Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

na as irgi taikisiu spet iki 11 dienos... bet galiu ir pasivelint truputi...
ir kaip suprantu kaledos tures keliauti is klaipedos jau.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Manau 8-9 dienomis išsiųsčiau zuzanelei.
Kaip supratau,man reiktų keistis su ja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauluzee: 30 rugpjūčio 2010 - 18:04
QUOTE(sauluzee @ 2010 08 30, 20:03)
Sveikos merginos 4u.gif

Manau 8-9 dienomis išsiųsčiau zuzanelei.
Kaip supratau,man reiktų keistis su ja?


Tu man atsiųstum o tau Inesiuuu mirksiukas.gif

O jūra į Kauną atkeliauja clap.gif assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 30 rugpjūčio 2010 - 18:12
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 30, 19:11)
Tu man atsiųstum o tau Inesiuuu mirksiukas.gif

O jūra į Kauną atkeliauja clap.gif  assa.gif


Gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasiemiau siandien Rolytes ornamentus, bet dar nebaigiau disnejaus. Manau iki sestadienio tureciau pabaigti bigsmile.gif oi kaip noriu ornamentus pradeti wub.gif parasykit kas neisbrauke sarase savo siuvineto ornamento, 3 spalvos isbrauktos, o issiuvineti 4, nusipirkau viena spalva, bet ziurejau ziurejau, panasios jos ten visos, bet nenoriu kartotis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 08 30, 22:09)
Pasiemiau siandien Rolytes ornamentus, bet dar nebaigiau disnejaus. Manau iki sestadienio tureciau pabaigti bigsmile.gif oi kaip noriu ornamentus pradeti wub.gif parasykit kas neisbrauke sarase savo siuvineto ornamento, 3 spalvos isbrauktos, o issiuvineti 4, nusipirkau viena spalva, bet ziurejau ziurejau, panasios jos ten visos, bet nenoriu kartotis biggrin.gif


tai turbut renami neisbrauke, nes as buvau nusiuntus su trim isbrauktais ir siulai kurie naudoti isbraukti smile.gif
Atsakyti
Aš nesiuvinėjau Inesiuuu jūros, tai jei ji iškeliaus į Kauną, tai tada vėl turės grįžti į Vilnių g.gif ir manęs visai nėra keitimosi schemoj g.gif
Atsakyti
Tai Dantiste, aš neišsibraukiau, ornamentą tai gali išbraukti, o spalva mano buvo 304 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 08 31, 01:01)
Aš nesiuvinėjau Inesiuuu jūros, tai jei ji iškeliaus į Kauną, tai tada vėl turės grįžti į Vilnių  g.gif ir manęs visai nėra keitimosi schemoj  g.gif


Tai tada negerai schmoll.gif Siuvinėk tada tu, kad nereiktų vėl grąžint atgal... mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas

Vakar išmąsčiau, reikia, kad Inesiuuu dabar gautu Ornamentus, nes man po Disnėjaus liks tik juos išsiuvinėti, ir ji pati jų abiejų nesiuvinėjus, tad bus mažiau siuntinėjimosi. Kaži ar taip gautūsi?
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 08 30, 22:30)
tai turbut renami neisbrauke, nes as buvau nusiuntus su trim isbrauktais ir siulai kurie naudoti isbraukti smile.gif



QUOTE(zuzanele @ 2010 08 31, 07:36)
Tai tada negerai schmoll.gif Siuvinėk tada tu, kad nereiktų vėl grąžint atgal... mirksiukas.gif


Mingomi, nenusimink, tu tik dabar gavai darbelį, tai ramiai siuvinėk, o jūrą dar grįš į Vilnių ir į Klaipėdą keliaus. Tiesiog būtų negerai ją laikyti kokias 2 savaites nesiuvinėjamą, kai zuzanėlė neturi ką siuvinėti g.gif Galime susitarti taip, kad kai tu baigsi h. siluetus siuvinėti, juos persiųsi Florestinai, o Zuzanėlė tau atsiųs išsiuvinėjus jūrą. O gal kitaip mainus darysim, manau susitarsim mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 31, 07:46)
Labas rytas

Vakar išmąsčiau, reikia, kad Inesiuuu dabar gautu Ornamentus, nes man po Disnėjaus liks tik juos išsiuvinėti, ir ji pati jų abiejų nesiuvinėjus, tad bus mažiau siuntinėjimosi. Kaži ar taip gautūsi?


Jūs 3 dar nesiuvinėjote ornamentų; Dantistė (ji dabar gavo, nes Renami išsiuvinėjo ne per 4 savaites, o per 2 thumbup.gif ), po to jūs su Inesiuu.
Todėl kitame etape ornamentai keliaus pas jus smile.gif Kito kelio jiems nėra lotuliukas.gif

Atsakyti
Ne Mingomi, o mamusikas nesiuvinėjo jūros. Ji rašė, kad net neįtraukta į keitimus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 31 rugpjūčio 2010 - 07:03