Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 02, 17:01)
kokioj žadi užsakynėt, jei audinys karpomas, susirašyk su savinike ir paprašyk tau reikiamo dydžio  mirksiukas.gif



supratau, nes kiek maciau, tai ten langeliuos reikia paciai zymeti, o jei per e-mail' a, tada ok. susiderinsiu wink.gif
kokioj parduotuvej, dar nezinau, arba kasiulai.lt arba siuvinejimomagija. (kitokiu pigesniu neradau g.gif )
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
aš vėl su klausimuku (gal per daug neįgrysiu blush2.gif ) :

taigi, noriu pasidaryti skirtuką knygoms, kad iš abiejų pusių būtų skirtingi kryželiu siuvinėti paveiksliukai. kaip suprantu, reikia siuvinėti du atskirus gabaliukus, o po to juos kažkokiu būdu susiūti? Tačiau kaip? Norisi, kad darbelis atrodytų estetiškai.. Ar pvz galima ir su dvipuse juosta paklijuoti? g.gif gal yra, kas darė skirtukus ir gali paaiškinti išsamiau apie skirtuko darymą? 4u.gif


beje, tos užrašinės labai patiko thumbup.gif tikrai gražu ir praktiška bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 02, 17:01)
murkse apie kurią tašikę kalbi?

Kad ir paskutinė tašikė
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 09 02, 17:28)
supratau, nes kiek maciau, tai ten langeliuos reikia paciai zymeti, o jei per e-mail' a, tada ok. susiderinsiu wink.gif
kokioj parduotuvej, dar nezinau, arba kasiulai.lt arba siuvinejimomagija. (kitokiu pigesniu neradau  g.gif )


dar http://www.darbstuole.eu/ , gali pasižvalgyt, tik striginėjimas puspalio vistiek dar mane erzina doh.gif
QUOTE(murkse @ 2010 09 02, 18:15)
Kad ir paskutinė tašikė


Esu siuvus iš lino, medvilnės o paskutines ir su aida maišiau. tai ką turi gražaus, tą ir imk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 02, 18:26)
Esu siuvus iš lino, medvilnės o paskutines ir su aida maišiau. tai ką turi gražaus, tą ir imk  mirksiukas.gif

kilo klausimas smile.gif o pamušalas tašiuke tavo yra ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 02, 16:49)
gal yra, kas darė skirtukus ir gali paaiškinti išsamiau apie skirtuko darymą? 


na mano skirtukas atrodo taip:
user posted image

Tiesiog į vidų įdėjau kartoniuką ir gražiai sudaigsčiau kraštelius.
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 09 02, 18:32)
kilo klausimas smile.gif o pamušalas tašiuke tavo yra ? biggrin.gif

nėra, aš dar ne tikio krūta siuvėja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2010 09 02, 18:50)
na mano skirtukas atrodo taip:
Tiesiog į vidų įdėjau kartoniuką ir gražiai sudaigsčiau kraštelius.

Paprastai ir gražiai thumbup.gif Nepanašu, kad būtų storokas, aš panašiu metodu dariau, tai man storokas gavos doh.gif Gražus, bet galėtų būti plonesnis. Tad ir man įdomu kas kaip skirtukus darot, norėčiau ir pati ir dovanų ir sau padaryti ..
Papildyta:
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 02, 18:52)
nėra, aš dar ne tikio krūta siuvėja biggrin.gif

gal priminsi savo tašiukus biggrin.gif pasigrožėčiau dar kartą. Pamušala idėt paprasta, reik tik jo turėt. Aš jau suaudžiau mintį padaryti kaip tikra tašiuką nediduką. Bandysiu per išeigines kurt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 09 02, 17:57)
Nepanašu, kad būtų storokas, aš panašiu metodu dariau, tai man storokas gavos  doh.gif Gražus, bet galėtų būti plonesnis.


gal tiesiog kartonas storesnis buvo g.gif , nes mano nestoras išėjo.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2010 09 02, 19:00)
gal tiesiog kartonas storesnis buvo  g.gif , nes mano nestoras išėjo.

tada liuks thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

grįžus po atostogų radau, kad jos ne tik seną temą pabaigė, bet ir naujos pusę pripliurpė, o jau darbeliai wub.gif
Atsakyti
Pasirodom smile.gif

user posted image
Atsakyti