Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

QUOTE(zuzanele @ 2010 08 31, 08:00)
Ne Mingomi, o mamusikas nesiuvinėjo jūros g.gif Ji rašė, kad net neįtraukta į keitimus...


Atsiprašau, ne tą įrašą pasižymėjau blush2.gif Tai, Mamusikui, buvo skirtas tekstas. Jos neįtraukiau, nes ji tik prieš porą dienų gavo darbelį.

Dabar gerokai išsistumdė keitimosi laikai, nes vienos greičiau siuvinėja, kitos - sutartai datai, tai ir gaunasi, kad mes su Mamusiku gavome darbelius vidury keitimosi termino.
Galvoju g.gif jei Sauluzee dar siuvinės 2 savaites, kas būtų nelabai gerai, nes tarėmės Inesiuuu jūrą siuvinėti kuo greičiau, o Mamusikas savo darbelį išsiuvinės per 2 savaites, tada jūra tegu keliauja pas Mamusiką, bet jei jūra jau išsiuvinėta, tada tegu ji keliauja pas Zuzanėlę, o iš jos pas Mamusiką. Susiderinkite, merginos, kaip su terminais spėjate.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 31 rugpjūčio 2010 - 07:10
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 08 31, 09:04)
Atsiprašau, ne tą įrašą pasižymėjau  blush2.gif Tai, Mamusikui, buvo skirtas tekstas. Jos neįtraukiau, nes ji tik prieš porą dienų gavo darbelį.


Tai tada taip, ji nesiuvinės dviejų darbelių vienu metu mirksiukas.gif Galit man siųst blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 31, 08:00)
Ne Mingomi, o mamusikas nesiuvinėjo jūros. Ji rašė, kad net neįtraukta į keitimus...


Mamusikas dabar turi siuvinėti siluetus, bet decopa juos tik vakar išsiuntė. Tai vis tiek užtruks kol išsiuvinės, į tą laiką manau, kates suspėsiu pribaigti.

O aš norėjau kuo daugiau šiąnakt padaryti ir teko ardyti, dabar klaidą ištaisiau ir nusprendžiau geriau rytoj namie pasiuvinėti, man liko maždaug ketvirtadalis fono.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 31 rugpjūčio 2010 - 07:08
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 08 31, 09:04)

Galvoju g.gif jei  Sauluzee dar siuvinės 2 savaites, kas būtų nelabai gerai, nes tarėmės Inesiuuu jūrą siuvinėti kuo greičiau, o Mamusikas savo darbelį išsiuvinės per 2 savaites, tada jūra tegu keliauja pas Mamusiką, bet jei jūra jau išsiuvinėta, tada tegu ji keliauja pas Zuzanėlę, o iš jos pas Mamusiką. Susiderinkite, merginos, kaip su terminais spėjate.


Man tai tinka, aš turėčiau spėt per savaitę ax.gif Ir išsiųsčiau atgal. Nes darbas prasidėjo, tai kuo toliau, tuo labiau apkrauta esu. Dirbu ne tik darbe, bet ir namie tęsiu darbe pradėtus darbus unsure.gif Rugsėjis labai sunkus bus, o vėliau įsivažiuosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 31, 08:27)
Man tai tinka, aš turėčiau spėt per savaitę ax.gif Ir išsiųsčiau atgal. Nes darbas prasidėjo, tai kuo toliau, tuo labiau apkrauta esu. Dirbu ne tik darbe, bet ir namie tęsiu darbe pradėtus darbus unsure.gif Rugsėjis labai sunkus bus, o vėliau įsivažiuosiu mirksiukas.gif


Turbūt mokytoja esi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 08 31, 07:57)

Jūs 3 dar nesiuvinėjote ornamentų; Dantistė (ji dabar gavo, nes Renami išsiuvinėjo ne per 4 savaites, o per 2 thumbup.gif ), po to jūs su Inesiuu.
Todėl kitame etape ornamentai keliaus pas jus smile.gif Kito kelio jiems nėra  lotuliukas.gif

tai dabar jau gaus Inesiuu ornamentus ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 08 31, 09:29)
Turbūt mokytoja esi. mirksiukas.gif

topsecret.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 31 rugpjūčio 2010 - 07:38
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 31, 08:34)
tai dabar jau gaus Inesiuu ornamentus ar kaip?


Ne, dabar gausi disnėjų, nes Dantistė tik vakar gavo ornamentus, todėl turi juos išsiuvinėti mirksiukas.gif O kai ji išsiuvinės, tada ornamentai keliaus pas jus su Inesiuuu
Papildyta:
Dabar pabandysiu sudėlioti Aida 2 pasikeitimus
Uodegytė keičiasi su Inesiuuu
Vieniša keičiasi su Tvikse
Ingrida45 vakar gavo šunis, todėl jau pradėjo savo 5-tą paveiksliuką siuvinėti biggrin.gif
Pirmaargenta keičiasi su Ameera.
Zuzanėlė turėtų gauti Inesiuuu jūra

Ameera, aš tik sekmadienį gavau drugelius, bet bandysiu suspėti iki 14 dienos juos išsiuvinėti, bet jei nespėsiu, gal kokią dienelę lukterėsi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 08 31, 09:27)
Ameera, aš tik sekmadienį gavau drugelius, bet bandysiu suspėti iki 14 dienos juos išsiuvinėti, bet jei nespėsiu, gal kokią dienelę lukterėsi blush2.gif

Žinoma, nes pati labai vėlinuosi, o kitaip keistis negalim, todėl derinsimės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 31, 07:34)
tai dabar jau gaus Inesiuu ornamentus ar kaip?


Paukščiuk, manau tikrai tegul Dantistė pirmiau išsiuvinėja ornamentus, tada visos kaunietės bus juos išsiuvinėjusios, nebereikės papildomo vieno siuntimo atgal į Kauną. Gal taip ir susigaiš kokia savaitė, bet juk manau nėra kur taip labai skubėti...
Juk jūs su Inesiuuu gausit kitus darbelius siuvinėjimui
Atsakyti
dabar sakykit kas pas mane labiausiai veluoja? unsure.gif aida1 ar linas,. pasimeciau katra greiciau reik issiuvinet? doh.gif as su uodegyte keisiuos kai terminas ateis 4u.gif
Atsakyti
Aš darbelio dar negavau, bet juk dviejų irgi iškart nesiuvinėsiu, manau, kad tegu jūra dabar keliauja pas Zuzanėle, o aš kai išsiuvinėsiu siluetus, perduosiu Florestinai ir lauksiu kito darbelio
Atsakyti