Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

help.gif Gal galit man padėti? Gal kuri nors siuvinėjot šias pėdutes?
user posted image
Siuvinėjimo rakte yra nurodytas kokia spalva siuvinėti BS, o pačioje schemoje BS nėra. Darbelį įpusėjau, o sunku suprasti, kur pėdutė, kur ranka, BS tikrai trūksta. blush2.gif
Schema
user posted image
Raktas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 09 05, 22:32)
o as siandien labai turiningai praleidau dienuke.dvi valandas siuvinejau,paskui dvi valandas ardziau  doh.gif  viena klaidele,ir viskas nueina velniop....beje,noriu pasigirti savo prijuoste  ax.gif  foto imesiu kita diena.tik dariausi ne pati,o Pauksciukas ir Inesiu.linine,siuvineta su storuliuku tuo.tokios,kokios norejau  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif ardosi lėčiau nei siuvinejasi doh.gif
Atsakyti
ga kas moka gallery ,aplanke padaryt dar viena aplanka.
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2010 09 06, 09:02)
help.gif Gal galit man padėti? Gal kuri nors siuvinėjot šias pėdutes?
user posted image
Siuvinėjimo rakte yra nurodytas kokia spalva siuvinėti BS, o pačioje schemoje BS nėra. Darbelį įpusėjau, o sunku suprasti, kur pėdutė, kur ranka, BS tikrai trūksta.  blush2.gif


As jas siuvinejau, bet BS ten nesisiuvineja mirksiukas.gif Va, gali paziuret http://arveda.galler...ch?ph=VPR-cpbiL
Atsakyti
BS nereikia, jis nurodytas raidėm
Atsakyti
QUOTE
foto imesiu kita diena.tik dariausi ne pati,o Pauksciukas ir Inesiu.linine,siuvineta su storuliuku tuo.tokios,kokios norejau 


o cia ne su vireju ? tai mes jau matem biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 06 rugsėjo 2010 - 09:06

user posted image

[/quote]

sveikutes dar karta, vel prie to pacio siuvinejimo... daba pradejau spausdinti, ir pastebejau kad rakte nera nurodyta 2 spalvu, t.y. pirmos ir antros eilutes, tik nuo 3s prasideda. matyt taip buvo nuskenuota.....
gal kas zino kokios ten spalvos? man reiketu, kur su melyna spalva batukai.
aciu
Atsakyti
Prasom, Gadik

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 09 06, 10:11)
Prasom, Gadik



tai kad as tokia turiu, ir ten, kur virsuje nurodyti kodai, melyniems batukams, kaip tik nera 1s ir 2s eilutes unsure.gif
Atsakyti
Tai ziurek i zenklus, pirmas - baltas, o antras - 712
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 09 06, 10:14)
Tai ziurek i zenklus, pirmas - baltas, o antras - 712


ot, blondinka, lotuliukas.gif
aciu thumbup.gif 4u.gif
na visai jau.... reik stipresniu akiniu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 09 06, 09:37)
As jas siuvinejau, bet BS ten nesisiuvineja  mirksiukas.gif  Va, gali paziuret

Oho kaip gražiai atrodo 4u.gif Na reikia visą išsiuvinėt, o tada gal mano toks bus ax.gif Dėkoju už pagalbą aciuks.gif Arveda ir Paukščiuk 4u.gif
Atsakyti