Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

QUOTE(zivile19 @ 2010 09 02, 14:05)
Na ka ateinu girtis savo darbeliu, kuris iskeliaus dovanu spalio men,  4u.gif

Siuvinejau nepilnai dvi savaites. .smile.gif))

http://img822.images...62/cimg3690.jpg

blush2.gif


Labai grazu smile.gif wub.gif
Atsakyti
Pagaliau pamačiau užrašines abi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Murkse labai labai gražios wub.gif

Rožytės labai gražios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 09 02, 14:24)
Pagaliau pamačiau užrašines abi  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Murkse labai labai gražios  wub.gif

Rožytės labai gražios  ax.gif


Ir aš pamačiau bigsmile.gif Gražu wub.gif

Nenusibostančios rožės bigsmile.gif
Atsakyti
ačiū, pagaliau rodo doh.gif

Rožės thumbup.gif

Vakar išsiuvinejau 2 varlytes wub.gif , jau žinau kam, tik nesumastau kur panaudoti doh.gif Dovanosiu 2 metukų mergytei, siuvinukas nedidukas +- 5x5cm. Jei užrašinė, tai bijau kad tokia mažutė suteps viršelį ir dėmė liks doh.gif . Gal kas kokią mintį pametės biggrin.gif Daug galvų geriau nei 1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 02 rugsėjo 2010 - 14:03
QUOTE(murkse @ 2010 09 02, 14:58)
ačiū, pagaliau rodo  doh.gif

Rožės  thumbup.gif

Vakar išsiuvinejau 2 varlytes  wub.gif , jau žinau kam, tik nesumastau kur panaudoti  doh.gif  Dovanosiu 2 metukų mergytei, siuvinukas nedidukas +- 5x5cm. Jei užrašinė, tai bijau kad tokia mažutė suteps viršelį ir dėmė liks  doh.gif . Gal kas kokią mintį pametės  biggrin.gif Daug galvų geriau nei 1


\o jeigu ta uzrasine panaudoti kad mamyte rasytu tos mazosios frazes ir idomius issireiskimus rolleyes.gif pasiskolinau sita ideja is drauges..ji dovanos savo kriksto dukrytei (dar ner dvieju metuku) tokia uzrasine, su ant virsaus esanciu nykstuku ir uzrasu "mazos mintys mazo nyktukelio"...kazkas tokio...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 09 02, 14:58)
ačiū, pagaliau rodo  doh.gif

Rožės  thumbup.gif

Vakar išsiuvinejau 2 varlytes  wub.gif , jau žinau kam, tik nesumastau kur panaudoti  doh.gif  Dovanosiu 2 metukų mergytei, siuvinukas nedidukas +- 5x5cm. Jei užrašinė, tai bijau kad tokia mažutė suteps viršelį ir dėmė liks  doh.gif . Gal kas kokią mintį pametės  biggrin.gif Daug galvų geriau nei 1


gali mini terbikę siūt, o ant kišenuko varliuką nutubdyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau tiek grožių užderėjo, kad net nebežinau katrą labiau begirti wub.gif wub.gif wub.gif

O aš pabaigiau pagalvėlę- pirmadienį jau vežuosi dovanų.
user posted image

Dabar čiupau vaikui pelėdos ABC (Isabelle Vautier dizainas La Nuit des Songes) į klasę siuvinėti - savaitę būsiu ligoninėje, tai turėsiu užsiėmimą.
Atsakyti
ale kokie grazus meskiukai, spalvytes labai fainos thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,
norejau paklausti. zadu vienam siuvinejimui pasiruosti uzsakyti internetu prekes, bet vat kaip dabar buti su medziaga?! g.gif nelebai suprantu tuos vnt, t.y. mano siuvinejimo matmentys (jau su 10cm krastams) yra 54,9x68,3cm.... o kiek teko matyti internete, tai ten 50x55, 42x40, cia kaip 1vnt, o jei parasyti uzsakyme 2vnt, tai 50x110cm...
kaip man daba pritaikyti? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 09 02, 15:53)
\o jeigu ta uzrasine panaudoti kad mamyte rasytu tos mazosios frazes ir idomius issireiskimus  rolleyes.gif pasiskolinau sita ideja is drauges..ji dovanos savo kriksto dukrytei (dar ner dvieju metuku) tokia uzrasine, su ant virsaus esanciu nykstuku ir uzrasu "mazos mintys mazo nyktukelio"...kazkas tokio...smile.gif


thumbup.gif aš ir pati taip pagalvojau, tik labai noriu rožine medvilne aptraukt, tai ir pabijojau kad iššiteps laikui bėgant.

QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 02, 15:54)
gali mini terbikę siūt, o ant kišenuko varliuką nutubdyt  mirksiukas.gif


thumbup.gif mintis, o iš kokios medžiagos pati siuvai? prisimenu tokią gražią..
Užvedėt ant minties kad reik dar vieną išsiuvinėt, kitokią turiu, tada galėčiau tašytę su knygutę padovanot wub.gif
QUOTE(rasiux- @ 2010 09 02, 16:32)
Jau tiek grožių užderėjo, kad net nebežinau katrą labiau begirti  wub.gif   wub.gif   wub.gif

O aš pabaigiau pagalvėlę- pirmadienį jau vežuosi dovanų.

thumbup.gif labai gražiai gavosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 02 rugsėjo 2010 - 15:46
QUOTE(gadik @ 2010 09 02, 15:43)
50x55, 42x40, cia kaip 1vnt, o jei parasyti uzsakyme 2vnt, tai 50x110cm... 
kaip man daba pritaikyti? aciu  4u.gif


Taip- didinant vnt skaičių didina medžiagos matmenį iš vienos pusės.

O tašiuko idėją su varliuku ant kišenės ir aš palaikyčiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 09 02, 16:43)
Sveiki,
norejau paklausti. zadu vienam siuvinejimui pasiruosti uzsakyti internetu prekes, bet vat kaip dabar buti su medziaga?!  g.gif  nelebai suprantu tuos vnt, t.y. mano siuvinejimo matmentys (jau su 10cm krastams) yra 54,9x68,3cm.... o kiek teko matyti internete, tai ten 50x55, 42x40, cia kaip 1vnt, o jei parasyti uzsakyme 2vnt, tai 50x110cm... 
kaip man daba pritaikyti? aciu  4u.gif

kokioj žadi užsakynėt, jei audinys karpomas, susirašyk su savinike ir paprašyk tau reikiamo dydžio mirksiukas.gif

murkse apie kurią tašikę kalbi?
Atsakyti