Įkraunama...
Įkraunama...

BATIKA- mirga marga raštai :)

QUOTE(lauryte007 @ 2008 02 26, 22:28)
O gal kas galetu parasyti kaip tiksliai daryti batikos darba, na ten kur su vasku, nes man reikia destytojai padaryti kurybini darba, o internete niekaip nerandu apie tai informacijos. o gal zinote literaturos kur galeciau paskaityti kaip tai  daryti? 4u.gif

Paskaityk cia
Atsakyti
bet visa si literatura rusu kalba schmoll.gif o as nesuprantu.
Atsakyti
lauryte, aš nesu didelė šios srities žinovė , bet pamėginsiu trumpai atsakyti. Viena batika - raišiojant išgaunami raštai. Tiesiog nudažai medvilniniais dažais įvairiais mazgeliais suraišiotą servetėlę...
Kitas variantas - audinio marginimas vašku. Paaiškinsiu kiek primityvesnįjį būdą, nes tikrąjam , senąjam reikalingos atskiros patalpos ir sąlygos. Taigi, pasidegi vašku tą audinio plotą, kurio nenori uždažyti kažkokia spalva. Gali kažkiek palaužyti atvėsusį vašką, tuomet, į tarpelius patekę dažai, padarys įvairius nuostabius efektus. Pabaigusi darbą, vašką nuimsi patiesusi laikraštį po audiniu ir uždėjusi ant viršaus. Tam reikalui suvartosi krūūūūūūūūvą laikraščių. Sėkmės darbuose smile.gif Smulkiai šiek tiek pritingiu rašyti, bet, manau, noro vejama, darbo eigoje atrasi daug malonių ir netikėtų staigmenų mirksiukas.gif
Atsakyti
Idedu rištines batikos pvz ant veltinio (kaip jau upyte ir sake, suraisioji audini, merki i dazus, dazai pagal instrukcija, atvesini, israisioji, surisi kitaip vel merki i dazus... dazyt nuo sviesiausiu tonu iki tamsiausiu)

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 29 vasario 2008 - 10:14
Gražu drinks_cheers.gif
Atsakyti
g00te!Nu kaip thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
labai knieti išbandyti tą batiką. ...Norėčiau išbandyti ant veltinio, matau, Goote labai gražiai tą batiką įvaldė... smile.gif
Sakykit, o su vašku tikriausiai nelabai kas gausis ant vilnos? O gal? schmoll.gif
Atsakyti
Cha biggrin.gif ,apžiūrėjau puikius gootes darbus ir prisiminiau, kad ir aš pasirodo esu bandžius šitaip dažyt veltinį. Netgi nuotraukas radau (fotografavimo data 2006m kovo mėn.) Manieji dažymai kiek paprastesni, bet gal ir kam bus smalsu

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 02 29, 10:52)
Idedu rištines batikos pvz ant veltinio


Tie nuvelti sportbačiai fantastiniai! (čia ne į batikos temą)
Atsakyti
Štai vienas iš labai paprastos batikos pavyzdėlių:

user posted image

Čia iš arčiau pritrauktas fragmentas:

user posted image
Atsakyti
oho kaip grazu thumbup.gif tikiuosi ir man su vasku kas nors gausis smile.gif
Atsakyti
iki batikavimo
user posted image
po batikavimo
user posted image

iki batikavimo
user posted image
po
user posted image
Atsakyti