Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

B_march as ja siuvinejaiu ant tokios ukrainietiskos aidos, o ji labai panasi i aida tarp 16 ir 18 na tokia sakyciau 17 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 31, 20:53)
Norėjau paklausti, ar xrest.ru schemos kokybiškos? Ar geras rezultatas gaunasi pagal ten pateiktas schemas išsiuvinėjus? Gal kas bandėt? g.gif

Bandem, bandem, nieko gero. Rezultatas nedziugina schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2010 08 31, 19:50)
nu aš turbūt užkeikta, bet vėl man rodos, kad čia kažkaip spalvos netinka  doh.gif nes kažkada buvo įdėti tiek originaliais, tiek konvertuotais siūlais išsiuvinėti darbeliai, ir ten tikrai nesimatė skirtumo.. bet gal ir vėl man kažkas kitaip susišvietė nei yra  biggrin.gif

drinks_cheers.gif Tu teisi, ne konvertavimas cia kaltas, o schemoje klaida. Macius ir as siuvineta sita paveiksla su anchor siulais, konvertuotais is DMC, rezultatas puikus. thumbup.gif
Atsakyti
Norejau paklausti ar kas nors yra pirkes schemas is Heaven and Earth Designs. Ar ten tik schemas parduoda ar visa komplekta(siulus, medziaga) Ir kaip ten nusipirkt jei issirinkai patinkanti paveiksla.
Isanksto dekoju uz atsakyma
Atsakyti
o koki issirinkai,gal kuri is musu turi schema,tau reiks tik siulus suipirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 31, 23:36)
o koki issirinkai,gal kuri is musu turi schema,tau reiks tik siulus suipirkt ax.gif


žmogus nori legaliai, o tu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 08 30, 10:26)
Atnešu jūsų teismui  ax.gif
Ypač patiko namučiai ir su dovanėlėmis wub.gif
Atsakyti
Su Rugsejo 1-aja
user posted image
Atsakyti

Širdingai dėkoju Ruci blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arveda: 01 rugsėjo 2010 - 06:49
Sveikos,aš jau irgi ruošiuosi Kalėdoms blush2.gif Noriu daryti atvirukus,bet nežinau kaip,ir šiaip net nežinau ką siuvinėti.Gal galit patart? ax.gif (Jei nesunku,žinoma)
P.S.Su Rugsėjo 1-ąja! 4u.gif assa.gif
Atsakyti
yra kalediniai atvirukai 4u.gif
Atsakyti
na vat,neuzeik kelias dienas, o cia kiek jau nuostabiu darbeliu prideta, net akys raibsta bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif

labai prasau pagalbos dar karta help.gif help.gif help.gif negi nera darbstuoliu siuvinejusiu AFRIKOS LIUTUS? reikia backstich'o koduku...
Atsakyti