Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

QUOTE(Auruze @ 2010 09 02, 19:51)
Pasirodom smile.gif


Labai gražu

QUOTE(Daisiuke @ 2010 09 02, 22:30)
sveikos..

biski pasirodau su nauju darbeliu..viena drauge uzsake kaip dovana..eis i gimtadieni-krikstynas..bet norejo neitin didelio.



Gražu
QUOTE(Džeinė @ 2010 09 02, 22:33)
Du naujausi darbai, motyvai iš "The Sweetheart Tree"  smile.gif

dėžute dariau pirma karta, ir manau pavyko puikiai, esu patenkinta galutiniu rezultatu  smile.gif

wub.gif
Atsakyti
Metrikiukas labai dailus wub.gif

O dėžutė - aš be žado bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Mielas metrikas thumbup.gif

QUOTE(Džeinė @ 2010 09 02, 22:44)
Pirmiausia nusidažiau dėžute,  siuvini prie dėžutės priklijavau dvipuse lipnia juostele, tada ant viršaus tvirtinau juostele, ja klijavau su tekstiliniais klijais... ir visas procesas
ačiū  4u.gif

Labai gražu, ačiū ir už paaiškinimą. O kur tekstilinius dažus pirkti? ax.gif
Atsakyti
Auruze koks grozis,puikus darbas thumbup.gif ,ir remelis super. user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 03 rugsėjo 2010 - 07:50
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 02, 18:55)
rasiux-, dėkui  bigsmile.gif
beje, o kraštus apsiuvai kaip nors?  g.gif kad neirtų. neįsivaizduoju kokiu dygsneliu daryt apsiuvimą.. blush2.gif


Kraštelį pridaigsičiau su baltu siuvimo siūlu (panašiai, kaip servetėles mokykloje "mereškuodavom")- kadangi buvo padovanotas, tai nežinau, kaip jis išsilaikė ir ar buvo naudojamas pagal paskirtį (gal teta pasidėjo kur nors kaip prisiminimą biggrin.gif ).

Auruže, Džeine- puiku wub.gif wub.gif wub.gif , Daisiuke- metrikiukas labai mielas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zivile19 @ 2010 09 02, 13:05)
Na ka ateinu girtis savo darbeliu, kuris iskeliaus dovanu spalio men,  4u.gif


labai grazu wub.gif



QUOTE(Daisiuke @ 2010 09 02, 22:30)
biski pasirodau su nauju darbeliu..


Fantastika thumbup.gif

QUOTE(Džeinė @ 2010 09 02, 22:33)
Du naujausi darbai, motyvai iš "The Sweetheart Tree"  smile.gif


Koks grozis wub.gif
Papildyta:
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 02, 17:49)
taigi, noriu pasidaryti skirtuką knygoms, kad iš abiejų pusių būtų skirtingi kryželiu siuvinėti paveiksliukai. kaip suprantu, reikia siuvinėti du atskirus gabaliukus, o po to juos kažkokiu būdu susiūti? Tačiau kaip?

Teko matyti du skirtukus sudetus kartu ir apnertus vaseliu thumbup.gif
Atsakyti
merginos, o man dar va klausimas - kodel kartais konvertuojate siulus? Ar del to, kad tarkim namie vien DMC siuliukai, o naujai issirinktas darbelis is Anchor ar Madeiros? Ar del siulu kainos/kokybe/grozio?
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 09 03, 10:21)
merginos, o man dar va klausimas - kodel kartais konvertuojate siulus? Ar del to, kad tarkim namie vien DMC siuliukai, o naujai issirinktas darbelis is Anchor ar Madeiros? Ar del siulu kainos/kokybe/grozio?

I variantas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 09 03, 10:21)
merginos, o man dar va klausimas - kodel kartais konvertuojate siulus? Ar del to, kad tarkim namie vien DMC siuliukai, o naujai issirinktas darbelis is Anchor ar Madeiros? Ar del siulu kainos/kokybe/grozio?

namie vien Madeira, bet kartais pritrūksta spalvų jei darbelis DMC
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 03 rugsėjo 2010 - 09:48
Kokie gražiai, merginos. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 09 03, 07:31)
Mielas metrikas  thumbup.gif
Labai gražu, ačiū ir už paaiškinimą. O kur tekstilinius dažus pirkti? ax.gif

tekstilinius klijus, Kasiūluose pirkom smile.gif

QUOTE(MildukasK @ 2010 09 03, 09:21)
merginos, o man dar va klausimas - kodel kartais konvertuojate siulus? Ar del to, kad tarkim namie vien DMC siuliukai, o naujai issirinktas darbelis is Anchor ar Madeiros? Ar del siulu kainos/kokybe/grozio?

1 variantas

Labai visom ačiū už pagyras 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 09 02, 23:30)
sveikos..

biski pasirodau su nauju darbeliu..viena drauge uzsake kaip dovana..eis i gimtadieni-krikstynas..bet norejo neitin didelio.


Labai gražu. Šauniai padirbėjai thumbup.gif

QUOTE(Džeinė @ 2010 09 02, 23:33)
Du naujausi darbai, motyvai iš "The Sweetheart Tree"  smile.gif

dėžute dariau pirma karta, ir manau pavyko puikiai, esu patenkinta galutiniu rezultatu  smile.gif

Kaip visada - dailu ir skoninga wub.gif
Atsakyti