Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

QUOTE(murkse @ 2010 08 26, 09:59)
o medziagos dydis? 18 ar 16?


18 mirksiukas.gif
Atsakyti
Gražūs visų darbeliai, o ypač HAED wub.gif

Pabaigiau savo meškiukus- reiks čiupti siūti pagalvėlę (kadangi siuvimo mašinos neturiu, tai teks pasikrapštyti doh.gif )
Nuotrauka nekokia, nes fotkinau telefonu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Kokie meiluciai
Atsakyti
[quote=rasiux-,2010 08 26, 10:46]
Nuotrauka nekokia, nes fotkinau telefonu blush2.gif
Grozis islieka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kla @ 2010 08 25, 18:08)
Sveikos, merginos, ateinu ir as su jumis pasidalinti pirmuoju iremintu darbeliu. Esu issiuvinejus ir daugiau, bet tai buvo visokios smulkmes, knygutes apvilktos ir kitokie suvenyrai smile.gif Sitas pirmasis puosia siena. Siandien tik atsiemiau iremintus ir is kart kabinau  blush2.gif Taigi Jusu teismui  magnolijos...  smile.gif

Uuu kaip gražu. Man taip įdomiai atrodo visokie triptikai-keturiptikai.
QUOTE(Jurblond @ 2010 08 26, 08:27)
Na o mes jau apsirengėme suknelę beveik  biggrin.gif

Nuostabus darbas bus. Kiek kantrybės... blush2.gif
QUOTE(rasiux- @ 2010 08 26, 09:46)
Pabaigiau savo meškiukus- reiks čiupti siūti pagalvėlę (kadangi siuvimo mašinos neturiu, tai teks pasikrapštyti  doh.gif )

Ir aš noriu tokių meškučių ax.gif
Visoms po balionėlį 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labai grazus visu darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Oi koki grazus visu darbeliai, SAUNUOLES 4u.gif 4u.gif 4u.gif

As su klausimu atejau.. Gal kuri esat siuvinejusi si darbeli?
Sita

man atrodo, kad schema pilnai neatitinka paveikslelio, ir, kad gali buti prastesnis vaizdas.. verysad.gif pradejau siuvineti, dar tik kamputi tigro veido issiuvinejau (dar jus nieko nematysit, todel nepasirodau) ir besiuvinejant toliau mane bloga nuojauta kankina.. blush2.gif
Atsakyti
o tu pagal pm siuvineji?
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 26, 14:56)
o tu pagal pm siuvineji?



Aha pagal pm atsispausdinau.. bet man rodos pm schema tokia pay kaip cia esanti.. g.gif
Atsakyti
Labukas ,vasarą neturiu laiko rašyti čia ,nu bet šį kartą nesusilaikiau,visų darbų gražumas neišpasakytas visoms po 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,na bet jau HAED'o Neužmirštuolių fėja ,tai fantastiška ,seniai į ją seilę varvinu wub.gif wub.gif wub.gif .....Respect už kantrybę,tokiom panašiom spalvom siuvinėti tikras žygdarbis thumbup.gif thumbup.gif ,aš nesiryžčiau blush2.gif ,ketinu kažkada Haedą siuvinėt ,ilgai rinkausi ,bet išsirinkau spalvingesnį,kad smagiau siuvinėtųsi
Atsakyti
gražūs darbeliai, tiksliau darbai 4u.gif
Klausimai: 1. Kas siuvinėjat ant lino, susižymit 10x10 ar skaičiuojat siūlus? o kaip daryt jei ne viskas užsisiuvinėja arba kryželiai kažkur toliau dar būna? Pėvėzė tos pačios raidės/ inicialai - juk nugrybaut labai lengva g.gif 2. Kaip jums išplaunami markeriai- nelieja? aš susižymėjus ant medž. ir susiliejo, t.y. žymėjau taškiukais kampus 10x10, o po kiek laiko tie taškai išsiplėtė doh.gif todėl teko daigstyt gun_rifle.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 26 rugpjūčio 2010 - 15:35
tai kad yra tie issiplaunantys markeriai, bet as vistiek dar nesiryzau isbandyti.. blush2.gif Ar tikrai jie idealiai issivalo ir ant baltos medziagos nelieka zymiu? blink.gif
Atsakyti