Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

QUOTE(banni @ 2010 08 29, 15:26)


Labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 28, 19:04)
Jau turiu savo įrėmintą merginą rolleyes.gif

Nuostabi wub.gif
Atsakyti
QUOTE
Jei pasižiūrėt, tai įlįsk pas mane. Sukėliau

aciukas smile.gif
Atsakyti
pasirodau ir aš su savo procesiuku ax.gif čia penki lapai iš penkiolikos, dar nelabai kas matosi. siuvinėju be rėmo ir be lankelio, tad medžiagytė šiek tiek pasiraukusi g.gif bet viliuosi, kad rėminant užsidengs rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
cia jau bus darbas ispudingas blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
gal galite pasakyti kas tai yra 32 count chestnut linen. kasiulai ziurejau lik ir nera. sugalvojau kazka is mirabillos dizaino siuvineti. ziuriu linas labai brangu o gal yra koks lino pakaitalas? pavyzdziui gal galima lino spalvos tankesne aida pirkti?
Atsakyti
Pagaliau prisiruošiau nueiti į Gallery.ru prisiregistruoti, bet kai rusų nei bum bum, tai vat bandžiau kai kurias pasikviesti, lyg pakviečiau, o kai žmogus sutinka nieko nebereikia daryti? doh.gif
Ir dar atsirado toks dalykas: Подписчики (1) | редактировать Ką čia reiškia?
Dar nespėjau sukelti daugiau schemų, tik truputėlį, bet gal vis tiek kas pasikviesit į draugus: http://ameera.gallery.ru/ 4u.gif
Atsakyti
lygtais kad jie tave prieme g.gif taip suprantu .tave priemiau.
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 08 29, 17:10)
Pagaliau prisiruošiau nueiti į Gallery.ru prisiregistruoti, bet kai rusų nei bum bum, tai vat bandžiau kai kurias pasikviesti, lyg pakviečiau, o kai žmogus sutinka nieko nebereikia daryti?  doh.gif
Ir dar atsirado toks dalykas: Подписчики (1) | редактировать Ką čia reiškia?
Dar nespėjau sukelti daugiau schemų, tik truputėlį, bet gal vis tiek kas pasikviesit į draugus: http://ameera.gallery.ru/  4u.gif

Подписчики cia tie kurie tave i draugus isidejo, bet tu dar nepatvirtinai. As nebegaliu isidet, nes turiu 15 nepatvirtintu doh.gif parasiau gallery zinute smile.gif reikia paspausti prie avataro "Добавить в друзья!".

o jei isidedi i draugus, parasai zinute "draugausim?" ir zmogus lankosi savo gallery bet taves taip ir nepatvirtina, tai cia reik suprast kad nenori draugaut ir trinti tokius? g.gif
Papildyta:
QUOTE(e.meskine @ 2010 08 29, 17:07)
gal galite pasakyti kas tai yra 32 count chestnut linen. kasiulai ziurejau lik ir nera. sugalvojau kazka is mirabillos dizaino siuvineti. ziuriu linas labai brangu o gal yra koks lino pakaitalas? pavyzdziui gal galima lino spalvos tankesne aida pirkti?

32 ct tankumo kastonu spalvos linas biggrin.gif as turiu lino spalvos 14ct aida, bet nelabai man jinai patiko. tokie darbai graziau ziurisi ant lino, nes lieka daug fono nesiuvineto. Uz lina pigesne evenweave medziaga. brangokas jisai, bet uztai grazu wub.gif o kuria mirabilia issirinkai? blush2.gif
Atsakyti
o aš turiu nusipirkusi 14 lininės aidos,ne spalva lino ,o ji pati iš lininių siūlų thumbup.gif ,bet austa kaip aida,tik dar siuvinėt nebandžiau ,bet deja nemačiau smulkesnės tokios ,,bet gal atsiras dar,nes ir šita tik tik pasirodė ,tokiems akiniuočiams kaip aš kaip tik,kad akių negadinti drinks_cheers.gif ,aišku ji niekada nepakeis lino ,bet nors šiek tiek panašiau į jį,ir akių labai negadini...

http://www.erankdarb...;products_id=15
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 29 rugpjūčio 2010 - 16:54
mergaitės, gal galit paaiškint ką darot galery ru ir kaip.. na sakykim dabar aš tik supratau, kad blogai saugodavau.. ne per ten schemas išsaugodavau.. ne orginalą.. o kaip į savo albumą susikelt, ar galimą visą albumą kopijuot... ir t.t. ir pan.. kaip sukelt.. o gal tą info yra kita tema.. na bet neradau lyg tais.. bnors atrodo lyg ir suprantu min rusų.. bet matyt mano žinios per mažos..
Atsakyti
Ir as atejau pasirodyti smile.gif mano pirmas rimtesnis darbas, pagaliau po 3 savaiciu triuso issiuvinejau broliui smile.gif

http://ingrida45.gal...ch?ph=uTv-czcp2

Va tik remas, ne tokio kokio norejau aggressive.gif visai neturejau laiko ji ireminti... na bet kaip gavosi taip gavosi

Atsakyti