Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

Jetau kokie darbai bigsmile.gif merginos, už žavingus darbus visoms po 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(banni @ 2010 08 27, 20:13)
Kazuko Aoki,28 ewas ivory,15 spalvų,DMC siūlai,sagutės iš kokoso

Nebuvau dar tokio tipo nieko macius ohmy.gif Bais originalu ir labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
ačiū už gražius atsiliepimus, tai tikrai smulkmenėlės 4u.gif
QUOTE(amiyra @ 2010 08 27, 21:30)
ateinu su zuikiu tiksliau atpuskuoju  biggrin.gif  pries paskutinis liko vienas  blush2.gif


wub.gif tavo tempai superiniai

QUOTE(isdykele @ 2010 08 27, 23:43)
štai mano leliukas 3dienų  blush2.gif
Ačiū visom kurios padėjo su spalvų atstatymu drinks_cheers.gif


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
Kazuko Aoki,28 ewas ivory,15 spalvų,DMC siūlai,sagutės iš kokoso


taigi ir man buvo abai idomus,ir nematytas thumbup.gif


QUOTE
ateinu su zuikiu tiksliau atpuskuoju    pries paskutinis liko vienas


pavydetinas tempas doh.gif
Atsakyti
Visu darbeliai nuostabus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 08 27, 18:07)
sveikos, na ir as pasirodysiu su savo pirmagimiu, pirmas gyvenime siuvinys. Patiko siuvinet tad dar ne paskutinis smile.gif bet yra siokiu tokiu nusivylimu, o kaip kitaip, negali but pirmas blynas neprisviles  ax.gif
visu pirma kai istempe medziaga tai persimato juodu siulu galiukai, toks kaip seselis. Kaip manot verta atidaryt rema ir kaip nors nukarpyt tuos galiukus, neisirs man mano siuvinys???
na ir dar toks pastebejimas, man asmeniskai 14 aidos medziagyte truputi per stambiais kryziukais, kita siuvini kai siuvinbesiu rinksiuos 16 ar 18 aidos.

as irgi pradejus sita katyte siuvineti, sakiau draugei Kaledoms bus, bet pries tai dar vienas darbelis isiterpe, tai katyte su issiuvinetu uzpakaliuku laukia pratesimo biggrin.gif As tai iskarto emiau 18 aida, nes pagalvojau, kad koncentruotas vaizdas bus graziau smile.gif Pirma karta tokia smulkia medziaga turejau, tai kiek sunkiau dirbti, bet iveikiama smile.gif
oj, dar pamirsau paklausti eksperciu, o kaip teisingai su tais juodais siuliukais daryti, kad nesimatytu ju seselio? Tarkim ten kur katytes usiukai?

QUOTE(grasimm @ 2010 08 27, 19:02)
As juos radau mzk parduotuveje,labiau reikia ziureti kur dekupazo reikmenys  mirksiukas.gif

aha, tai reiks ir man pasidairyti, aciu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MildukasK: 28 rugpjūčio 2010 - 10:11
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 27, 19:54)
išvirtau iš koto  bigsmile.gif  bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif  nuostabus darbas wub.gif  wub.gif  wub.gif

Metrikiukas gražus, medžaigytė mano akiai dera, bet va rėminimas  doh.gif , taip negalima darbo sugadint, greit perrėmink  schmoll.gif

Pasirodau su savo smulkmenėlėm, vadinas šian siuvimo mašina išsitraukiau iš apkasų ax.gif Bus mažiem žmogiukam dovanų  wub.gif
[



gerai, kad vakar tavo muza sugrazinau. Dabar zinau kur ji pas tave slepiasi lotuliukas.gif


banni nu zinai ad labai grazu ir schemu laukiu abieju. Odabar sukomponuoji ir pirstines ir paltuko foto ir visas pritrenki dar karta mirksiukas.gif biggrin.gif

greitukas blink.gif as be zodziu jei ten greitukas, mano greitukas gali but 70x70 langeliu doh.gif

laukiu zuikiu susodintu ant pleduko ir ziniu kada jau bus tas angelelis pasibeldes 4u.gif

grassim kiek smuklmeneliu, as va vien pakabuka darau darau niekap nepadarau, nes siuvineju su ale blizgiu silkiniu siulu tai nu nafik kai bus laiko tada uzbaigsiu
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 28, 11:10)
gerai, kad vakar tavo muza sugrazinau. Dabar zinau kur ji pas tave slepiasi lotuliukas.gif


topsecret.gif tik neišduok, aš vakare net pati juokiaus, tiek daug darbų pasidariau, o tas kelias dienas kaip ant vietos viskas unsure.gif
Atsakyti
Ateinu su klausimu g.gif
Parsinešė draugė įrėmintą paveikslą, bet labai nevykusiai įrėmino doh.gif Turi rytoj jį dovanoti. Nori perrėmint jį pati, nes jau nebedirba rėminimo centras unsure.gif Ar teko kuriai persirėmint pačiai, kai siuvinys yra paklijuotas? Ar ėjo jį atplėšt? Ar nebuvo problemų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2010 08 26, 09:46)
Pabaigiau savo meškiukus- reiks čiupti siūti pagalvėlę (kadangi siuvimo mašinos neturiu, tai teks pasikrapštyti  doh.gif )

Fainuoliška 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 28, 14:35)
Ateinu su klausimu g.gif
Parsinešė draugė įrėmintą paveikslą, bet labai nevykusiai įrėmino doh.gif Turi rytoj jį dovanoti. Nori perrėmint jį pati, nes jau nebedirba rėminimo centras unsure.gif  Ar teko kuriai persirėmint pačiai, kai siuvinys yra paklijuotas? Ar ėjo jį atplėšt? Ar nebuvo problemų? g.gif

Labai liūdna, kad taip gavosi. Dėl šios priežastis daug merginų rėmina pačios.
Jei neklystu tos skaudžios perėminimo patirties turi Dvi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mege2: 28 rugpjūčio 2010 - 14:18
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 28, 14:35)
Ateinu su klausimu g.gif
Parsinešė draugė įrėmintą paveikslą, bet labai nevykusiai įrėmino doh.gif Turi rytoj jį dovanoti. Nori perrėmint jį pati, nes jau nebedirba rėminimo centras unsure.gif  Ar teko kuriai persirėmint pačiai, kai siuvinys yra paklijuotas? Ar ėjo jį atplėšt? Ar nebuvo problemų? g.gif

man irgi viena maza darbeli kreivai iremino, pabandziau plest, bet nelabai ejo. ir medziaga buvo apkirpta pagal kartona, tai jei buciau dejus pagal aidos skylutes, butu tas nukirptas krastelis pasimates doh.gif tai ir palikau taip doh.gif
Atsakyti