtai nesiuvinejo dar. pasimeciau as cia kazkaip g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 08 31, 21:43)
O nereiketu man disneju pirma Mingomi atiduot, kad nereiktu paskui jam grizti vel i kauna? jinai lygtai nesiuvinejo dar. pasimeciau as cia kazkaip g.gif ax.gif

rytas už vakarą protingesnis mirksiukas.gif
Atsakyti