Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

QUOTE(amiyra @ 2010 08 24, 16:37)
aciu uz pagyras zuikiui  4u.gif o kleckas dar nenori mums pasirodyt , turbut laukia kol zuikius visus issiuvinesiu  blush2.gif

laukia laukia wub.gif wub.gif , svarbu kad pilvas siuvinėt netrukdo biggrin.gif

irisas gerulis bigsmile.gif
Atsakyti
Gal pamenat, kurioj vietoj yra patalpintas filmukas apie darbelio pritvirtinimą prie kartono ( kalbu apie rėminimą). Vieną nuorodą turiu , bet ji neveikia. Ten, jei neklystu, rodo kaip rėminamas paveikslėlis su angeliukais...
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 08 24, 14:32)
Labutis, aš parodysiu savo irisus:


Bus gražu thumbup.gif

QUOTE(amiyra @ 2010 08 24, 14:59)
ateinu dar su vienu zuikiu liko 2  ax.gif

kaip visada - puiku wub.gif

QUOTE(medlink @ 2010 08 24, 15:10)
Pabaigiau ir aš savo irisą 


Gražu thumbup.gif

O aš rodausi savo keliones, jau traukinukas pakurtas - važiuoja biggrin.gif Liko peizažą pabaigti ir debesis, na ir aišku BS doh.gif O jau ketvirtadienį labai reikia nunešti rėminti, kad penktadienį padovanoti, teks dirbti naktim doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 24, 18:37)
Gal pamenat, kurioj vietoj yra patalpintas filmukas apie darbelio pritvirtinimą prie kartono ( kalbu apie rėminimą). Vieną nuorodą turiu , bet ji neveikia. Ten, jei neklystu, rodo kaip rėminamas paveikslėlis su angeliukais...

šitas?
http://www.youtube.c...player_embedded

Labai gražūs man tie lėktuvai wub.gif taip greitai įrėmina??? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 08 24, 17:42)
Labai gražūs man tie lėktuvai  wub.gif  taip greitai įrėmina???  bigsmile.gif

4u.gif
visada taip rėmindavo, todėl tikiuosi ir šį kartą neapvils smile.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 08 24, 18:42)


Taip. Šitas bigsmile.gif Ačiū 4u.gif Peržiūrėsiu ir lėksiu rėmint savo darbelį. Pirmą kart savarankiškai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 08 24, 17:40)
Bus gražu  thumbup.gif
kaip visada - puiku  wub.gif
Gražu  thumbup.gif

O aš rodausi savo keliones, jau traukinukas pakurtas - važiuoja biggrin.gif Liko peizažą pabaigti ir debesis, na ir aišku BS  doh.gif O jau ketvirtadienį labai reikia nunešti rėminti, kad penktadienį padovanoti, teks dirbti naktim doh.gif


labai patinka tavo paveikslas, bus nuostabi dovana wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 08 24, 17:40)
O aš rodausi savo keliones, jau traukinukas pakurtas - važiuoja biggrin.gif Liko peizažą pabaigti ir debesis, na ir aišku BS  doh.gif O jau ketvirtadienį labai reikia nunešti rėminti, kad penktadienį padovanoti, teks dirbti naktim doh.gif


wub.gif labai fainas. Tiek daug sudėta, bet taip gražiai pereina paveiksliukai thumbup.gif kokia proga bus dovana?
Atsakyti
Graži nauja temelė, o ir nauji darbai joje thumbup.gif
Labai gražūs irisai, ypač tas ugninis wub.gif Zuikučių kolekcija bus superinė, o tas paveikslas su lėktuvais ir traukiniais man labai patiko wub.gif Toks gražus,kvepia kelionėmis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauluzee: 24 rugpjūčio 2010 - 17:08
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 24, 17:54)
labai patinka tavo paveikslas, bus nuostabi dovana  wub.gif

4u.gif tikiuosi

QUOTE(murkse @ 2010 08 24, 18:05)
wub.gif labai fainas. Tiek daug sudėta, bet taip gražiai pereina paveiksliukai  thumbup.gif  kokia proga bus dovana?


Sūnėnui 6 gimtadienio proga, kuris buvo ketvirtadienį biggrin.gif Bet su juo susitarėm kad palauks thumbup.gif

QUOTE(sauluzee @ 2010 08 24, 18:07)
o tas paveikslas su lėktuvais ir traukiniais man labai patiko wub.gif Toks gražus,kvepia kelionėmis 4u.gif


Dėkoju už pagyras, tikiuosi spėsiu.
Beje, tą paveikslą suasmeninau, nes viršuje kairėje vietoj užrašo Travel, parašiau sūnėno vardą, o kairėje per vidury kur tipo popieriaus lapas, rašysiu ne tai kas schemoje (ten neįskaitoma kažkas) o išvardinsiu nuo ko dovana ir metus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 08 24, 17:40)
O aš rodausi savo keliones, jau traukinukas pakurtas - važiuoja biggrin.gif Liko peizažą pabaigti ir debesis, na ir aišku BS  doh.gif O jau ketvirtadienį labai reikia nunešti rėminti, kad penktadienį padovanoti, teks dirbti naktim doh.gif



Labai gražu. wub.gif wub.gif wub.gif

Šį darbą ir aš siuvinėsiu iš karto po to, kai baigsiu irisus, kelionės- mano aistra, todėl būtent jį noriu matyt savo miegamajam. Burlaivius jau spėjau padovanoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 24 rugpjūčio 2010 - 17:29
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 08 24, 16:40)

O aš rodausi savo keliones, jau traukinukas pakurtas - važiuoja biggrin.gif Liko peizažą pabaigti ir debesis, na ir aišku BS  doh.gif O jau ketvirtadienį labai reikia nunešti rėminti, kad penktadienį padovanoti, teks dirbti naktim doh.gif



Labai grazus darbelis. Superine dovana thumbup.gif
Atsakyti