Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 24, 00:15)
Baigiu išdurnėti

Man ir kažkaip anie nlb patinka, nebent 2 bet irgi taip neužtikrintai. Man šie labai gražūs, bet nedidučiai
user posted image user posted image user posted image

Atsakyti
Paukščiuk o ten gal irgi tavo aguonos siuvinėtos??? g.gif labai gražus pasirodė smile.gif

O man tai turbūt vaisiai lėkštėje būtų gražiausi... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 08 24, 09:51)
Paukščiuk o ten gal irgi tavo aguonos siuvinėtos???  g.gif  labai gražus pasirodė smile.gif

O man tai turbūt vaisiai lėkštėje būtų gražiausi... tongue.gif


mano aguonos, siuvinėtos labai senai ir labai ilgai, atiduodu draugei dovanų

Merginos, dar kartą ačiū, apsistoju ties trečiuoju, jie nebus tik tušti ąsočiai, įjungus fantaziją, juos galima pripildyt nuostabaus gėrio biggrin.gif


darau užsakymą iš kasiulai, klaipėdietės, kas norit galit prisijungti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 24, 09:57)
Merginos, dar kartą ačiū, apsistoju ties trečiuoju, jie nebus tik tušti ąsočiai, įjungus fantaziją, juos galima pripildyt nuostabaus gėrio  biggrin.gif


Nors diskusija jau kaip ir baigta, bet aš irgi noriu parodyti DIM paveikslą, kuris man gražus ir tinkamas virtuvei
user posted image
Tik pažiūrėjau, kad mano schema nekokybiška schmoll.gif įmečiau į galery.ru, gal kas gerą schemą turi ir pasidalins mirksiukas.gif
Atsakyti
as i laikrodi ruosiuos si issiuvineti,bet nezinau kaip krastus apipavidalinti unsure.gif

user posted image

QUOTE
bet aš irgi noriu parodyti DIM paveikslą, kuris man gražus ir tinkamas virtuvei


atleisk uz siurkscia nuomone,bet ten kazkokia makalyne.perdaug vaisiu wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 24 rugpjūčio 2010 - 09:22
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 08 24, 10:17)
Nors diskusija jau kaip ir baigta, bet aš irgi noriu parodyti DIM paveikslą, kuris man gražus ir tinkamas virtuvei

Tik pažiūrėjau, kad mano schema nekokybiška schmoll.gif įmečiau į galery.ru, gal kas gerą schemą turi ir pasidalins  mirksiukas.gif


šis visai ne mano mirksiukas.gif
QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 24, 10:20)
as i laikrodi ruosiuos si issiuvineti,bet nezinau kaip krastus apipavidalinti  unsure.gif


turiu pamokėlę gallery kaip laikrodį apipavidalint, įkelt nuorodą?
Atsakyti
jai galima 4u.gif aciu
Atsakyti
http://www.supermama...;#entry39712517
prašom čia visa pamokėlė
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 08 24, 01:11)
pilnai tikiu jog uzsakymus gal daugiau ne del pinigu darote, o del to kad jauciate malonuma siuvinet, krapstinetis smile.gif

dar as pas jus su prasymu,jei nesunku,ar galetumete duot metriko schema kur leliukas ant medzio sakos skaroje? labai labai fainas metrikas, noreciau issiuvinet savo vaikams kazka panasaus smile.gif dekui!!!

Tai jau tikrai biggrin.gif
Schema pasiimk is CIA. As issiuvinejus be sazines grauzimo dazniausiai trinu lauk.
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 24, 07:42)
Jau beveik susigyvenau su IIIuoju ir vyras palaimino, ir kaip visad atėjo DVi ir viską sugadino  doh.gif  lotuliukas.gif . Taip nesąžininga, prašom ką nors pasiūlyt  g.gif

Žopoj čujala, kad taip bus, dėl to ir mąsčiau išsižioti ar ne. Išties tai svarbiausia jums abiems su vyru gražu, o ne ką manom mes. Pasaulis margas, mes visos irgi su savo skoniais.
Jei kriterijus 'virtuve' ir 'didelis', man prieš akis stovi va toks gyvas pozityvas.
user posted image user posted image user posted image
Tik vargu ar galerijoj surasi ką nors iš jų, matyt tektų pirkti (sau pačiai tai galima leisti, juolab kad kaina nera tragiska - 15 USD už vieną. Dabar akcija, galima už 34 USD nusipirkti 4. Jei reikes padesiu tau nupirkti mirksiukas.gif ). Bet vėl gi - čia mano subjektyvas ir jis nebūtinai teisingas. Tiesiog kol nelimpa, kol reikia balsavimo - nesiuvinėk. Palauk, rasi tinkamą, prilips ir be balsavimo - va tada jis bus TAVO.

P.S. Man labai gražus šitos temos pavadinimas: Siuvinėjimas gryželiu, 95 tema, Rudenėja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 24 rugpjūčio 2010 - 10:21
ale sitie virejai wub.gif

gal kada ateis eile ir man kazka i virtuvew isiuvinet ax.gif
Atsakyti
sie labai mieli 4u.gif

user posted image user posted image user posted image


cia labai daug user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 24 rugpjūčio 2010 - 10:28
QUOTE(Dvi @ 2010 08 24, 11:09)
Žopoj čujala, kad taip bus, dėl to ir mąsčiau išsižioti ar ne. Išties tai svarbiausia jums abiems su vyru gražu, o ne ką manom mes. Pasaulis margas, mes visos irgi su savo skoniais.


4u.gif ačiū už nuomonę, aš taip pogi Žopoj čujala, kad šiuos vyrėjus pasiūlysi biggrin.gif . Jie ne man, nenoriu svetimų vyrų blush2.gif , mieliau kai savi gyvai sukinėjas thumbup.gif

dar kartą visom ačiū, jau turiu Savąjį paveikslą 4u.gif
Atsakyti