Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

prašai kabintis tik ne prie medžio, tai kabinuosi: monetos kokios sidabrinės ar auksinės? Bent jau man, jei sidabrinės - tai kaspinuko norėtųsi šaltos spalvos: melsvo, pilko. Darkart pažiūrėjau - visai nieko ir raudonas g.gif , beje pas kiniecius ir prie monetu kabina raudonus šniuriukus/kaspinėlius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 09 rugsėjo 2010 - 16:53
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 09 09, 17:51)
prašai kabintis tik ne prie medžio, tai kabinuosi: monetos kokios sidabrinės ar auksinės? Bent jau man, jei sidabrinės - tai kaspinuko norėtųsi šaltos spalvos: melsvo, pilko. Darkart pažiūrėjau - visai nieko ir raudonas g.gif , beje pas kiniecius ir prie monetu kabina raudonus šniuriukus/kaspinėlius

ačiū už komentarą drinks_cheers.gif su kaspinukais tikrai gera mintis, prikabinsiu prie monetų, turėtų pagyvėti vaizdas thumbup.gif lekiu pasidarbuoti, ir pasirodysiu skirtumą, ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 09 09, 15:28)
Suklydau, tikrai panašia spalva, bet nemanau, kad tai mirtina klaida. g.gif


aišku, tik aš čia priekabi blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Ateinu ir aš dar kartelį pasikonsultuoti ax.gif Nusipirkau paprasto lino, paskaičiavau, kad į 10 cm telpa apie 86 kryželius (per 2 siūliukus). Tai koks čia dydis tada? Ir siuvinėjant turbūt 1 siūlą naudoti..?
Atsakyti
Radau atsakymą. 40 ct rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 09 09, 11:41)

O aš šiandien supratau, kaip rizikinga schemas imti iš interneto. Taigi nuėjau į GA pirkti MS katinukui siūlų ir jau parduotuvėj kilo įtarimas, nes vienos iš nurodytų spalvų nėra net paletėj. Nusipirkau siųliukus, pareinu namo ir žiūri, o spalvos tai neatitinka, o ir kontrastai labai dideli. Žodžiu gerai, kad dar atsarginis variantas buvo, sau tai dar bandyčiau atrinkinėt spalvas, bet robinui- tai jau ne. Juk kitam žmogui siuvinėji. g.gif


Nesupratau, ar siulai buvo blogai konvertuoti?
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 09 09, 20:30)
Nesupratau, ar siulai buvo blogai konvertuoti?


Panašu, kad taip. Dabar pasiėmiau kitą paveikslėlį, jame originalūs siūlai Anchor, tame buvo DMC, bet jų numeriai buvo ne iš eilės ir dar kažkokie Gamma, Madeira ir PNK. Vienas numeriukas buvo nurodytas tik DMC, neva kitų atitikmenų jis neturi, o parduotuvėj paaiškėjo, kad DMC paletėj iš viso tokio numerio nėra. Tai va, nors schema buvo iš skenuoto rusiško žurnalo. Nors kai pažiūrėjau antrasis variantas man labiau patinka, juolab, kad visi katinukai bus juodai raini, o aš buvau pasirinkus ryžą.
Atsakyti
Nu tokio operatyvaus siulu gavimo man dar neteko matyti... Sian po pietu dariau uzsakyma internetu, sumokejau ir jau vakare siuliukus atsiemiau nurodytoj vietoj thumbup.gif Aisku, laiko sutaupe ir nesiuntimas pastu, bet vistiek, per pusdieni ir pinigeliai uzsakova kitam banke pasieke ir uzsakymas buvo suformuotas smile.gif Zaviuosi biggrin.gif
as cia kalbu apie darbstuole.eu
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 09 07, 13:59)
Pabaigiau savo žydinčius svogūnus thumbup.gif Pradžioj, kai tik pradėjau siuvinėt, nelabai man patiko spalvos, nes jos ne originalios, o atrinktos vienos rusaitės. Bet vėliau... patiko wub.gif Rezultatu esu patenkinta rolleyes.gif


Labai gražu
QUOTE(Meka @ 2010 09 08, 11:13)



Laukiam Orchidėjos pabaigos ir labai gražus metrikiukas
QUOTE(Laura81r @ 2010 09 09, 16:46)
Lizarde,labai kruopstus darbeliai,dailiai ireminti.o as parodysiu,kokioj stadijoj esu su savo siuvinejimu.  ax.gif  jei kas dar prisimena mano darba,rodziau kazkada,tik nespeju su jusu tempais.

Oho kokio dydžio aš dar tokių nesiryžtu siuvinėt
Atsakyti
Baigiau savo keliones siuvinėti clap.gif Džiūsta dabar, ryt dienos šviesoj nufotkinsiu ir įkelsiu smile.gif

MES LAIMĖJOM bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 09 09, 22:58)


MES LAIMĖJOM bigsmile.gif

Aha LAIMĖJOM drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Aš net siuvinėt negalėjau (ką paprastai darau, nors po kelis kryželius per kėlinį)
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 09 09, 17:46)
Lizarde,labai kruopstus darbeliai,dailiai ireminti.o as parodysiu,kokioj stadijoj esu su savo siuvinejimu.  ax.gif  jei kas dar prisimena mano darba,rodziau kazkada,tik nespeju su jusu tempais.

bigsmile.gif nu tu darbštuolė 4u.gif

QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 09 09, 23:58)
MES LAIMĖJOM bigsmile.gif

drinks_cheers.gif laukia karštas savaitgalis thumbup.gif
Atsakyti