Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

Man ir daug graziau melyna. Ir karoliukai labiau isryskeja ant melyno, bet va klausimas kokia medziaga imti? ziurineju po kasiulai ir siuvinejimomagija, tai radau tik kazkoia Aida 16 Navy (melynos) spalvos.
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 09 09, 14:33)
mėlinas variantas gražesnis, bent jau man  ax.gif


Man irgi gražesnis mėlynas, tik legendoj parašyta, kad reikia gintarinio.

O aš šiandien supratau, kaip rizikinga schemas imti iš interneto. Taigi nuėjau į GA pirkti MS katinukui siūlų ir jau parduotuvėj kilo įtarimas, nes vienos iš nurodytų spalvų nėra net paletėj. Nusipirkau siųliukus, pareinu namo ir žiūri, o spalvos tai neatitinka, o ir kontrastai labai dideli. Žodžiu gerai, kad dar atsarginis variantas buvo, sau tai dar bandyčiau atrinkinėt spalvas, bet robinui- tai jau ne. Juk kitam žmogui siuvinėji. g.gif
Papildyta:
QUOTE(e.meskine @ 2010 09 09, 14:38)
Man ir daug graziau melyna. Ir karoliukai labiau isryskeja ant melyno, bet va klausimas kokia medziaga imti? ziurineju po kasiulai ir siuvinejimomagija, tai radau tik kazkoia Aida 16 Navy (melynos) spalvos.


Navy- tai čia labai tamsi, tokia į juodumą gal labiau. g.gif
Papildyta:
QUOTE(e.meskine @ 2010 09 09, 14:36)
Aciu labai, tai cia Balger blending filament  Kreinikas jo?


Taip.
Atsakyti
Kokia nereali orchideja bus, bet ir darbas super didelis bigsmile.gif

Man irgi Mirabilia ant melinos grazesne. Pati mergina daug ryskesne gaunas ir karoliukai lb dailiai ant jos atrodo wub.gif
Atsakyti
Su tokia nostalgija pasidairiau čia wub.gif nickai pasikeitę, keli tie patys bigsmile.gif žiūriu, darbuojatės, mergytės, be sustojimo thumbup.gif

pinigų medį pradėjau, laiko pritrūkau, pamiršau, kad du vaikiukus mažiukus turiu bigsmile.gif blush2.gif teko improvizuoti doh.gif prie rezultato noriu dar kažkaip kabintis, turiu dar šią naktį pataysymui drinks_cheers.gif ką manot? ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
man irgi mėlyna gražesnė ir tikrai ne ant Aidos ir aš jau siuvinėčiau tokį paveikslą smile.gif

QUOTE(Florestina @ 2010 09 09, 14:30)
Parašyta, kad reikia siuvinėta ant 28 ct gintarinės spalvos lino, per 2 siūliukus, Mill Hill karoliukai, siūlai DMC. Siuvinio plotas 279x274 kryželių.

Apačioj:
BS dviem gijom naudojant Balger blending filament siūliukus 002 numerį
BS viena gija:veidas, akys, kaklas, alkūnės ir rankos 356, akių vidus 3371
MAi6ymui naudojama po vieną giją. Karoliukai prisiuvami ta pačia spalva.


Super išvertei ir man pravertė biggrin.gif 4u.gif tik karoliukai mano manymu prisiuvami ne ta pačia o panašia spalva rolleyes.gif
Labai graži man ši fėja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 09 09, 15:24)

Super išvertei ir man pravertė  biggrin.gif  4u.gif tik karoliukai mano manymu prisiuvami ne ta pačia o panašia spalva rolleyes.gif



Suklydau, tikrai panašia spalva, bet nemanau, kad tai mirtina klaida. g.gif
Atsakyti
Tai jau lauksim ir eigos ir, zinoma, rezultato, kaip ta Mirabillia atrodo smile.gif Jau esu ja paciusi, tai irgi ta melyna pakerejo.. wub.gif
Atsakyti
Lizarde,labai kruopstus darbeliai,dailiai ireminti.o as parodysiu,kokioj stadijoj esu su savo siuvinejimu. ax.gif jei kas dar prisimena mano darba,rodziau kazkada,tik nespeju su jusu tempais.
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
oho bigsmile.gif ispudinga
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 09 09, 16:46)
Lizarde,labai kruopstus darbeliai,dailiai ireminti.o as parodysiu,kokioj stadijoj esu su savo siuvinejimu.  ax.gif  jei kas dar prisimena mano darba,rodziau kazkada,tik nespeju su jusu tempais.


Ohoho... blink.gif Nieko sau darbas. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2010 09 09, 15:18)


pinigų medį pradėjau, laiko pritrūkau, pamiršau, kad du vaikiukus mažiukus turiu  bigsmile.gif  blush2.gif teko improvizuoti  doh.gif prie rezultato noriu dar kažkaip kabintis,  turiu dar šią naktį pataysymui drinks_cheers.gif ką manot? ax.gif


labai kruopsciai padirbeta wub.gif bet kabintis ir as kazkaip noriu.. tik nezinau prie ko g.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2010 09 09, 16:49)
labai kruopsciai padirbeta  wub.gif bet kabintis ir as kazkaip noriu.. tik nezinau prie ko  g.gif


tai vat, bet prie ko g.gif gal prie gelsvo pasparto g.gif o gal prie melsvo audinio g.gif nu tik ne prie medžio lotuliukas.gif


Laura81r, labai labai thumbup.gif wub.gif kai pažiūriu didesnius darbus, net seilė tįsta blush2.gif taaaip noriu vėl rolleyes.gif nu gal įsivažiuosiu su savo pupom kaip nors, pavyks ką rimtesnio nuveikti ax.gif
Atsakyti