Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

Noriu paklausti kaip reikia siuvinėti ant ewo blush2.gif Pirmą kartą nusipirkau ir noriu jį išbandyti. Kažkoks jis man slidus, bet ne ta problema. Nesigauna gražūs kryžiukai. Kai siuvinėju pirmą kryžiuką, viskas gerai. Kai kitą šalia, tai siūlas pasislenka ir prisiglaudžia prie pirmo kryželio ir gaunasi ne kryželis, o kažkoks mazgelis doh.gif Apie kryželių grožį nėra ką ir bekalbėt doh.gif
Ką aš ne taip darau? Gal ant ewo reikia siuvinėti ne eilute, o kiekvieną kryželį atskirai? O gal adatą reikia durti ne į tas mažytes skylutes o tarp siūliukų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 07 rugsėjo 2010 - 14:38
QUOTE(zuzanele @ 2010 09 07, 15:33)
Noriu paklausti kaip reikia siuvinėti ant ewo blush2.gif  Pirmą kartą nusipirkau ir noriu jį išbandyti. Kažkoks jis man slidus, bet ne ta problema. Nesigauna gražūs kryžiukai. Kai siuvinėju pirmą kryžiuką, viskas gerai. Kai kitą šalia, tai siūlas pasislenka ir prisiglaudžia prie pirmo kryželio ir gaunasi ne kryželis, o kažkoks mazgelis doh.gif Apie kryželių grožį nėra ką ir bekalbėt doh.gif
Ką aš ne taip darau? Gal ant ewo reikia siuvinėti ne eilute, o kiekvieną kryželį atskirai? O gal adatą reikia durti ne į tas mažytes skylutes o tarp siūliukų?

Nelabai supratau net kas nesigauna smile.gif Reikia siuvinėti per du ewo siūliukus. Jis visas toks skylėtas, reikia durti į skilutes ir tikrai eina eilėmis siuvinėti. Foto gal įmesk, kas nesigauna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 09 07, 16:57)
Nelabai supratau net kas nesigauna smile.gif Reikia siuvinėti per du ewo siūliukus. Jis visas toks skylėtas, reikia durti į skilutes ir tikrai eina eilėmis siuvinėti. Foto gal įmesk, kas nesigauna smile.gif


Nesimatys. Padarau pirmą dygsnį / tada kitą / ir tas antrasis prisiglaudžia prie pirmojo... Kai grįžtu atgal, tai antasis gaunasi kaip mazgelis, o pirmasis gerai doh.gif

O tie du ewo siūliukai kartu ar su tarpeliu? Pas mane suausta po du kartu, skylutė ir vėl du kartu.
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 09 07, 15:57)
Nelabai supratau net kas nesigauna smile.gif Reikia siuvinėti per du ewo siūliukus. Jis visas toks skylėtas, reikia durti į skilutes ir tikrai eina eilėmis siuvinėti. Foto gal įmesk, kas nesigauna smile.gif


Aš nebandžiau, bet gal reikia stipriai įtempti lankelio pagalba. Aš kai ant Saulužės aidos siuvinėjau- tai neįtempus kaip reikiant, viskas susispausdavo ir reikdavo tampyti, kad normalus kryželis išeitų. Aš tai visada po vieną kryželį siuvinėju.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 09 07, 16:02)
Nesimatys. Padarau pirmą dygsnį / tada kitą / ir tas antrasis prisiglaudžia prie pirmojo... Kai grįžtu atgal, tai antasis gaunasi kaip mazgelis, o pirmasis gerai doh.gif

O tie du ewo siūliukai kartu ar su tarpeliu? Pas mane suausta po du kartu, skylutė ir vėl du kartu.

O tai iš kur tokį evą pirkai? Nesuprantu, pas mane po viena siūlą ir skylutės kas kiekvieną siūlą g.gif
O, kaip įdomiai. Niekada nebandžiau neįtempto, nes pirmas darbas dabar ir jis ant rėmo. Bet vis tiek ten po vieną siūlą, o ne po du suausta. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 07 rugsėjo 2010 - 15:14
QUOTE(Ameera @ 2010 09 07, 17:11)
O tai iš kur tokį evą pirkai? Nesuprantu, pas mane po viena siūlą ir skylutės kas kiekvieną siūlą  g.gif


Kasiūluose tokį pasiūlė pirmam kartui g.gif Sakė šitas stambesnis,bet nežinau koks , neįsidėmėjau. blush2.gif Jaučiu padėsiu aš jį į šoną ir grįšiu prie Aidos. Taip norėjau šiandien pradėt, bet neinasi nors tu ką doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 07 rugsėjo 2010 - 15:16
Labai jau gražūs darbai wub.gif ir dėžutė, ir pagalvėlė, ir svogūnai/česnakai g.gif jei neklystu tai labai panaši į natūrialią spalvą
tai kaip žiauriai smulki kanva, ania? tada reikėtų kaip ir kanvą - kas du siūliukus į tuos tarpus. Gal dar medžiagą stipriai įtempti. O jau ir atsakė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 09 07, 17:22)
Labai jau gražūs darbai wub.gif ir dėžutė, ir pagalvėlė, ir svogūnai/česnakai g.gif jei neklystu tai labai panaši į natūrialią spalvą
tai kaip žiauriai smulki kanva, ania? tada reikėtų kaip ir kanvą - kas du siūliukus į tuos tarpus. Gal dar medžiagą stipriai įtempti. O jau ir atsakė biggrin.gif


Aš manau čia labai stambus ewas ir reikia siuvinėti per du siūlus, o šiuo atveju, per 4 gaunasi. Tada kryželiai labai dideli bus ...
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 09 07, 16:15)
Kasiūluose tokį pasiūlė pirmam kartui g.gif Sakė šitas stambesnis,bet nežinau koks , neįsidėmėjau. blush2.gif Jaučiu padėsiu aš jį į šoną ir grįšiu prie Aidos. Taip norėjau šiandien pradėt, bet neinasi nors tu ką doh.gif

Tai gali būt, kad stambų davė. Aš stambaus net nemačius,
32ct pirkau, atrodo. na atitinkantį 16ct Aidą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 07 rugsėjo 2010 - 15:34
nežinau, šiaip aš audinių parduotuvėj pirkau (aida, ewo g.gif - neprisimenu dar vis nors kiek kartų aiškinta doh.gif ) medžiagą tai kaip labai labai smulki Aida (pgl skaičiavimus 32/36) Tai suausta kaip Aida: du siūliukai sudaro langelį, t.y. 2 siūliukai, didesnis tarpas ir vėl 2 siūliukai.... Ant tokio siuvinėju pusiniu ir kas tuos 2 siūliukus.
Dar 1 variantas- per daug tempi/sutrauki siūlus, gal reikėtų biškį laisviau siuvinėt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 07 rugsėjo 2010 - 16:02
ZUZANELE, tiesiog nuostabu wub.gif thumbup.gif

Čia pasidairymui ax.gif

http://makmar.galler...eature=mainlist
Atsakyti
Merginos, ar Klaipėdoj kur nors galima įsigyti madeira siūlų? O gal kokia internetinė parduotuvė yra, nes keliose, kurias žinau, tai madeiros nerandu 4u.gif
Atsakyti