Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

O kaip jum is cia tas linas atrodo? http://www.darbstuol...=...1&Itemid=64
bet nera melynos, sakau gal tada dazyti melynai su medvilnes tais dazais, bet jei gaustusi per tamsus? nu net nezinau is kur ta melyna istraukti spalva unsure.gif blink.gif g.gif g.gif
Papildyta:
cia yra, bet jauciu per sviesus melynumas?http://www.darbstuole.eu/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=87&Itemid=64
Papildyta:
http://www.darbstuol...=...7&Itemid=64
Atsakyti
casolin tu saunuole clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(e.meskine @ 2010 09 10, 09:47)
bet nera melynos, sakau gal tada dazyti melynai su medvilnes tais dazais, bet jei gaustusi per tamsus? nu net nezinau is kur ta melyna istraukti spalva  unsure.gif  blink.gif  g.gif  g.gif


as tai bijociau dazyti. Esu daziusi kazkada sviesiai geltonai, violetine ir juodai. Visi drabuziai po to dar ilga laika daze net salta vandeni, o jei uzsimirsusi pamerkdavau su kitais drabuziais, tai ir tuos nudazydavo. Turiu minty, baisoka bus issiuvineta darba skalauti, o paskui lyginti.
Papildyta:
Meskine, o kodel nori butent lino, juk su evu bus tas pats rezultatas, be to, turesi didesni pasirinkima rinkdamasi is abieju. O evo man atrodo buna daugiau ivairesniu atspalviu.
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 25, 19:08)
pirkau Ibrahim, šalia Europos. Nors gerokai pigiau nei CUPe ir kokybė gera, bet kanva 14 (tikiuosi suprantamai išsireiškiau  smile.gif ). Kartą mama pirko tą pačia kaina kaip ir Ibrahim, tas pats 14 dydis, spalva  wub.gif:
user posted image

O Cupe Gerose akyse paskutinį kartą gerą gabalą DMC 16 paėmiau, jo, kokybė skiriasi šiek tiek, bet ir kaina  smile.gif  Bet užtad gali pirktis 16, 18.

Ideja super thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(B_March @ 2010 09 06, 18:06)
as be zodziu!!!  wub.gif  wub.gif  wub.gif  dezutes nuotrauka palikau, nekilo net ranka trinti  wub.gif
labai sauni ideja ir labai kruopsciai igyvendinta! ka kriksto tetis sake?  mirksiukas.gif
taip  smile.gif

originalumui ribu nera smile.gif
Atsakyti
jo as ir dairausi, bet kolkas ewo neradau melyno
Atsakyti
Drabeliu grozis neispasakytas, o ir jie vis didyn, vis didyn bigsmile.gif

Beje, Amiyra, sveikinu sulaukus dukrytes 4u.gif Ar spejo visi zuikuciai atsoliuoti ant pleduko?
Atsakyti
QUOTE(brendule @ 2010 09 10, 13:23)
Beje, Amiyra, sveikinu sulaukus dukrytes  4u.gif Ar spejo visi zuikuciai atsoliuoti ant pleduko?

bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif kokios puikios naujienos wub.gif wub.gif
Atsakyti
ar is cia kuri kada uzsisakinejo? ar patikima? uz kiek laiko mazdaug atsiuncia? koks mazdaug mokestis nuo siuntinio, nuo ko jis priklauso? su kalba man ne kaip. O tas kringelis prie kainos kokia valiuta? svarai anglijos? cia medziagu tai didelis pasirinkimas http://www.sewandso..../ran2901-0.html
Atsakyti
QUOTE(casolin @ 2010 09 10, 11:15)
Sveikutes 4u.gif  Kiek visokių grožybių prisiuvinėjot thumbup.gif  wub.gif  Aš ir noriu pasirodyt su savo pusmečio darbu, pagaliau baigtas tik dar nei plautas nei lygintas ax.gif


Vau, tikrai super darbas bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(brendule @ 2010 09 10, 13:23)
Beje, Amiyra, sveikinu sulaukus dukrytes  4u.gif Ar spejo visi zuikuciai atsoliuoti ant pleduko?


Sveikinimai Amiyrai wub.gif 4u.gif

Na rodausi su savo darbeliu, tik kad nemoku taip gražiai nufotkinti kaip jūs tai kaip išėjo taip ir rodausi... tik nežinia kada rėminsiu doh.gif Siuvinėjau taip pat pusę metų, 37 spalvos konvertuotos iš Anchor į DMC, kreminė Aida18.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
SORRY už daug nuotraukų blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 10, 12:25)
bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif kokios puikios naujienos   wub.gif  wub.gif



man taip idomu buvo, kaip jai sekesi, tai vakar susiradau ja praeitoje temoje ir ziuriu parase parasyta, kad dukriuka turi bigsmile.gif

Peachy_sheila, fantastiskas darbelis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brendule: 10 rugsėjo 2010 - 12:32
Amiyra,sveikinimai sulaukus dukrytės wub.gif
user posted image
Atsakyti
Dėkui merginos už pagyras blush2.gif 4u.gif jūsų visų dėka čia mano pirmas rimtesnis darbas su gerais siulais, ant geros medžiagos ir su dviem siūlų gijom, o ne su 6 kaip buvo seniau biggrin.gif mokausi iš jūsų smartass.gif aciuks.gif
Višniukė, tiksliai nežinau bet jei gerai suprantu kad parašyta 179x219 g.gif tuojau siunčiu 4u.gif
Peachy_sheila man labai labai gražus tavo darbas wub.gif laukiau galutinio rezultato thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti