Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

QUOTE(Mingomi @ 2010 08 25, 09:39)
kas per kliurkos??? smile.gif


Aij nu pas mane dar ne visi kryžiukai idealiai išeina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 08 24, 17:40)
O aš rodausi savo keliones, jau traukinukas pakurtas - važiuoja biggrin.gif Liko peizažą pabaigti ir debesis, na ir aišku BS  :


Labai gražus paveiksliukas 4u.gif Įdomu pamatyti galutinį variantą. man visada labai patinka, kai tekstas paveikslėliuose yra siuvinėjimas lietuviškai thumbup.gif

Zuzanėle, labai gražus tavo medelis. thumbup.gif O pinigus prie obuoliukų tvirtinsi?
Atsakyti
Po gan nemazos kryziuku pertraukeles, vel pajudejau. pagal ideja busimas metrikas jau turejo buti padovanotas, bet lauks kito vaikucio gimtadienio. pritrukau zaliu siulu, tai siandien BS rainavau
user posted image
Atsakyti
merginos, o kur jus medziaga perkate? Aisku, jos visur daug, bet kainos/kokybes santykis kur priimtiniausias? smile.gif
as esu pirkus Ermitaze gabaliukais maisely, bet budama VCUPe pirkau ten "karpomos" gabala, DMC firmos smile.gif Ne nzn kaip kainas palyginti biggrin.gif Bet pati medziaga tai skiriasi - ta DMC zymiai kietesne ir patogesne siuvinejimui kai daug pavieniu kryziuku, net lankelio jokio nereikia smile.gif
Atsakyti
Ačiū už mano medelį 4u.gif

QUOTE(pirmaargenta @ 2010 08 25, 14:17)
Zuzanėle, labai gražus tavo medelis.  thumbup.gif O pinigus prie obuoliukų tvirtinsi?

Neturiu aš jų ir nežinau kur Kaune yra pirkti blush2.gif Kai nusiims nuo kamieno "pinigų kaspinas", tai liks toks medelis. Manau ir be pinigų jis gerai atrodo ax.gif

Dar vieną darbelį įkeliu. Ačiū Dvi už pamokymus 4u.gif
Pirma knygutė, bet tikrai ne paskutinė bigsmile.gif Ne viskas pavyko super, bet šiaip gavosi gana tvarkingai. Kaip pirmam kartui, tai esu pati savimi patenkinta wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 25 rugpjūčio 2010 - 15:52
Knygelė labai miela wub.gif
Ir metrikiukas bus labai gražus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 08 25, 16:51)
Knygelė labai miela  wub.gif
Ir metrikiukas bus labai gražus  thumbup.gif

drinks_cheers.gif abu darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(e.meskine @ 2010 08 25, 16:26)
Po gan nemazos kryziuku pertraukeles, vel pajudejau. pagal ideja busimas metrikas jau turejo buti padovanotas, bet lauks kito vaikucio gimtadienio. pritrukau zaliu siulu, tai siandien BS rainavau


skanus metrikiukas bus bigsmile.gif

QUOTE(zuzanele @ 2010 08 25, 16:41)

thumbup.gif liuks atrodo
Atsakyti
Metrikiukas ir knygele liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 08 25, 16:32)
merginos, o kur jus medziaga perkate? Aisku, jos visur daug, bet kainos/kokybes santykis kur priimtiniausias? smile.gif
as esu pirkus Ermitaze gabaliukais maisely, bet budama VCUPe pirkau ten "karpomos" gabala, DMC firmos smile.gif Ne nzn kaip kainas palyginti biggrin.gif Bet pati medziaga tai skiriasi - ta DMC zymiai kietesne ir patogesne siuvinejimui kai daug pavieniu kryziuku, net lankelio jokio nereikia smile.gif

pirkau Ibrahim, šalia Europos. Nors gerokai pigiau nei CUPe ir kokybė gera, bet kanva 14 (tikiuosi suprantamai išsireiškiau smile.gif ). Kartą mama pirko tą pačia kaina kaip ir Ibrahim, tas pats 14 dydis, spalva wub.gif:
user posted image

O Cupe Gerose akyse paskutinį kartą gerą gabalą DMC 16 paėmiau, jo, kokybė skiriasi šiek tiek, bet ir kaina smile.gif Bet užtad gali pirktis 16, 18.
Atsakyti
Sveikos, merginos, ateinu ir as su jumis pasidalinti pirmuoju iremintu darbeliu. Esu issiuvinejus ir daugiau, bet tai buvo visokios smulkmes, knygutes apvilktos ir kitokie suvenyrai smile.gif Sitas pirmasis puosia siena. Siandien tik atsiemiau iremintus ir is kart kabinau blush2.gif Taigi Jusu teismui magnolijos... smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kla @ 2010 08 25, 18:08)
Sveikos, merginos, ateinu ir as su jumis pasidalinti pirmuoju iremintu darbeliu. Esu issiuvinejus ir daugiau, bet tai buvo visokios smulkmes, knygutes apvilktos ir kitokie suvenyrai smile.gif Sitas pirmasis puosia siena. Siandien tik atsiemiau iremintus ir is kart kabinau  blush2.gif Taigi Jusu teismui  magnolijos...  smile.gif


blink.gif oho, tai bent kerutipikas thumbup.gif Geri rėmai, gerai pakabinta thumbup.gif darbelis
Atsakyti