Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 95 tema

user posted image

MEDŽIAGOS:

Aida:
Apačioj išilgai yra 7 kvadratukai, į viršų 10 kvadratukų. Tai:
Jei aida 14 dydžio, tai tą kvadratukų skaičių dauginat iš 1,8
Jei aida 16 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,6
Jei aida 18 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,4

Šiuo atveju, jei aida būtų 14, tai 7x1,8= 12.6 cm ir 10x1.8= 18 cm tiek medžiagos reikia paveiksliukui. Na ir pridedat po kelis cm iš kraštų.
Tie skaičiai 1,8; 1,6; 1,4 tai yra 10 kryžiukų 14-oj aidoj užima 1,8 cm ir t.t.

Gali pasiskaičiuoti:
Antras stulpelis nurodo skylučių kiekį - 10 cm
Aida 8 .......................32
Aida 11 ......................43
Aida 14 ......................55
Aida 16 ......................63
Aida 18 ......................70
Aida 20 ......................79

evenweave ir linas
28 linas - atitinka 14 aida,
32 linas - atitinka 16 aida,
36 linas- atitinka 18 aida.

28 evenweave-14 aida
32 evenweave- 16 aida

NUOTRAUKŲ ĮKĖLIMAS per http://www.imageshack.us/

1. Įeiname į http://load.imageshack.us/
2. Browse ir pasirenkam foto iš savo kompiuterio
3. Tada uždedam pirmą varnelę (reise image)
4. Pasirenkam dydį (siūlau 640X480 for message boards)
5. host it!
6. Paskutinė duota nuoroda (pačioje apačioje) (Direct link to image) http://.. (nuoroda be jokių klaustukų)
P.S. Puslapis buvo pakoreguotas, todėl:
Reikia pasirinkti: + Show Advanced Linking
Ir tik tada po užrašu: DO NOT Use Link Below when posting. Use FORUM Links above for posts
Duoda: Direct link to image
7. Kopijuojam nuorodą
8. Atsakydami žinutę renkamės IMG mygtuką ir įdedam nukopintą nuorodą
9. Spaudžiam OK
Sėkmės!

ADATOS
Teorijoje rašo, kad ant 14 Aidos tinka siuvinėjimo adata Nr.24 arba Nr.26.
Kuo storesnė adata, tuo mažesnis jos numeris.
8 Aida tinka Nr.22 adata
11 Aida - Nr.24
14 Aida - Nr.26
16 Aida - Nr.26 arba 28
18 Aida - Nr.26 arba 28
22 Aida - Nr.28



rėminimas tempiant ant kartono
http://blog.kasiulai.lt/reminimas.html

siuvinėjimo rėmai
http://blog.kasiulai...i.html#more-272


SENA TEMA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 24 rugpjūčio 2010 - 18:22
Nauji namuciai thumbup.gif
Atsakyti
Muza siuvinejiau apie pusmeti. O dydis be remo apie 46*33 cm
Atsakyti
Paukščiuk, aš už Nr.3 thumbup.gif
Atsakyti
labai grazi tema 4u.gif florestina 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

uzbaigiau ana tema, nes labai norejau pagirti DVI uz jos darbus, labai labai labai grazus, visi iki vieno, ir norejau paklaust jus uzsakymus imat ar tik savus namus puosiate smile.gif ???
Atsakyti
Paukščiuk, aš už pirmą.... Man trečias (o ypač ketvirtas visai ne į virtuvę ax.gif ax.gif )
Atsakyti
Man tai pirmas. Ketvirtas kažkaip ne į virtuvę, o trečias - labai jau didelės tos vazos... Manau didesnėj erdvėj jis gražiai atrodytų... Antras labiau į koridorių ar prieškambarį...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 23 rugpjūčio 2010 - 21:29
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 23, 20:50)
Baigiu išdurnėti  doh.gif , niekaip į virtuvę paveikslo neišsirenku  unsure.gif , reikia dydelio, bet ne giganto
prašom prabalsuot  biggrin.gif

O man zinok nei vienas nepatinka blush2.gif tos rozes siaip gal ir grazu, bet man pati roziu tema ne prie dusios, labai jau atsibode. trecias grazus, bet blankus, truksta ten kazko. RP jauciu silpnybe, bet virtuvej manau nelabai tiktu g.gif ax.gif O tu butinai realistisko natiurmorto nori? g.gif As tai manau rinkciausi kokius skanumynus blush2.gif pvz.:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
o gal vaisiu pintine?
user posted image
dar labai grazus buvo paveikslas kur Dvi siuvinejo, su vista ant lentyneles bigsmile.gif 4u.gif
ai ir dar nimukai su blynais biggrin.gif blush2.gif nu cia mano tokie pamastymai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dantiste: 23 rugpjūčio 2010 - 21:44
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 23, 20:50)
Baigiu išdurnėti  doh.gif , niekaip į virtuvę paveikslo neišsirenku  unsure.gif , reikia dydelio, bet ne giganto[/url]
aš labiau linkstu link 3 ir 4  doh.gif

Įkišiu ir aš trigrašį blush2.gif Pirmasis man par grubiais perėjimais, nors siužetas neblogas. Vienok žinant tavo sugebėjimus manau, kad esi verta geresnio.
Antram - aš psichologiškai alergiška rožėms, dėl to sunkiai galiu vertinti blush2.gif
Trečiasis man irgi labiau į koridorių. Tuščios vazos virtuvėj... tegul tavo namuose indai visuomet būna pilni 4u.gif
O ketvirtasis man superinis, bet... ne į virtuvę blink.gif
Ir opa... nebalsuoju už nieką blink.gif
QUOTE(LadyAgne @ 2010 08 23, 21:56)
uzbaigiau ana tema, nes labai norejau pagirti DVI uz jos darbus, labai labai labai grazus, visi iki vieno, ir norejau paklaust jus uzsakymus imat ar tik savus namus puosiate  smile.gif ???

aciuks.gif 3/4 mano darbų gyvena ne mano namuose. Užsakymus priimu, bet... nesiuvinėju to, kas man visai nepatinka; kadangi mano darbas užima daug laiko, o 'pažadų ir dovanų' eilė nemenka, užsakymus priimu tik tuo atveju, jei manęs visiškai nespaudžia su terminais (t.y. dabar užsakytas bus ne anksčiau kaip po metų rolleyes.gif ) ir nesiuvinėju to pačio darbo antrą kartą (dėl ko kai kurių darbų nesutikčiau siuvinėti, jei jie yra numatyti mano pačios planų eilėj arba pažadėti kam nors kitam).
QUOTE(Dantiste @ 2010 08 23, 22:43)
As tai manau rinkciausi kokius skanumynus blush2.gif pvz.:

Aš irgi siuvinėčiau ką nors skanesnio ir lengvesnio. Ir nebūtinai vieną didelį, geriau kelis artimus stiliumi arba tematika. r te būtinai turi būti didelis? Tada jau linkčiau lik Mystiko kokio nors virėjo su bulkomis. Bent jau duona namai net iš paveikslo kvepėtų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 23 rugpjūčio 2010 - 22:25
man iš paukščiuko variantų irgi kažkaip nei vienas į virtuvę nelimpa g.gif (priklauso, žinoma, nuo to, kokia ta virtuvė.. rolleyes.gif ) išskyrus pirmą, bet man jis pats toks kažkoks.. nežinau ax.gif
o va Dantistes pasiūlymai - labai wub.gif wub.gif
Atsakyti
DVI dekui uz atsakyma, na puikiausiai suprantu del ko jus sudarot uzsakovams tokias taisykles, juo labiau kad pilnai tikiu jog uzsakymus gal daugiau ne del pinigu darote, o del to kad jauciate malonuma siuvinet, krapstinetis smile.gif, ir 100% sutinku su tuo kad darant darba reikia kad jis ir paciai patiktu, tada ir darbas iskart grazesnis gausnasi tongue.gif
dar as pas jus su prasymu,jei nesunku,ar galetumete duot metriko schema kur leliukas ant medzio sakos skaroje? labai labai fainas metrikas, noreciau issiuvinet savo vaikams kazka panasaus smile.gif dekui!!!

O man asmeniskai tariant, Dantistes pasiulyti paveikslai daugiau kur kavinukeje kabeti tiktu, man virtuveje kazkas kitokio turetu kabet, kazkas mielo, kaip ir pati Dantiste minejo, DVI paveikslas su vista, man butu super thumbup.gif

Pauksciuk, itariu teks paciai rinktis ka cia siuvinet lotuliukas.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyAgne: 24 rugpjūčio 2010 - 00:18
Jau beveik susigyvenau su IIIuoju ir vyras palaimino, ir kaip visad atėjo DVi ir viską sugadino doh.gif lotuliukas.gif . Taip nesąžininga, prašom ką nors pasiūlyt g.gif

Ačiū visom ir kiekvienai už savo nuomonę 4u.gif 4u.gif

Dantistę tokio tipo nei man nepatinka, nei mano vyrui koncervatoriui blush2.gif Ilgą laiką buvau apsistojus ties česnakiniu paveikslu, bet pradėjo akį rėžti visi perėjimai doh.gif Belieka toliau ieškot. Reikia dydelio nes kabėjo nemažas(aguonos) ir vinis aukštai liko ax.gif
user posted image
Atsakyti