Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

rasiux-, dėkui bigsmile.gif
beje, o kraštus apsiuvai kaip nors? g.gif kad neirtų. neįsivaizduoju kokiu dygsneliu daryt apsiuvimą.. blush2.gif

kaip supratau, ne man vienai įdomu, tad kartu su murkse lauksim, gal kas dar kokių būdų žino. 4u.gif ax.gif

Auruze, gražu thumbup.gif

Atsakyti
Auruze, labai dailu, ar sunkiai siuvinėjos? per kiek laiko, ant kokio audinio?
Atsakyti
Labutis, nu ir tempai pas jus. wub.gif
Atsakyti
Ag, tikrai įdomu kas kaip skirtukus daro

QUOTE(Auruze @ 2010 09 02, 19:51)
Pasirodom smile.gif

thumbup.gif Koks dydis gavos ir kokio smulkumo medžiaga?
Atsakyti
Kažkur kažkas minėjo, kad viduje skirtuko klijavo storą flizeliną, o dar kažkas siuvinėjo ant plastikinės kanvos - vienu atveju siuvinėjo iš abiejų pusių, kitu atveju užsiuvo iš blogosios pusės paprastą medžiagėlę.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 02, 19:02)
Auruze, labai dailu, ar sunkiai siuvinėjos? per kiek laiko, ant kokio audinio?


Oi net sunku pasakyti, kiek laiko siuvinejos, nes as prabegom, kai keleta minuteliu turedavau... O siuvineti tikrai nesunku! Medziaga AIDA 14.
Papildyta:
QUOTE(murkse @ 2010 09 02, 19:20)
Ag, tikrai įdomu kas kaip skirtukus daro
thumbup.gif  Koks dydis gavos ir kokio smulkumo medžiaga?



Dydis su remu kazkur 60 ant 40 cm. smile.gif


Aciu, merginos, uz pagyras smile.gif
Atsakyti
sveikos..

biski pasirodau su nauju darbeliu..viena drauge uzsake kaip dovana..eis i gimtadieni-krikstynas..bet norejo neitin didelio.

siuvineta ant 18 aidos..su dmc siuliukais..dydis paveikslelio 15x21cm (pagal gana standartini remeli)..remelis labai paprastas, fotoprekese pirktas (uzsakove norejo kad butu kuo pigiau, nes cia kaip priedas prie dovaneles).

o cia svarbiausia, kas man buvo issukis..reminau pati.. rolleyes.gif tempiau medziaga su siulais...reminimo rezultatu esu patenkinta, nes pirma karta dariau tai biski enrimavau..bet gavosi..tik..neisivaizduoju kaip kaikurios sugeba istemt didelius paveikslus bigsmile.gif lenkiu pries jus galva, nes man ir su situ mazu buvo biski vargo blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Du naujausi darbai, motyvai iš "The Sweetheart Tree" smile.gif

user posted image

dėžute dariau pirma karta, ir manau pavyko puikiai, esu patenkinta galutiniu rezultatu smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 09 02, 22:33)


kaip grazuuuu!!!


va del dezutes noreciau paklaust..as ir turiu viena ideja ja pasidaryt..gal gali papasakot koks procesas butent darbelio pritvirtinimo prie dezutes...tarkime turiu medine dezute ir turiu darbeli issiuvineta..ka reik toliau daryt?
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 09 01, 13:01)
Rugsėjo 1osios proga, užrašų knygutė 


QUOTE(murkse @ 2010 09 01, 13:36)
Dar viena, vadinasi - ruošiames Kalėdoms 


Labai gražu, man labai Kalėdinė patiko, nuostabi dovana.

QUOTE(Ieva V @ 2010 09 01, 14:55)


thumbup.gif gražu

QUOTE(zivile19 @ 2010 09 02, 13:05)
Na ka ateinu girtis savo darbeliu, kuris iskeliaus dovanu spalio men,  4u.gif


Puikus darbelis 4u.gif

QUOTE(rasiux- @ 2010 09 02, 16:32)
O aš pabaigiau pagalvėlę- pirmadienį jau vežuosi dovanų.


Puiki dovana ax.gif

QUOTE(Auruze @ 2010 09 02, 19:51)


Nuostabus darbas! 4u.gif

QUOTE(Daisiuke @ 2010 09 02, 22:30)


Man gražu, o prie įrėminimo negaliu prikibti - puikiai padirbėjai thumbup.gif

Džeine - wub.gif nuostabu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peachy_sheila: 02 rugsėjo 2010 - 21:41
QUOTE(Daisiuke @ 2010 09 02, 21:36)
kaip grazuuuu!!!
va del dezutes noreciau paklaust..as ir turiu viena ideja ja pasidaryt..gal gali papasakot koks procesas butent darbelio pritvirtinimo prie dezutes...tarkime turiu medine dezute ir turiu darbeli issiuvineta..ka reik toliau daryt?

Pirmiausia nusidažiau dėžute, siuvini prie dėžutės priklijavau dvipuse lipnia juostele, tada ant viršaus tvirtinau juostele, ja klijavau su tekstiliniais klijais... ir visas procesas

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 09 02, 22:44)
Pirmiausia nusidažiau dėžute,  siuvini prie dėžutės priklijavau dvipuse lipnia juostele, tada ant viršaus tvirtinau juostele, ja klijavau su tekstiliniais klijais... ir visas procesas

ačiū  4u.gif


supratau bigsmile.gif aciu didziulis!!! nes tikrai neisivaizdavau kaip ten geriau pritvirtinti rolleyes.gif
Atsakyti