Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

QUOTE(MildukasK @ 2010 09 05, 15:50)
o kazkur gal yra tu ziurstuku iskarpos ar schemos, nes ir Radveleee labai panasu gi tik ka rode smile.gif


Aš kirpau iš akies, be jokios schemos blush2.gif bet mačiau, kad prijuostėlių yra pirkti www.kasiulai.lt (tik jos neapsiūtos)
http://www.kasiulai....a64f3aecb5ab8b4
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 09 05, 19:22)
sveikutes,
norejau paklausti, kas siuvinejo siuos batukus, gal galite parasyti, kiek medziagos reikia ir kokia aida, jei dar issiuvineti virsuje vardas, gimimo data, svoris bei ugis...


aciu 4u.gif

Aš siuvinėju kaip tik su mėlynais kaspinukais smile.gif Tai esu pasiėmus 30cm X 35 cm tiek viršuje tiek apačioj, o ir šonuose medžiagos užtektinai. Siuvinėju ant 16 Aidos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čiolė: 05 rugsėjo 2010 - 19:11
Labai grazus seilinukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 09 05, 20:11)
Aš siuvinėju kaip tik su mėlynais kaspinukais smile.gif Tai esu pasiėmus 30cm X 35 cm tiek viršuje tiek apačioj, o ir šonuose medžiagos užtektinai. Siuvinėju ant 16 Aidos


cia tiek uztenka, skaiciuojant dar ir varda, gim data ir pan? o kiek palikot sonuose?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
cia tiek uztenka, skaiciuojant dar ir varda, gim data ir pan? o kiek palikot sonuose?

sonuode geriausia palikti apie 5 cm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 05 rugsėjo 2010 - 19:34
QUOTE(gadik @ 2010 09 05, 20:16)
cia tiek uztenka, skaiciuojant dar ir varda, gim data ir pan? o kiek palikot sonuose?
aciu 4u.gif

Šonuose palikau po 6,5 cm, apačioj (kai dar be datos ir kitų duomenų) yra 9 cm, o į viršų yra palikta net 15 (o gal ir daugiau) cm... Taip, kad manau, jog užtektinai vietos viskam mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 09 05, 20:37)
Šonuose palikau po 6,5 cm, apačioj (kai dar be datos ir kitų duomenų) yra 9 cm, o į viršų yra palikta net 15 (o gal ir daugiau) cm... Taip, kad manau, jog užtektinai vietos viskam  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


aciu, daba ramia dusia galesiu uzsakyti 4u.gif
Atsakyti
Pradėjau savo orchidėjas pagal save smile.gif Neprilipo tas žiedas aukštyn apvirtęs nors tu ką schmoll.gif biggrin.gif Kitais metais gal ir baigsiu smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 09 05, 20:50)
Pradėjau savo orchidėjas pagal save smile.gif Neprilipo tas žiedas aukštyn apvirtęs nors tu ką  schmoll.gif  biggrin.gif Kitais metais gal ir baigsiu smile.gif

gražus procesas, labai gražiai pereina spalvytės thumbup.gif
Atsakyti
o as siandien labai turiningai praleidau dienuke.dvi valandas siuvinejau,paskui dvi valandas ardziau doh.gif viena klaidele,ir viskas nueina velniop....beje,noriu pasigirti savo prijuoste ax.gif foto imesiu kita diena.tik dariausi ne pati,o Pauksciukas ir Inesiu.linine,siuvineta su storuliuku tuo.tokios,kokios norejau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 09 05, 15:50)
o kazkur gal yra tu ziurstuku iskarpos ar schemos, nes ir Radveleee labai panasu gi tik ka rode smile.gif


iskarpa dariaus pati,dar pernai...matavau,taikiau kol pataikiau....drugeliai paimti is visai kitokio paveikslo,spalvos keistos i ryskesnes,nu o zolytes - mano improvizacija...
Atsakyti
Kaktusine puikus procesas clap_1.gif ,saunuole,labai graziai apvertei,ir sugebek tu man g.gif biggrin.gif
Atsakyti