Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

bigsmile.gif bigsmile.gif kiek daug gražių darbu thumbup.gif bigsmile.gif visom po 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kla @ 2010 08 25, 19:08)
Sitas pirmasis puosia siena. Siandien tik atsiemiau iremintus ir is kart kabinau  blush2.gif Taigi Jusu teismui  magnolijos...  smile.gif



Labai gražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 25 rugpjūčio 2010 - 18:37
labai grazu 4u.gif ,bet kazkaip senoviskai atrodo, remeliai nesiziuri man gal per stori rolleyes.gif kokie plonesni, metaliniai ,stilingiau atrodytu,na bet kam patinka jaukumas ,tai tiem atrodys graziai.
Atsakyti
Kokių grožybių prisiuvinėjot. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
kokiu groziu megrinos prikuriate. man siuvinejimas -aukstasis pilotazas doh.gif
Papildyta:
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justeva @ 2010 08 25, 21:11)
kokiu groziu megrinos prikuriate. man siuvinejimas -aukstasis pilotazas doh.gif
Papildyta:
4u.gif


Manau kiekvienas gali siuvinėt, tik reikia šiek tiek noro ir pastangų mirksiukas.gif
Atsakyti
KLA, mano zandikaulis atvepes iki zemes.... Super darbelis!!! thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif Kur darbelis, cia jau visas darbas!!! thumbup.gif Ir mano galvoje sukasi kada ateityje issiuvineti tirptika, bet kazko rankos bijo pradeti... doh.gif
Atsakyti
Magnolijos wub.gif tik sau tai norėčiau šiek tiek šviesesnio tokio tipo (ala iš kelių dalių) paveikslo ax.gif
Atsakyti
ir beto labai jau per grubiai issikleide ziedai blush2.gif ,gaila kad tokia schema ,kad butu buvusios spalvos ryskesnes,remeliai kokie dailus,tada butu fantastika.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kla @ 2010 08 25, 18:08)
Taigi Jusu teismui  magnolijos...  smile.gif

Gražus darbas thumbup.gif
Atsakyti
o man labai patiko Kla magnolijos thumbup.gif . Ir saunu, kad ne rozines. Gaila, kad nuotrauka mazyte, noretusi "is arciau" paziuret
Atsakyti
metrikiukas mielas,knygele fantastiska,nu o magnolijos....nu as as as be zado....fantastika!
Atsakyti