Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

Mielosios, gal galite paaiskint, kaip reikia apvilkti tarkim uzrasu knygute? blush2.gif niekaip nesigauna graziai doh.gif Gal yra koks video pamokantis? g.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
O aš tai nė daikstau langeliais, nei markeriu susižymiu. Tiktai susidaigstau kontūrą, kad neišeičiau iš užribio biggrin.gif Gal reikėtų pabandyt, gal paprasčiau bus g.gif Nors man ir taip gerai. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveli` @ 2010 08 27, 00:46)
Mielosios, gal galite paaiskint, kaip reikia apvilkti tarkim uzrasu knygute?  blush2.gif  niekaip nesigauna graziai  doh.gif  Gal yra koks video pamokantis?  g.gif  aciu  4u.gif


http://loretablog.bl...k-tutorial.html
Atsakyti
As naudoju turkio spalvos isplaunama markeri thumbup.gif Isnyksta vos pamerkus i salta vandeni. Kaip kazkuri rase, net nuo sudrekusiu ranku isnyksta. Esu pirkus jau suzymeta langeliais aida. Tie langeliai irgi isnyksta imerkus i siltoka vandeni. Bet suzymeta aida esu macius tik 14, smulkesnes ne. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2010 08 26, 20:15)
O cia mano vakariniai pasikrapstymai,skirtukai(rytoj bus laminuojami)raktu pakabukas ir telefono pakabukas  4u.gif

labai labai grazu 4u.gif Bet man is karto kl - kur tu gavai ta raktu pakabuko plasmasiuka? Esu ju macius, bet jau su kazkuo viduje... O cia labai puiki ideja thumbup.gif
Ir kaip ta raktu pakabuka padarei? Ale merginu ismone tai neribota, super!!!

Del markerio, manau reiks ir man pasinaudoti jo "paslaugomis" biggrin.gif Dabar kaip tik toki painu daikta siuvineju.. doh.gif Pasirodysiu veliau smile.gif
O kokios firmos markeri rekomenduotumete? Ar tik vienoks ir buna?
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 08 27, 08:52)
O kokios firmos markeri rekomenduotumete? Ar tik vienoks ir buna?

As naudoju "Prym" firmos, perku arba Kasiuluose internetu, arba parduotuvej, kur ir siulus siuvinejimui.
Dar pasirodau toki greituka:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 08 27, 08:59)
As naudoju "Prym" firmos, perku arba Kasiuluose internetu, arba parduotuvej, kur ir siulus siuvinejimui.
Dar pasirodau toki greituka:


Nerealus greitukas wub.gif thumbup.gif bigsmile.gif Tapetai lygiai tokie pat kaip ir pas mane biggrin.gif

Markeri ir as toki naudoju, bet as tik apsibreziu kontura ir viskas thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 08 27, 08:59)
As naudoju "Prym" firmos, perku arba Kasiuluose internetu, arba parduotuvej, kur ir siulus siuvinejimui.
Dar pasirodau toki greituka:



bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif

grasimm thumbup.gif pirma mintis, kas paėmė mano burlaivį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 08 27, 08:40)
Esu pirkus jau suzymeta langeliais aida. Tie langeliai irgi isnyksta imerkus i siltoka vandeni. Bet suzymeta aida esu macius tik 14, smulkesnes ne. verysad.gif

Yra ir smulksnių. GA mačiau 18 sužymėta langučiais mirksiukas.gif
Atsakyti
Sela:) labai gražus darbelis smile.gif

O jau vakariniai pasikrapštymai thumbup.gif kaip per vakarą tiek suspėti? g.gif
Atsakyti
rasiux,saunus meskiukai,bet keitei spalvas?nes manieji kitokiu spalvu.
grasimm saunus pasikrapstymai,arveda ale koks fainas tas greitukas,
apie ilgus 3 m procesus isvis tyliu be zado....saunus visu darbeliai,belieka tik aikciot ir pasiust visoms po 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labutis, labai gražūs darbeliai. wub.gif Aš dabar robinu užsiėmus, nes gavau gana vėlai- tai reikia dirbti.
Atsakyti