Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

QUOTE(MildukasK @ 2010 08 26, 16:40)
tai kad yra tie issiplaunantys markeriai, bet as vistiek dar nesiryzau isbandyti..  blush2.gif Ar tikrai jie idealiai issivalo ir ant baltos medziagos nelieka zymiu?  blink.gif

Išdrįsiu atsakyti - O TAIP! biggrin.gif
Atsakyti
bent jau maniškis žydrai žymintis puikiai išsiplauna (ploviau), be to siuvinėjau per didžiuosius karščius (aišku, jog rankos prakaitavo), tai kur drėgnom rankom liečiau dingo sužymėjimai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 08 26, 17:40)
tai kad yra tie issiplaunantys markeriai, bet as vistiek dar nesiryzau isbandyti..  blush2.gif Ar tikrai jie idealiai issivalo ir ant baltos medziagos nelieka zymiu?  blink.gif

Ilgai turejau ta markeri, kol viena diena isdrisau pabandyti. Viskas kuo graziausiai issiplauna. Ir laiko sutaupai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 08 26, 16:40)
tai kad yra tie issiplaunantys markeriai, bet as vistiek dar nesiryzau isbandyti..  blush2.gif Ar tikrai jie idealiai issivalo ir ant baltos medziagos nelieka zymiu?  blink.gif


liuks tas zydras markeris..issiplauna kuo puikiausiai thumbup.gif susizymiu languciais ir jokio vargo nematau rolleyes.gif
Atsakyti

As tai, kai siuvineju ant lino, susidaigstau po 10. nes zymint su markeriu ir ant kitu siuliuku uzlipu. Siam darbeliui vyra idarbinau sudaigstiti, nes laiko gaila smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(brendule @ 2010 08 26, 18:54)
Siam darbeliui vyra idarbinau sudaigstiti, nes laiko gaila  smile.gif




geras, man irgi reiktu idarbint wink.gif ale jauciu nepasirasytu ax.gif
brendule, o kas cia bus tam paveikslely? mistiskai atrodo smile.gif

o darbeliai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mingomi: 26 rugpjūčio 2010 - 18:07
QUOTE(MildukasK @ 2010 08 26, 17:40)
tai kad yra tie issiplaunantys markeriai, bet as vistiek dar nesiryzau isbandyti..  blush2.gif Ar tikrai jie idealiai issivalo ir ant baltos medziagos nelieka zymiu?  blink.gif


Aš naudoju tą mėlyną, tai vos gavęs drėgmės, akyse išnyksta thumbup.gif

QUOTE(brendule @ 2010 08 26, 19:54)
As tai, kai siuvineju ant lino, susidaigstau po 10. nes zymint su markeriu ir ant kitu siuliuku uzlipu. Siam darbeliui vyra idarbinau sudaigstiti, nes laiko gaila  smile.gif



Kur tokius vyrus galima išsinuomoti? bigsmile.gif

Nunešiau rėminti savo merginą, ryt, poryt atsiimu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 26 rugpjūčio 2010 - 18:15
aš irgi panašiai pagalvojau 4u.gif
bet tokių vyrų tikrai maža, o ir nuoma brangi turbūt būtų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykele @ 2010 08 26, 20:15)
aš irgi panašiai pagalvojau 4u.gif
bet tokių vyrų tikrai maža, o ir nuoma brangi turbūt būtų mirksiukas.gif


Manau labai brangiai... Neužteks visų pinigų biggrin.gif
Atsakyti
I diskusija atsakant tai-As nenaudoju nieko,nes buvau nusipirkusi piestuka(parduotuveje pasiule,100% garantavo kad issiplaus,bet taip ir liko ant audinio cry.gif )tai ir nebenaudoju,bijau bijau.gif

O cia mano vakariniai pasikrapstymai,skirtukai(rytoj bus laminuojami)raktu pakabukas ir telefono pakabukas 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2010 08 26, 20:15)
I diskusija atsakant tai-As nenaudoju nieko,nes buvau nusipirkusi piestuka(parduotuveje pasiule,100% garantavo kad issiplaus,bet taip ir liko ant audinio  cry.gif )tai ir nebenaudoju,bijau  bijau.gif

O cia mano vakariniai pasikrapstymai,skirtukai(rytoj bus laminuojami)raktu pakabukas ir telefono pakabukas  4u.gif


thumbup.gif gražu

pati niekad markerio nebandžius - skaičiuoju doh.gif
Atsakyti
Grazus vakariniai pasikrapstymai 4u.gif

As vyrui ant sazines palipau, nes reikia greitai tris darbelius padaryt. Sakau, kitom tai vyrai padeda biggrin.gif Vis tiek beprasmiskai laika leidzia, sedi prie kompo ir zaidzia schmoll.gif

Cia bus pelene, bus mergaitei tasiukas smile.gif
Atsakyti