Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

privalau spėti, nes kaip matau, paskutinis etapas bus lapkričio mėnesį, o aš 11 jau išskrendu dviem savaitėm į Japoniją, todėl turiu iki tada pabaigti, kad kitos dalyvės nekentėtų dėl mano kelionių. Kaip tik liko du darbai ir du mėnesiai. Todėl atsakau į laiškus ir lekiu siuvinėti.


Beje ant Sauluzės aidos labai lengva siuvinėti dalinius kryželius, kurių mano darbelyje gana nemažai. Sunku siuvinėti metaliku, bet jų vos keletas kryželių.

Jaučiu mes su Hipolipo keisimės, nes ji dar nesiuvinėjo Pasaulio šalių, o aš dar nesiuvinėjau MS kačių.
Atsakyti
Sveikos,

Susiskambinau su Decopa, tai ji man šiandien išsiųs darbelį. Taip, kad aš tikrai vėluosiu.
Decopa prašė pranešt, kad šiuo metu ji gali bendraut tik tel, o rugsėjo pab jau galės vėl dalyvaut forume.
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 08 30, 12:20)
Sveikos,

Susiskambinau su Decopa, tai ji man šiandien išsiųs darbelį. Taip, kad aš tikrai vėluosiu.
Decopa prašė pranešt, kad šiuo metu ji gali bendraut tik tel, o rugsėjo pab jau galės vėl dalyvaut forume.


Tai šaunu, kad viskas išsisprendė. Tai, kaip supratau, tu gausi Siluetus, tada, kai baigsi, man perduosi, nes aš turi pabaigti iki lapkričio viską. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 08 30, 12:26)
Tai šaunu, kad viskas išsisprendė. Tai, kaip supratau, tu gausi Siluetus, tada, kai baigsi, man perduosi, nes aš turi pabaigti iki lapkričio viską. doh.gif

ok, tik aš manau iki rugsėjo 11 nespėsiu su vaikštančioti pradedančia savo panele
Atsakyti
sakykit o margaret kates jos visos juodos ar ir ryzos? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 08 30, 12:57)
ok, tik aš manau iki rugsėjo 11 nespėsiu su vaikštančioti pradedančia savo panele


Tai aš dar irgi nebaigiau. Sakau, jei jau užsitęsi- tai galėsi man atiduoti. Nes po pasaulio šalių galėsiu paimti kates. Nemanau, kad jas ilgai siuvinėsiu. Nors gal. Jei ką- tai atiduosi tai, kuri bus laisva, aš vėliau išsiuvinėsiu.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 30, 10:59)
zuzanele musu greituole  clap.gif user posted image


Kas be ko mirksiukas.gif
Perdaviau Ingridai šunis, dabar baiginėsiu savo darbelį ir jau planuose keli laukia bigsmile.gif
Atsakyti
Bandau dėlioti pasikeitimus g.gif
Su Lino grupe kol kas aiškiausia:
Rolyte su Inesiuuu numato vėluoti, todėl jos tarpusavyje keičiasi
Kitoms teks keistis grandinėle, niekaip man nepavyko suporuoti daugiau ax.gif
Paukščiuk, tai ar nori dalyvauti, tau tektų siuvinėti disnėjaus herojų?
Jei Paukščiukas dalyvauja siūlau tokią tvarką:
Paukščiukas perduoda Mingomi, Mingomi perduoda Hmmm,Hmmm perduoda Renami, Renami perduoda Dantistei, Dantistė perduoda Paukščiukui.

Jei Paukščiukas nedalyvauja šiame etape tada mainai būtų tokie:
Hmmm perduoda Renami, Renami perduoda Dantistei, Dantistė perduoda Mingomi, Mingomi perduoda Hmmm

Ir liktų Paukščiuko išsiuvinėtos širdeles, gal kas norėtų 2 paveiksliukus siuvinėti? bigsmile.gif

Atsakyti
Šauniai viską sudėliojai, pirmaargenta 4u.gif
Atsakyti
Aida 1 grupė doh.gif
Čia tokia makalynė.
Inesiuu, ar sutiktum palaukti kol Florestina išsiuvinės Rolytės kates? Florestina skuba, tai gal labai ilgai laukti nereikės mirksiukas.gif
Decopa siuvinėja 5 tą darbelį, todėl jos neįtraukiu į šiuos mainus.
Toliau būtų taip: Florestina savo darbelį perduoda Rolytei, Rolytė perduoda Hipolipo, Hipolipo perduoda Florestinai. Inesiuuu perduoda Sauluzei, Sauluze Inesiuuu jūrą siunčia zuzanėlei iš Aidos 2 grupės

Žodžiu gautume tokį rezultatą: Decopa nedalyvauja mainuose, Inesiuuu laukia kol Florestina baigs kates ir jai perduos.

Painoka ax.gif Gal turite kitų minčių?

Aida2 dėliosiu rytoj, reikia pailsėti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 30 rugpjūčio 2010 - 15:57
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 08 30, 16:14)
Bandau dėlioti pasikeitimus  g.gif
Su Lino grupe kol kas aiškiausia:
Rolyte su Inesiuuu numato vėluoti, todėl jos tarpusavyje keičiasi
Kitoms teks keistis grandinėle, niekaip man nepavyko suporuoti daugiau  ax.gif 
Paukščiuk, tai ar nori dalyvauti, tau tektų siuvinėti disnėjaus herojų?
Jei Paukščiukas dalyvauja siūlau tokią tvarką:
Paukščiukas perduoda Mingomi, Mingomi perduoda Hmmm,Hmmm perduoda Renami, Renami perduoda Dantistei, Dantistė perduoda Paukščiukui.

Jei Paukščiukas nedalyvauja šiame etape tada mainai būtų tokie:
Hmmm perduoda Renami, Renami perduoda Dantistei, Dantistė perduoda Mingomi, Mingomi perduoda Hmmm

Ir liktų Paukščiuko išsiuvinėtos širdeles, gal kas norėtų 2 paveiksliukus siuvinėti?  bigsmile.gif


aš šią savaitę tikrai neišsiuvinėsiu, o per keitimosi savaitę pamėginčiau spėti išsiuvinėt, man rodos porą trejetą dienų ir pasivyčiau g.gif
Atsakyti
su tavim ir kalbos ner,aisku kad pasivysi lotuliukas.gif
Atsakyti