Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

Koks greitukas wub.gif Patinka man tokie darbai.
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 08 27, 09:59)

Dar pasirodau toki greituka:



Jau koks gražus bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, siuvinėtojos 4u.gif Visų darbeliai tokie gražūs wub.gif
Aš jau pradėjau ruoštis Kalėdoms biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Radvileee: 27 rugpjūčio 2010 - 16:02
Ačiū, kad neišpeikėt mano meškiukų ax.gif . kažkas klausė dėl spalvų- taip spalvas rinkau iš savo lobių skrynelės, pasižiūrėdama tik kur tamsiau, kur šviesiau, bet rezultatu nenusivyliau.
dabar reik čiupt medžiagėlę ir siūti pagalviuką. Galvojau siuvinėti vaikučių vardelius, bet mergytė dar negimusi, maža ką gali tėveliai persigalvoti, o dovanosiu, kai turbūt dar ligoninėj bus (ten turėtumėm susitikti).
Atsakyti
Oi merginos susimaišiau... doh.gif noriu, kad būtų didesnis paveiksliukas, tai Aida 11 imti? gi 16 smulkesne ane? oi kaip susisuko viskas biggrin.gif
Atsakyti
Taip. 16 smulkesnė mirksiukas.gif

*Radvileee, šiltas darbelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 08 27, 17:42)
Oi merginos susimaišiau...  doh.gif  noriu, kad būtų didesnis paveiksliukas, tai Aida 11 imti? gi 16 smulkesne ane? oi kaip susisuko viskas biggrin.gif

dydesnės nei 14 nebeimk, nesižiūrės visiškai schmoll.gif
Atsakyti
aciuks.gif Ačiū už patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 26, 20:21)
thumbup.gif gražu

pati niekad markerio nebandžius - skaičiuoju  doh.gif



O kaip jus laminuojat smile.gif 4u.gif ?

Papildyta:
QUOTE(Antarktida44 @ 2010 08 27, 17:59)
O kaip jus laminuojat smile.gif  4u.gif ?


Kazka jau ne taip surasiau.
Kaip knygos skirtukus laminuot reik ?
nes planuoju Kaledom kelis,ir nz kaip juos graziai pasiut.
Atsakyti
sveikos, na ir as pasirodysiu su savo pirmagimiu, pirmas gyvenime siuvinys. Patiko siuvinet tad dar ne paskutinis smile.gif bet yra siokiu tokiu nusivylimu, o kaip kitaip, negali but pirmas blynas neprisviles ax.gif
visu pirma kai istempe medziaga tai persimato juodu siulu galiukai, toks kaip seselis. Kaip manot verta atidaryt rema ir kaip nors nukarpyt tuos galiukus, neisirs man mano siuvinys???
na ir dar toks pastebejimas, man asmeniskai 14 aidos medziagyte truputi per stambiais kryziukais, kita siuvini kai siuvinbesiu rinksiuos 16 ar 18 aidos.

taigi, mano pirmagimis blush2.gif nenuimtas plevele, nes siusiu sesei.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 08 27, 17:42)
Oi merginos susimaišiau...  doh.gif  noriu, kad būtų didesnis paveiksliukas, tai Aida 11 imti? gi 16 smulkesne ane? oi kaip susisuko viskas biggrin.gif

Šits mano darbelis siuvinėtas ant 11 berods http://picasaweb.goo...652918322062034
va čia irgi ta pati kanva http://picasaweb.goo...652845517176498
šits irgi stambesnis nei 14 http://picasaweb.goo...501877134416914
Žiūrėjimasis tai tikrai neprilygsta smulkiai aidai. Iš tolo gal dar nieko, bet iš arti tai grubokas vaizdas. Be to ir siūlų be proto daug susinaudos stambesnei nei 14...

LadyAgne niu pirmas blynas tikrai labai šaunus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mege2: 27 rugpjūčio 2010 - 17:14
QUOTE(mege2 @ 2010 08 27, 19:08)
Šits mano darbelis siuvinėtas ant 11 berods
šits irgi stambesnis nei 14
Žiūrėjimasis tai tikrai neprilygsta smulkiai aidai. Iš tolo gal dar nieko, bet iš arti tai grubokas vaizdas. Be to ir siūlų be proto daug susinaudos stambesnei nei 14...

ačiū labai labai smile.gif dabar abendra vaizdą susidariau thumbup.gif tikrai smulkesnis gražiau smile.gif
Atsakyti