Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

QUOTE(LadyAgne @ 2010 08 27, 18:07)
sveikos, na ir as pasirodysiu su savo pirmagimiu,


Man irgi labai dailu, o tų siūlelių niekas nematys tongue.gif Šis irgi mano planuose, beje irgi sesei, bus katinuotos sesės mūsų thumbup.gif

O aš taip ir nespėjau tų kelionių savo pabaigti sad.gif Liko BS'as, bet mano dukrytė nenori, kad aš jį siuvinėčiau doh.gif

Sėkmės darbuose 4u.gif
Atsakyti
Kazuko Aoki,28 ewas ivory,15 spalvų,DMC siūlai,sagutės iš kokoso

user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(banni @ 2010 08 27, 21:13)
Kazuko Aoki,28 ewas ivory,15 spalvų,DMC siūlai,sagutės iš kokoso


wub.gif wub.gif wub.gif grazu
Atsakyti
QUOTE(banni @ 2010 08 27, 20:13)
Kazuko Aoki,28 ewas ivory,15 spalvų,DMC siūlai,sagutės iš kokoso


išvirtau iš koto bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif wub.gif nuostabus darbas wub.gif wub.gif wub.gif

Metrikiukas gražus, medžaigytė mano akiai dera, bet va rėminimas doh.gif , taip negalima darbo sugadint, greit perrėmink schmoll.gif

Pasirodau su savo smulkmenėlėm, vadinas šian siuvimo mašina išsitraukiau iš apkasų ax.gif Bus mažiem žmogiukam dovanų wub.gif
rankinukas
user posted image
rankšluostukas
user posted image
terbikė
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 27 rugpjūčio 2010 - 19:58
QUOTE(banni @ 2010 08 27, 21:13)
Kazuko Aoki,28 ewas ivory,15 spalvų,DMC siūlai,sagutės iš kokoso



Jau grožis bigsmile.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 27, 21:54)

Metrikiukas gražus, medžaigytė mano akiai dera, bet va rėminimas  doh.gif , taip negalima darbo sugadint, greit perrėmink  schmoll.gif

Pasirodau su savo smulkmenėlėm, vadinas šian siuvimo mašina išsitraukiau iš apkasų ax.gif Bus mažiem žmogiukam dovanų  wub.gif



Man rėminimas ir užkliuvo. Pasistenk sulygint kraštus ir ištempk lygiai medžiagą pagal skylutes, kad nevingiuotų unsure.gif

Paukščiuk, gražūs darbeliai wub.gif
Atsakyti
Banni labai gražu wub.gif
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 27, 21:54)
Metrikiukas gražus, medžaigytė mano akiai dera, bet va rėminimas  doh.gif , taip negalima darbo sugadint, greit perrėmink  schmoll.gif

QUOTE(zuzanele @ 2010 08 27, 22:06)
Man rėminimas ir užkliuvo. Pasistenk sulygint kraštus ir ištempk lygiai medžiagą pagal skylutes, kad nevingiuotų unsure.gif

drinks_cheers.gif taip taip, jis laukia savo eilės ax.gif šiaip kai jį rėminau, tai net nebuvau mačiusi kaip rėmint reikia... viską dariau iš akies... blush2.gif dabar jau patirties turiu ir tikiuosi viskas bus gerai tongue.gif

Paukščiuk, tavo darbeliai kaip visada wub.gif kad man tiek fantazijos turėti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 08 27, 22:20)

Paukščiuk, tavo darbeliai kaip visada  wub.gif  kad man tiek fantazijos turėti...  ax.gif


Manau viskas su laiku ateina, ir kruopštumas darbų, ir dailumas, ir fantazija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(banni @ 2010 08 27, 20:13)
Kazuko Aoki,28 ewas ivory,15 spalvų,DMC siūlai,sagutės iš kokoso

bigsmile.gif koks fainas 4u.gif nematytas koks dizainas na super tikrai kad is koto isvirst galima wub.gif o cia jis vienas toks ar dar kokia serija yra blush2.gif labai jau fain atrodo ax.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 27, 20:54)

Pasirodau su savo smulkmenėlėm, vadinas šian siuvimo mašina išsitraukiau iš apkasų ax.gif Bus mažiem žmogiukam dovanų  wub.gif



kaip visada wub.gif neispasakytas kruopstumas ir dailumas thumbup.gif

ateinu su zuikiu tiksliau atpuskuoju biggrin.gif pries paskutinis liko vienas blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2010 08 27, 22:30)

ateinu su zuikiu tiksliau atpuskuoju  biggrin.gif  pries paskutinis liko vienas  blush2.gif



Dar spėjai vieną? bigsmile.gif Na tu ir šaunuolė thumbup.gif Leliukas leidžia tau pabaigti siuvinėti visus zuikučius, o tada pasveikins tave wub.gif
Atsakyti
niu super zuikiukė wub.gif

aš tai didžiuojuosi jūsų ryžtu ir išverme, nes labai suprantu jūsų padėti nestuke.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kokia zuikė wub.gif wub.gif wub.gif neveltui lelius delsia 4u.gif
Atsakyti
štai mano leliukas 3dienų blush2.gif
Ačiū visom kurios padėjo su spalvų atstatymu drinks_cheers.gif
user posted image
Atsakyti