Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

nu kaciukas wub.gif ,remelis puikiai tinka ,ir uz toki darba user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 rugpjūčio 2010 - 17:43
LadyAgne niu labai dailus tas pirmas blynas smile.gif Kad visi tokie būtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 08 27, 19:47)
LadyAgne niu labai dailus tas pirmas blynas smile.gif Kad visi tokie būtų  ax.gif


drinks_cheers.gif Tikrai puikus darbas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 08 27, 09:52)
labai labai grazu  4u.gif Bet man is karto kl - kur tu gavai ta raktu pakabuko plasmasiuka? Esu ju macius, bet jau su kazkuo viduje... O cia labai puiki ideja  thumbup.gif
Ir kaip ta raktu pakabuka padarei? Ale merginu ismone tai neribota, super!!!

As juos radau mzk parduotuveje,labiau reikia ziureti kur dekupazo reikmenys mirksiukas.gif
Senai norejau kazka tokio padaryti tai ir padariau 4u.gif
Aciu uz ivertinima smile.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir aš prie pirmų blynų blush2.gif Čia buvo pirmas mano darbelis po 18 metų pertraukos ax.gif rėminau irgi pati ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 27, 10:13)
bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

grasimm thumbup.gif  pirma mintis, kas paėmė mano burlaivį  biggrin.gif

4u.gif
Atsakyti
dekui merginos smile.gif bet kaip ir minejau del tu siulu galiu esu nepatenkinta, kad seseliai matosi, nors ir nestipriai, bet man kai zinau tai iskart i akis krenta.
Kai nuejau pasiimti ireminto darbo, ten manes paklause tas kuris dare rema, na sako ar patenkinta mano darbu, sakau grazu, bet mano veido israiska sake ka kita, nemoku slept nusivylimo. Tikrai jo darbu esu labai patenkinta o va savo kazkiek nusivylusi. tai net nesmagu poto kai isejau, gal pamane kad man nepatiko jo remas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 08 27, 12:40)
Sela:) labai gražus darbelis smile.gif

O jau vakariniai pasikrapštymai  thumbup.gif  kaip per vakarą tiek suspėti?  g.gif

VakarinIAI tai keliu vakartu pasikrapstymai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grasimm: 27 rugpjūčio 2010 - 18:09
QUOTE(medlink @ 2010 08 27, 19:03)
Pasirodysiu ir aš prie pirmų blynų  blush2.gif  Čia buvo pirmas mano darbelis po 18 metų pertraukos  ax.gif  rėminau irgi pati  ax.gif

Nepykit, kad kišu savo nosį, kur nereikia, tik norėjau dėl medžiagytės mintis išreikšti-gal reikėjo vienspalvės ir šiek tiek kitokios spalvos, nes šios spalvos labai panašios į siuvinio spalvas ir dėl to jis pradingsta. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 08 27, 19:03)
Pasirodysiu ir aš prie pirmų blynų  blush2.gif  Čia buvo pirmas mano darbelis po 18 metų pertraukos  ax.gif  rėminau irgi pati  ax.gif


labai grazu, ir medziaga kokia fainute bigsmile.gif oi kaip uzsimaniau ir as savo vaikams issiuvinet metrikus wub.gif
Atsakyti
Nu bet visu darbeliai wub.gif
Kaledom ir as ruosius tik pas mane siuvinejimo procesas vyksta,o tarpuose pasikrapstymai lotuliukas.gif
Greitukas tai wub.gif
Metrikiukas tai fantastiska wub.gif
O batukas,mano planuose po kokiu keliu metu wub.gif
Atsakyti
aciuks.gif visoms smile.gif
QUOTE(Ameera @ 2010 08 27, 20:06)
Nepykit, kad kišu savo nosį, kur nereikia, tik norėjau dėl medžiagytės mintis išreikšti-gal reikėjo vienspalvės ir šiek tiek kitokios spalvos, nes šios spalvos labai panašios į siuvinio spalvas ir dėl to jis pradingsta.  rolleyes.gif

irnesakyk.gif pastaboms gi darbelius ir dedam 4u.gif čia buvo pirmas darbas, kokią medžiagą pirkti patarė CUP pardavėja doh.gif aš jai parodžiau ką siuvinėsiu, o ji padavė medžiagą ax.gif bet ai, sau dariau, tai visai gražiai atrodo namuose smile.gif
Atsakyti