Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

QUOTE(Dantiste @ 2010 08 28, 18:21)
man irgi viena maza darbeli kreivai iremino, pabandziau plest, bet nelabai ejo. ir medziaga buvo apkirpta pagal kartona, tai jei buciau dejus pagal aidos skylutes, butu tas nukirptas krastelis pasimates doh.gif tai ir palikau taip doh.gif


Šiaip ne taip nulupom su drauge pasportą. Labai lengvai atlupom siuvinį. Gerai, kad siuvinio krašto buvo palikta apie 2-3 cm, tai be problemų pritvirtinom prie kartono ir sutvarkėm darbą gražiai. Dabar tikrai puikus rezultatas gavosi thumbup.gif Jau supakuotas ir laukia rytojaus... rolleyes.gif
Atsakyti
Jau turiu savo įrėmintą merginą rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(isdykele @ 2010 08 27, 23:43)
štai mano leliukas 3dienų  blush2.gif
Ačiū visom kurios padėjo su spalvų atstatymu drinks_cheers.gif


o čia tikrai spalvos teisingai atstatytos? nes jei nuoširdžiai, tai man kažkaip keistai atrodo veidukas blush2.gif
bet gal tik dėl to, kad nepratusi prie sudygsniuoto vaizdo ax.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 28, 19:04)
Jau turiu savo įrėmintą merginą rolleyes.gif


labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2010 08 28, 19:12)
o čia tikrai spalvos teisingai atstatytos? nes jei nuoširdžiai, tai man kažkaip keistai atrodo veidukas  blush2.gif
bet gal tik dėl to, kad nepratusi prie sudygsniuoto vaizdo  ax.gif  blush2.gif


tikrai tikrai dar tu skirtingu siuliuku nesiuvinejau mirksiukas.gif nes vienos spalvytes vyras nerado, dar neturiu (bet jau nupirko) tai siuvineju visus zenkliukus is eiles kur vienos spalvos siuliukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykele @ 2010 08 28, 19:23)
tikrai tikrai dar tu skirtingu siuliuku nesiuvinejau mirksiukas.gif  nes vienos spalvytes vyras nerado, dar neturiu (bet jau nupirko) tai siuvineju visus zenkliukus is eiles kur vienos spalvos siuliukai smile.gif


aš galvojau čia jau pabaigtas doh.gif fool.gif tada tikrai labai gražus procesiukas, ir labai greitai einasi! thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Turiu tokia beda su savo siuvinejimu g.gif Jau issiuvinejau rozes, bet niekaip nesigauna padaryti konturu idedu linka kur pazimeta,tai niekaip nesuprantu kaip issiuvineti ir keliais siuliukais, nes kaip bedaryciau negaziai gaunasi... gal kas gales parodyti kaip issiuvineti... ir pan... buciau dekinga, nes darbas stovi vietoj.. sad.gif
linkas : http://yfrog.com/jw1...6d20790667m549j
Atsakyti
QUOTE(zivile19 @ 2010 08 28, 19:09)
Sveikos,

Turiu tokia beda su savo siuvinejimu g.gif  Jau issiuvinejau rozes, bet niekaip nesigauna padaryti konturu idedu linka kur pazimeta,tai niekaip nesuprantu kaip issiuvineti ir keliais siuliukais, nes kaip bedaryciau negaziai gaunasi... gal kas gales parodyti kaip issiuvineti... ir pan... buciau dekinga, nes darbas stovi vietoj.. sad.gif
linkas : http://yfrog.com/jw1...6d20790667m549j

tai kad čia viskas gerai, kiek įsižiuri ...

va, mano dukra baigė toki pati neseniai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zivile19 @ 2010 08 28, 20:09)
Sveikos,

Turiu tokia beda su savo siuvinejimu g.gif  Jau issiuvinejau rozes, bet niekaip nesigauna padaryti konturu idedu linka kur pazimeta,tai niekaip nesuprantu kaip issiuvineti ir keliais siuliukais, nes kaip bedaryciau negaziai gaunasi... gal kas gales parodyti kaip issiuvineti... ir pan... buciau dekinga, nes darbas stovi vietoj.. sad.gif
linkas : http://yfrog.com/jw1...6d20790667m549j

kad ten viskas gerai, nebent tu cia kazkieno kito darbeli kaip pavyzdi rodai. as visada BS siuvineju vienu siuliuku, nebent schemoj kitaip parasyta. o siuvinejasi taip:
user posted image
tiesiog dygsniuoji pagal schema mirksiukas.gif

Džeine, graziai ziurisi ant margos aidos thumbup.gif tik man gal kiek per ryskus remeliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 08 28, 21:49)
kad ten viskas gerai, nebent tu cia kazkieno kito darbeli kaip pavyzdi rodai. as visada BS siuvineju vienu siuliuku, nebent schemoj kitaip parasyta. o siuvinejasi taip:
user posted image
tiesiog dygsniuoji pagal schema mirksiukas.gif

Džeine, graziai ziurisi ant margos aidos thumbup.gif tik man gal kiek per ryskus remeliai blush2.gif



Tai taip, ten ne mano darbas, idejau kito zmogaus ax.gif bet man taip nesiziuri kai as taip digsniuoju, kazkaip lauztai gaunasi pas mane.. doh.gif
Atsakyti
zuzanele kos gražus darbelis wub.gif smagu, kad pavyko pataisyti smile.gif labai labai mielas wub.gif

Džeinė tavo dukrytė tikra šaunuolė, labaidailu smile.gif labai gražiai žiūrisi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 08 28, 20:49)
Džeine, graziai ziurisi ant margos aidos thumbup.gif tik man gal kiek per ryskus remeliai blush2.gif

ačiū 4u.gif tikrovėj jis nėra toks skaistus, apšvietimas kaltas blush2.gif

QUOTE(zivile19 @ 2010 08 28, 20:57)
Tai taip, ten ne mano darbas, idejau kito zmogaus  ax.gif  bet man taip nesiziuri kai as taip digsniuoju, kazkaip lauztai gaunasi pas mane..  doh.gif

va dabar aišku... o mes su dukra žiurim ir matom kad viskas čia gerai biggrin.gif

QUOTE(medlink @ 2010 08 28, 21:01)
zuzanele kos gražus darbelis  wub.gif  smagu, kad pavyko pataisyti smile.gif  labai labai mielas  wub.gif

Džeinė tavo dukrytė tikra šaunuolė, labaidailu smile.gif labai gražiai žiūrisi  wub.gif

4u.gif ačiū...
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 08 28, 23:01)
zuzanele kos gražus darbelis  wub.gif  smagu, kad pavyko pataisyti smile.gif  labai labai mielas  wub.gif



Ačiū 4u.gif

Su mano darbu viskas gerai buvo, tik draugei nepavyko... unsure.gif
Atsakyti