Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

Ačiū už pagyrimus mano svogūnams 4u.gif

Su gimtadieniu, Ameera 4u.gif
Atsakyti
kai ateis nustebs lotuliukas.gif nes netycia apacioj pamaciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 07, 21:50)
kai ateis nustebs  lotuliukas.gif  nes netycia apacioj pamaciau  biggrin.gif

Tikrai ką tik šoką gavau blink.gif lotuliukas.gif
Skaitinėjau, žiūrinėjau ir žiūriu, visose žinutėse mano nick'as kartotis pradėjo biggrin.gif
Labai malonu, ačiū visoms 4u.gif Įkopiau į trečią dešimtį unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
o ten lygtais raso kad tau 20 biggrin.gif
Atsakyti
as tai ant "20 count Bellana Evenweave" siuvinejau per 1 siuliuka ir labai graziai viskas man buvo... ax.gif

taip medziaga ne tokia kaip Aida, nera tokia tvirta, kaip krakmolinta smile.gif yra paprasta medziaga, "slidi", kaip saket, bet as su lankeliu siuvinejau ir na, nezinau ar labai jau stipriai prisukau ar ne, bet buvo itempta kazkiek ir niekas nesulipdavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 07, 22:55)
o ten lygtais raso kad tau 20  biggrin.gif

Tai teip, trečios dešimties pradžia-20metų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 09 07, 18:06)
Na gal atsilieps tada  g.gif  ax.gif

As turejau bloga schema, paskui man merginos cia padejo. Reska atsiunte pataisytus kodus, ji lyg spalvas derino pagal save. As siuvinejau pagal jos duotus kodus, viskas ciki. thumbup.gif Rasau kodus is eiles nuo tamsiausio: 3781 840 841 3782 3033 712 balta. Dar kazkuri man buvo atsiuntus sita schema PM formate. Ten duoti net trys atspalviu variantai, ir itariu, kad be klaidos. Jei, kuriai reikes, parasykit emeila, galesiu permesti.
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2010 09 07, 16:53)

as irgi su klausimais: noriu MB mociutei issiuvineti nimue nykstukus su obuoliu
user posted image


as gal nevisai i tema bet gal kas gali sio paveikslelio schema pasidalint ?

Atsakyti
Sveikutes, turiu as toki klausimuka - gal kuri is jusu gales man pagelbeti ax.gif kaip siuvinejasi tie kryziukai kur buna schemoje parodyta per puse vienos zenkliukas ir per puse - kitoks? Pridedu pavyzdi - turetu matytis 4u.gif
http://public.fotki....e/schemute.html
Atsakyti
cia haritage stitch pagooglink, nes ant greicio neatkasu
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 09 08, 10:32)
cia haritage stitch pagooglink, nes ant greicio neatkasu

Aciu 4u.gif radau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 09 08, 06:35)
As turejau bloga schema, paskui man merginos cia padejo. Reska atsiunte pataisytus kodus, ji lyg spalvas derino pagal save. As siuvinejau pagal jos duotus kodus, viskas ciki.  thumbup.gif Rasau kodus is eiles nuo tamsiausio: 3781 840 841 3782 3033 712 balta. Dar kazkuri man buvo atsiuntus sita schema PM formate. Ten duoti net trys atspalviu variantai, ir itariu, kad be klaidos. Jei, kuriai reikes, parasykit emeila, galesiu permesti.

4u.gif Ačiuks
Atsakyti