Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

Merginos aš su klausimu blush2.gif o jūs savo schemas visas turit ir kompe ir pvz. gallery.ru??? nes žiūriu kompas po truputį užsikrauna, bet kažkaip pabijojau trinti tas kurias į gallery.ru sukėliau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 09 05, 10:31)
gražu  thumbup.gif
o čia bus per krikštynas dovanojama?? ar šiaip??

Ačiū, per krikštynas 4u.gif

QUOTE(MildukasK @ 2010 09 05, 10:36)
Radvileee, ir siuvai pati??? Nes tikrai labai kokybiskai padaryta!  thumbup.gif Ideja tai super, bet mano siuvimo igudziai neleistu to igyvendinti  lotuliukas.gif


Ačiū, pati siuvau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 09 05, 08:31)
Merginos aš su klausimu  blush2.gif  o jūs savo schemas visas turit ir kompe ir pvz. gallery.ru??? nes žiūriu kompas po truputį užsikrauna, bet kažkaip pabijojau trinti tas kurias į gallery.ru sukėliau  blush2.gif


Kažkada mes su vyru sprendėm talpos problemą. Paskaičiavom, kad daugybės kompaktų (kokybiškų, žinoma) kaina, kad visą kompo turinį iškrauti panašiai gautųsi jei pirktume antrą plokštę kompui. O pridėk antros plokštės pliusus - patikimesnė ir ilgiau naudojama nei kompaktai, prijungta prie kompo, taigi ko prireiktų ir knisi kompe ir greičiau atsidarai. Reikia sekti kainas ir čiupti kai būna nuolaidos. Arba iš Ebay.
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 09 05, 13:09)
Kažkada mes su vyru sprendėm talpos problemą. Paskaičiavom, kad daugybės kompaktų (kokybiškų, žinoma) kaina, kad visą kompo turinį iškrauti panašiai gautųsi jei pirktume antrą plokštę kompui. O pridėk antros plokštės pliusus - patikimesnė ir ilgiau naudojama nei kompaktai, prijungta prie kompo, taigi ko prireiktų ir knisi kompe ir greičiau atsidarai. Reikia sekti kainas ir čiupti kai būna nuolaidos. Arba iš Ebay.


nu tai aš kolkas į savo mažajį kompa viską tempiu, o normalus apytuštis... bet vat pasidarė įdomu, kaip kitos tą problemą sprendžia smile.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
keliu vakaru pasikrapstymas

user posted image

skirtukus as kai dariau,krastukus apdygsniavau,krastelio -medziagos likuti lenkiau i vidu ir siuvau biskornine siule.i vidu dejau kartona
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo banni: 05 rugsėjo 2010 - 14:18
QUOTE(banni @ 2010 09 05, 16:18)
keliu vakaru pasikrapstymas



Simpatiški wub.gif
Atsakyti
QUOTE(banni @ 2010 09 05, 15:18)
keliu vakaru pasikrapstymas

o kazkur gal yra tu ziurstuku iskarpos ar schemos, nes ir Radveleee labai panasu gi tik ka rode smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2010 09 04, 20:43)
Sveikos, merginos 4u.gif
Pasirodau su savo darbeliu ax.gif



QUOTE(banni @ 2010 09 05, 15:18)
keliu vakaru pasikrapstymas

thumbup.gif labai gražu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 05 rugsėjo 2010 - 15:13
labai grazus buteliu papuosimai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 24, 07:42)
Jau beveik susigyvenau su IIIuoju ir vyras palaimino, ir kaip visad atėjo DVi ir viską sugadino  doh.gif  lotuliukas.gif . Taip nesąžininga, prašom ką nors pasiūlyt  g.gif

Ačiū visom ir kiekvienai už savo nuomonę  4u.gif  4u.gif

Dantistę tokio tipo nei man nepatinka, nei mano vyrui koncervatoriui  blush2.gif Ilgą laiką buvau apsistojus ties česnakiniu paveikslu, bet pradėjo akį rėžti visi perėjimai  doh.gif  Belieka toliau ieškot. Reikia dydelio nes kabėjo nemažas(aguonos) ir vinis aukštai liko  ax.gif
user posted image


Šiandien per rusus kiną žiūrėjau. Tai lygiai toks pat kryželiu siuvinėtas ten ant sienos kabėjo.
Atsakyti
sveikutes,
norejau paklausti, kas siuvinejo siuos batukus, gal galite parasyti, kiek medziagos reikia ir kokia aida, jei dar issiuvineti virsuje vardas, gimimo data, svoris bei ugis...
user posted image

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2010 09 04, 20:43)
Sveikos, merginos 4u.gif
Pasirodau su savo darbeliu ax.gif

thumbup.gif Labai grazus darbelis ir sauni ideja 4u.gif
Atsakyti