Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

Su pergale lithuania.gif, aš irgi negalėjau siuvinėt
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 09 09, 14:46)
o as parodysiu,kokioj stadijoj esu su savo siuvinejimu.  ax.gif  jei kas dar prisimena mano darba,rodziau kazkada,tik nespeju su jusu tempais.

Šauniai judi į priekį thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi tik per pertraukas sugebėdavau padygsniuoti biggrin.gif BET KOKIE ŠAUNUOLIAI JIE yahoo.gif
Atsakyti
jei kam dar reikia orchidejos schemos parasykite man kird.inga@gmai.com arba i az.. nes cia uzsuku ne taip daznai kaip noreciau wink.gif schemute siunciausi is kazkurio rusisko tinklapio... tad man nieko nekainavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meka: 10 rugsėjo 2010 - 07:01
aciu uz pagyrimus mano darbui ax.gif jo,jis tokis ne visai mazas.butent,as kazkaip megeja tokiu didesniu paveikslu blush2.gif tik,dar akys neissiuvinetos,tai atrodo kaip vaiduoklis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geguze5 @ 2010 09 09, 10:29)
Turiu toki DMC konvertavima i Madeira, DMC pirmas stulpelis Madeira paskutinis, tai kazkaip neatrodo kad 912 ir 0912 yra tas pats?

pagal mane tas pats g.gif

QUOTE(MildukasK @ 2010 09 09, 10:31)
tai kad cia 912 ir 913 butu, gretimos spalvos smile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(geguze5 @ 2010 09 09, 13:29)
Tai reiktu suprasti kad ar su nuliu sr be jo skirtumo nera?  g.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(e.meskine @ 2010 09 09, 13:49)
o siandien mama galiausiai apsiprende kurios Mirabillia nori. Fairy Moon.

labai graži ant mėlyno fono thumbup.gif wub.gif sakyčiau pasakiškai graži wub.gif

QUOTE(Laura81r @ 2010 09 09, 16:46)
Lizarde,labai kruopstus darbeliai,dailiai ireminti.o as parodysiu,kokioj stadijoj esu su savo siuvinejimu.  ax.gif  jei kas dar prisimena mano darba,rodziau kazkada,tik nespeju su jusu tempais.

oho thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Kiek visokių grožybių prisiuvinėjot thumbup.gif wub.gif Aš ir noriu pasirodyt su savo pusmečio darbu, pagaliau baigtas tik dar nei plautas nei lygintas ax.gif

user posted image
Atsakyti
Wauuuuuuuuuuuu
Atsakyti
neispasakytas grozis schmoll.gif biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif first.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 10 rugsėjo 2010 - 10:59
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 10, 11:58)
neispasakytas grozis  schmoll.gif  biggrin.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  first.gif

drinks_cheers.gif super egypt.gif
Atsakyti
QUOTE(casolin @ 2010 09 10, 11:15)
Sveikutes 4u.gif  Kiek visokių grožybių prisiuvinėjot thumbup.gif  wub.gif  Aš ir noriu pasirodyt su savo pusmečio darbu, pagaliau baigtas tik dar nei plautas nei lygintas ax.gif
...

Nerealiai bigsmile.gif , o koks jo dydis kryziukais?
gal galima butu schemute joalek@gmail.com Aciu
Atsakyti
oggo wow kokie darbai blink.gif thumbup.gif
kada as galesiu tokiais pasigirt rolleyes.gif
Atsakyti