Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

QUOTE(Ingrida45 @ 2010 08 29, 20:02)
Ir as atejau pasirodyti smile.gif mano pirmas rimtesnis darbas, pagaliau po 3 savaiciu triuso issiuvinejau broliui smile.gif

http://ingrida45.gal...ch?ph=uTv-czcp2

Va tik remas, ne tokio kokio norejau aggressive.gif visai neturejau laiko ji ireminti... na bet kaip gavosi taip gavosi


Priimk mane į draugus, nes nematau tavo darbo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 08 27, 20:12)
O aš taip ir nespėjau tų kelionių savo pabaigti sad.gif Liko BS'as, bet mano dukrytė nenori, kad aš jį siuvinėčiau doh.gif

Sveikute, ar butu galima gauti schemute tavo kelioniu, beprotiskai grazus darbas...

QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 27, 20:54)
Pasirodau su savo smulkmenėlėm, vadinas šian siuvimo mašina išsitraukiau iš apkasų ax.gif Bus mažiem žmogiukam dovanų  wub.gif


labai labai grazu wub.gif

QUOTE(MildukasK @ 2010 08 28, 11:09)
as irgi pradejus sita katyte siuvineti, sakiau draugei Kaledoms bus, bet pries tai dar vienas darbelis isiterpe, tai katyte su issiuvinetu uzpakaliuku laukia pratesimo biggrin.gif As tai iskarto emiau 18 aida, nes pagalvojau, kad koncentruotas vaizdas bus graziau smile.gif Pirma karta tokia smulkia medziaga turejau, tai kiek sunkiau dirbti, bet iveikiama smile.gif
oj, dar pamirsau paklausti eksperciu, o kaip teisingai su tais juodais siuliukais daryti, kad nesimatytu ju seselio? Tarkim ten kur katytes usiukai?
aha, tai reiks ir man pasidairyti, aciu wink.gif


na ir man turbut vertejo paprasyt patarimo ka daryt, nepaklausiau, taip ir gavos:( , jei vel siuvineciau tai stengciausi slept galiukus uz to pacio siuvineto siulo..

QUOTE(zuzanele @ 2010 08 28, 19:04)
Jau turiu savo įrėmintą merginą rolleyes.gif


thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif labai labai grazu!!!


QUOTE(Džeinė @ 2010 08 28, 21:31)
tai kad čia viskas gerai, kiek įsižiuri ...

va, mano dukra baigė toki pati neseniai


nieko sau wub.gif jei db tokie darbai, kokiu darbu ji imsis po kokiu 5 metu??? labai grazu!!!

QUOTE(KristinuleV @ 2010 08 29, 14:09)
Pasirodysiu iremitus metrikiukus  blush2.gif


labai labai dailu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
faila originala uzkrauti apacioje eilute su raudonu uzrasu Закачка оригиналов

jai kokiu klausimu dar kils klauskit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 29 rugpjūčio 2010 - 19:01
QUOTE(*Radvileee @ 2010 08 27, 17:00)
Sveikos, siuvinėtojos  4u.gif Visų darbeliai tokie gražūs  wub.gif
Aš jau pradėjau ruoštis Kalėdoms  biggrin.gif
[

thumbup.gif Taip smagiai pakvipo kalėdom
Papildyta:
QUOTE(LadyAgne @ 2010 08 27, 18:07)
sveikos, na ir as pasirodysiu su savo pirmagimiu, pirmas gyvenime siuvinys. Patiko siuvinet tad dar ne paskutinis smile.gif bet yra siokiu tokiu nusivylimu, o kaip kitaip, negali but pirmas blynas neprisviles  ax.gif
visu pirma kai istempe medziaga tai persimato juodu siulu galiukai, toks kaip seselis. Kaip manot verta atidaryt rema ir kaip nors nukarpyt tuos galiukus, neisirs man mano siuvinys???
na ir dar toks pastebejimas, man asmeniskai 14 aidos medziagyte truputi per stambiais kryziukais, kita siuvini kai siuvinbesiu rinksiuos 16 ar 18 aidos.

taigi, mano pirmagimis  blush2.gif  nenuimtas plevele, nes siusiu sesei.

wub.gif geras pirmagimis drinks_cheers.gif toks meilus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 08 29, 19:26)
Sveikute, ar butu galima gauti schemute tavo kelioniu, beprotiskai grazus darbas...
labai labai grazu  wub.gif



Ji iš žurnalo "Siuvinėju kryželiu".
Atsakyti
Ameera ,patvirtink mane kaip draugą gallery.ru,dabar aš tik "podpisčikuose",nematau tavo darbų...viršuj yra knopkytė "dobavytj b druzja'
Atsakyti
merginos jei jau prakalbote apie šį žurnalą ar galima rasti internete šio žurnaliuko turinį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 27, 20:54)
Pasirodau su savo smulkmenėlėm, vadinas šian siuvimo mašina išsitraukiau iš apkasų ax.gif Bus mažiem žmogiukam dovanų  wub.gif rankinukas

superinės dovanos wub.gif išradinga kaip visa laiką thumbup.gif

QUOTE(amiyra @ 2010 08 27, 21:30)
ateinu su zuikiu tiksliau atpuskuoju  biggrin.gif  pries paskutinis liko vienas  blush2.gif

wub.gif spartuole thumbup.gif nepaprasto meilumo wub.gif

QUOTE(isdykele @ 2010 08 27, 23:43)
štai mano leliukas 3dienų  blush2.gif
Ačiū visom kurios padėjo su spalvų atstatymu drinks_cheers.gif

thumbup.gif įdomu matyt procesą, laukiu galutinio rezultato

QUOTE(zuzanele @ 2010 08 28, 18:41)
Šiaip ne taip nulupom su drauge pasportą. Labai lengvai atlupom siuvinį. Gerai, kad siuvinio krašto buvo palikta apie 2-3 cm, tai be problemų pritvirtinom prie kartono ir sutvarkėm darbą gražiai. Dabar tikrai puikus rezultatas gavosi thumbup.gif Jau supakuotas ir laukia rytojaus... rolleyes.gif

doh.gif nera nieko blogiau kai įrėmina prastai. Siuvineji daug laiko, o rėmas visą darbą sugadina. Džiaugiuosi, kad gerai baigėsi.

medlink, zuzanele, Džeinė, KristinuleV labai gražu. thumbup.gif , Džeinės dukrelė blink.gif neprastesnė nei mama

QUOTE(B_March @ 2010 08 29, 16:55)
pasirodau ir aš su savo procesiuku  ax.gif čia penki lapai iš penkiolikos, dar nelabai kas matosi. siuvinėju be rėmo ir be lankelio, tad medžiagytė šiek tiek pasiraukusi  g.gif bet viliuosi, kad rėminant užsidengs  rolleyes.gif


Kas čia bus? atrodo įspudingai
Atsakyti
Mane taip pat suintrigavo B-March darbas...Kas čia bus?????
Atsakyti
Ingrida labai grazus darbas. Tik as gal raideles zemiau perkelciau. Taip kad virsaus ir apacios linigos butu vienodu atstumu nuo remelio wink.gif O siaip darbelis lb siltas ir manau bus puiki dovana wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 08 29, 20:23)
Ameera ,patvirtink mane kaip draugą gallery.ru,dabar aš tik "podpisčikuose",nematau tavo darbų...viršuj yra knopkytė "dobavytj b druzja'

Patvirtinau, atrodo. Bent jau Jūsų darbus tai matau. smile.gif
O manęs laukia didelis darbas susikelti foto..Gal ryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveli` @ 2010 08 27, 00:46)
Mielosios, gal galite paaiskint, kaip reikia apvilkti tarkim uzrasu knygute?  blush2.gif  niekaip nesigauna graziai  doh.gif  Gal yra koks video pamokantis?  g.gif  aciu  4u.gif

gal nepavėlavau?
va tokį blogą neseniai radau http://gincherry.blogspot.com/
Atsakyti