Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

QUOTE(Florestina @ 2010 08 24, 18:25)
Labai gražu.



QUOTE(brendule @ 2010 08 24, 19:06)
Labai grazus darbelis. Superine dovana  thumbup.gif


4u.gif ačiū, tikiuosi galutinis variantas bus geras smile.gif
Beje, čia ir yra tas darbas kur iš Anchor konvertavau į DMC.
Atsakyti
Na va. Įrėminau paveikslėlį. Visai nesunku, puikiai viskas sekėsi. Rezultatu patenkinta. Kadangi jau tamsoka, tai nuotrauka nelabai kokybiška, o labai norėjau jums parodyti mirksiukas.gif Reikėjo greitai darbelio dovanai, kad būtų ir atsiminimas, ir šiek tiek pinigėlių. Tai manau dar ant medžio kamieno sulankstyti ir pritvirtinti pinigų kuponą, bus kaip kaspinas. Kai bus padaryta, pasirodysiu. O dabar laukiu pastabų ką galėjau padaryti kitaip... ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 24 rugpjūčio 2010 - 19:36
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 08 24, 18:19)
Beje, tą paveikslą suasmeninau, nes viršuje kairėje vietoj užrašo Travel, parašiau sūnėno vardą, o kairėje per vidury kur tipo popieriaus lapas, rašysiu ne tai kas schemoje (ten neįskaitoma kažkas) o išvardinsiu nuo ko dovana ir metus. ax.gif


thumbup.gif dovana, tikiuosi bus iš arti pafotkinta smile.gif labai norėčiau iš arti detales pamatyti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 24, 20:36)
Na va. Įrėminau paveikslėlį. Visai nesunku, puikiai viskas sekėsi. Rezultatu patenkinta. Kadangi jau tamsoka, tai nuotrauka nelabai kokybiška, o labai norėjau jums parodyti mirksiukas.gif  Reikėjo greitai darbelio dovanai, kad būtų ir atsiminimas, ir šiek tiek pinigėlių. Tai manau dar ant medžio kamieno sulankstyti ir pritvirtinti pinigų kuponą, bus kaip kaspinas. Kai bus padaryta, pasirodysiu. O dabar laukiu pastabų ką galėjau padaryti kitaip...  ax.gif


šį rėmą atpažįstu, patinka jis thumbup.gif drinks_cheers.gif
Nieko nekeisčiau, spalvos, raidės, rėmai - LIUKS thumbup.gif Gražus darbelis
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 24, 21:48)
Nieko nekeisčiau, spalvos, raidės, rėmai - LIUKS  thumbup.gif Gražus darbelis


Manau žinau apie kokį rėmą kalbi, bet čia tikrai ne tas schmoll.gif Pirkau dekupažo parduotuvėj rėmą 21 x 30. Su impregnantu nudažiau, nulakavau. Reikėjo rėmo be stiklo, nes dėsis pinigai, o niekur neradau... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 24 rugpjūčio 2010 - 19:58
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 24, 20:54)
Manau žinau apie kokį rėmą kalbi, bet čia tikrai ne tas schmoll.gif Pirkau dekupažo parduotuvėj rėmą 21 x 30. Su impregnantu nudažiau, nulakavau. Reikėjo rėmo be stiklo, nes dėsis pinigai, o niekur neradau... ax.gif

doh.gif geras, o man toks panašus. pati pirkus 10x15 tokio tipo, smulkius darbelius mamai dovanojau smile.gif
šaunuolė dar pati rėmą darei thumbup.gif
Atsakyti
neisskirsiu ne vieno darbelio nes visiems skiriu po labai daug wub.gif wub.gif wub.gif visi nuostabus darbeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 24, 21:57)
doh.gif  geras, o man toks panašus. pati pirkus 10x15 tokio tipo, smulkius darbelius mamai dovanojau  smile.gif
šaunuolė dar pati rėmą darei  thumbup.gif


Taip. Žinau aš tuos rėmelius. Man jie patinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 24, 20:59)
Taip. Žinau aš tuos rėmelius. Man jie patinka rolleyes.gif

Ir man smile.gif
Atsakyti
irisai ir keliones wub.gif

as irgi alpstu del kelioniu, tai itariu kad mano vaiko kambary kada nors toks kabes ax.gif

p.s. gal schemos elektronini varianta kas turit? berods si schema buvo siuv kryzeliu, ale as to nr neturiu. jei kas turit gal pasidalintumet? miglootte@yahoo.com
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 24, 20:36)
Na va. Įrėminau paveikslėlį.


Man irgi viskas gerai artrodo - šaunu thumbup.gif

QUOTE(murkse @ 2010 08 24, 20:48)
thumbup.gif dovana, tikiuosi bus iš arti pafotkinta smile.gif


Pasistengsiu, nors yra kelios "kliūrkos" blush2.gif

QUOTE(Mingomi @ 2010 08 24, 21:27)
p.s. gal schemos elektronini varianta kas turit? berods si schema buvo siuv kryzeliu, ale as to nr neturiu. jei kas turit gal pasidalintumet? miglootte@yahoo.com
aciu  4u.gif



Neturiu, bet galiu MB paprašyti, darbe atskanuos, tik pas mane biškį prirašinėta ax.gif
Atsakyti
Peachy_Sheila oi kaip jau grazu. Labai laukiu pabaigto su visom detalem thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 08 25, 08:01)
Pasistengsiu, nors yra kelios "kliūrkos"  blush2.gif
Neturiu, bet galiu MB paprašyti, darbe atskanuos, tik pas mane biškį prirašinėta  ax.gif


kas per kliurkos??? smile.gif

aciu, gal bandysiu nusipurkt smile.gif, nakti prastai miegojos, tai vis galvojau apie tai kaip siuvinesiu si pav ax.gif
Atsakyti