Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas

SENA TEMA

MŪSŲ ALBUMAS
http://s823.photobuc...nclub/allalbums

Šis etapas baigiasi rugsėjo 4 dieną. Apsikeičiame iki rugsėjo 11 dienos

Papildyta:

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 23 rugpjūčio 2010 - 21:16
Jau ir pabaigėm. Pasakiau mamai, sakė poryt niekur neis iš namų, jei jau toks reikalas. Pas mane visi namiškiai susidomėję seka mano robino eigą. Sesuo net pasirinkti schemas padeda.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 08 23, 23:33)
Jau ir pabaigėm. Pasakiau mamai, sakė poryt niekur neis iš namų,  jei jau toks reikalas. Pas mane visi namiškiai susidomėję seka mano robino eigą. Sesuo net pasirinkti schemas padeda.


Draugiška šeimynėlė, tai ir smagu darbuotis thumbup.gif Mano tai dukra vis pasižiūri, kai naują darbą parsinešu į namus. Išrenkam gražiausią darbelį mirksiukas.gif
Atsakyti
o mano nesupranta kam man to reik doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mes tai visi savų paukštukų laukiam, kaži kaip ten jie bigsmile.gif . O dėl kitų, tai skeptiškai žiūri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 23, 23:41)
o mano nesupranta kam man to reik doh.gif  biggrin.gif


Maniškis lygiai taip pat drinks_cheers.gif
Parodau ką gavus ar išsiuvinėjus, sako "aha" ir toliau savo darbais užsiima...

Virtuvėj pakabinau savo siuvinėtą virėją, tai po kiek laiko sako, "pakabink senąjį paveikslą atgal. Man jis gražesnis. Kam tau reikia pirktinio, piešto, jei turi savo siuvinėtą?". Pastebėjo bigsmile.gif... bet ne visai... hihihi.gif
Sakau, kad šitas mano siuvinėtas, specialiai į virtuvę. O jis, "aaaa...Tikrai?... Tada tegul kabo..." lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 24 rugpjūčio 2010 - 07:14
Labutis, išsiunčiau Inesiuuu TT meškučius, pas mus pašte nauja tvarka, pirmenybines siuntas reikia pateikti iki 17:40, 18:00 išveža. Sakė, kad turėtų būti Klaipėdoje rytoj anksti ryte, o po pietų pašto skyriui.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 24, 07:59)
Mes tai visi savų paukštukų laukiam, kaži kaip ten jie  bigsmile.gif . O dėl kitų, tai skeptiškai žiūri  biggrin.gif

pas mane irgi tas pats biggrin.gif kaip tik parsinesu siuvini, tai vis klausia ar cia jau pagaliau mano sirdeles parkeliavo. laukia lotuliukas.gif o del kitu tai sako "ko toki sunku paveiksliuka pasirinkai, tu koki paprasta, lengva imk, kad greiciau butu" lotuliukas.gif nesuprantu as tokios logikos biggrin.gif
Atsakyti
jau visos skaiciuojat kada jum griz namo rr biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 24, 22:59)
jau visos skaiciuojat kada jum griz namo rr biggrin.gif


Aš tai ne biggrin.gif Aš skaičiuoju kiek man dar liko išsiuvinėti ax.gif Kažin kada tavo darbelis pasieks Kauną? g.gif
Atsakyti
QUOTE
o mano nesupranta kam man to reik


mano irgi ,kai i klp reikia vaziuot apsikeist rolleyes.gif
Atsakyti
vis įlendu į temą, bandau suprast taisykles doh.gif niekaip nepavyksta verysad.gif
Kiek narių - tiek siuvinių? Ir kiekviena vis kitą siuvinėja? o galutinis rezultatas lieka savininkei? Kas nors paaiškinkins biggrin.gif
Atsakyti