Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema


va dabar aišku... o mes su dukra žiurim ir matom kad viskas čia gerai biggrin.gif
4u.gif ačiū...


o tai keliais siuliukais geriau siuvineti? nes as visa paveiksla siuvinejau 3 siuliukais... gal ir konturus 3mis? ar ne? tai cia ta siule daryti paprasta siuvimo siule? tripo masinine siule? gal kas galetu is arciau nufotkinti ta siule, kaip ji padaryta... smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE
o tai keliais siuliukais geriau siuvineti?


vienu siuliuku,geresnis efektas thumbup.gif
Atsakyti
Pasirodysiu iremitus metrikiukus blush2.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KristinuleV: 29 rugpjūčio 2010 - 13:09
QUOTE(KristinuleV @ 2010 08 29, 15:09)
Pasirodysiu iremitus metrikiukus  blush2.gif



Gražūs darbai, puikus įrėminimas bigsmile.gif
Atsakyti
nuostabios visu smulkmeneles,dovaneles,metrikiukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

niu va ikeliu parodyt dar viena Kazuko Aoki dizaino pirstinyte...seip vos tik pamaciau,isigeidziau,isigeide ir mano super geriausia drauge,pazadejau padaryt 2 pirstines ir 2 paltukus,nu komplektas jai,komplektas man...padariau 2 pirstines ir 1 paltuka....
sio dizaino yra ir daugiau paveiksleliu,buvau issisaugus dar,bet man labai sunkiai siuvinejos,nes visas darbelis 3 siulu blendingas,o va ant pabaigto gelytes ir lapeliai kitu spalvu.tai as kitus darbus kad pagundu nekiltu istryniau....ir aisku pasiguodziau pauksciukui,o pauksciukas - moteriske velniu priedus,-prirode man dar....tai vot daba esu ziauriai pasimetus,kaip rusai sako i xocetsa i kolitsa,tai kolkas Kazuko Aoki darbams dedu daugtaski....pratesimas jeigu bus,tai tik iveikus dar viena paltuka...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(banni @ 2010 08 29, 16:26)
sio dizaino yra ir daugiau paveiksleliu,buvau issisaugus dar,bet man labai sunkiai siuvinejos,nes visas darbelis 3 siulu blendingas,o va ant pabaigto gelytes ir lapeliai kitu spalvu.tai as kitus darbus kad pagundu nekiltu istryniau....ir aisku pasiguodziau pauksciukui,o pauksciukas - moteriske velniu priedus,-prirode man dar....tai vot daba esu ziauriai pasimetus,kaip rusai sako i xocetsa i kolitsa,tai kolkas Kazuko Aoki darbams dedu daugtaski....pratesimas jeigu bus,tai tik iveikus dar viena paltuka...



Aš atradau dar sofą, fotelį ir laistytuvą su gėlėmis. Man jie labai originalūs. O gal yra dar daugiau?

O kas tai yra blendingas? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 29 rugpjūčio 2010 - 14:29
labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(banni @ 2010 08 29, 15:26)

sio dizaino yra ir daugiau paveiksleliu,buvau issisaugus dar,bet man labai sunkiai siuvinejos,nes visas darbelis 3 siulu blendingas,o va ant pabaigto gelytes ir lapeliai kitu spalvu.tai as kitus darbus kad pagundu nekiltu istryniau....ir aisku pasiguodziau pauksciukui,o pauksciukas - moteriske velniu priedus,-prirode man dar....tai vot daba esu ziauriai pasimetus,kaip rusai sako i xocetsa i kolitsa,tai kolkas Kazuko Aoki darbams dedu daugtaski....pratesimas jeigu bus,tai tik iveikus dar viena paltuka...


Rezultatas vertas vargo. Nežinau kuo, bet tikrai žavintis dizainas.. Kažkaip man asocijuojasi su tokia laisve, "wild" stilium. Nežinau-gaivu ir artima wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 29, 15:29)
O kas tai yra blendingas? blush2.gif


kai kryželį darai sudėjusi vieną giją vienos spalvos, kitą - kitos. Priklausomai nuo to, iš kelių gijų bei spalvų reikia tą kryželį daryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2010 08 29, 16:32)
kai kryželį darai sudėjusi vieną giją vienos spalvos, kitą - kitos. Priklausomai nuo to, iš kelių gijų bei spalvų reikia tą kryželį daryti  smile.gif


Aišku. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
labai idomus darbai,butu dar idomiau pamatyti visa kolekcija bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 29, 16:35)
labai idomus darbai,butu dar idomiau pamatyti visa kolekcija  bigsmile.gif


Jei pasižiūrėt, tai įlįsk pas mane. Sukėliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 29 rugpjūčio 2010 - 14:38