Įkraunama...
Įkraunama...

BATIKA- mirga marga raštai :)

g.gif jauciu eisiu i dailininku parduotuve, klausineti dazu, nes noriu, kad medziaga graziai pasidengtu bigsmile.gif
Atsakyti
http://batik-mb.narod.ru/mg.htm nuostabus batikos darbai vienos rusu dailininkes.
Atsakyti
Tikrai nuostabus darbeliai thumbup.gif kol kas net neisivaizduoju, kaip tokius gaima padaryt
Atsakyti
Gal kas kur skaite, o gal tiesiog zino apie naturalius gamtos dazus audiniams??? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(v.julija @ 2006 01 21, 13:22)
Siuose paveiksliukuose ne visai batika, greiciau tapyba ant silko. Tai kita technika, kur kas paprastesne. O uz batikos skara 70lt dar nedaug, buna kur kas brangiau... unsure.gif Bet zinai, kai prie jos dirbi gera savaite, "uz pigiai" nesinori parduoti. Del technikos brangumo, tai irgi kaip paziuresi...jei turi spec. irengta dirbtuve, tai darbas einasi greitai ir sanaudos nedideles. bet dirbant namie labai nepatogu, bent man - reikia remo silkui, geros ventiliacijos, spec.indelio vaskui, dazu ir t.t. Visu priemoniu batikai yra dailininku prekese, bet jos gana brangios - spec.vaskas - apie 20lt, dazai viena spalva - apie 10lt, dar silkas ar kt. medziaga, spec. irankiai piesimui arba teptukai...Labai smagu ir patogu vasara lauke uzsiimti batika, medziaga greit dziusta, dazai nesmirda... thumbup.gif

Ką patartum nusipirkti naujokui pabandymui, ar sudomins šita technika( jei gali, konkrečiai) ax.gif Suviliojai su vasara ir lauku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELDA: 16 birželio 2006 - 18:31
Sveikos
Gal žinote kokių nuorodų ar turite patarimų apie batikos vašku techniką ??? Mane labai domina šita "indiškų skarų" technika, kai dengiamas kažkoks raštas ar piešinys vašku, kišama į dažus, po to vėl vašku...kiekvieną kartą kišama į vis tamsesnius dažus...ir dar tie vaško sluoksniai suskilinėja "susiglamžo" .......vienu žodžiu aš labai noriu pabandyti, bet iki galo neįsivaizduoju visos darbo eigos.
Atsakyti
as taj irgi buvau meginus su anilinias taj visaj geraj gaunasi ir dar su paprastu vasku dariau taj irgi visaj nieko isejo
Atsakyti
QUOTE(Runciuke @ 2006 07 01, 10:13)
Sveikos
Gal žinote kokių nuorodų ar turite patarimų apie batikos vašku techniką ??? Mane labai domina šita "indiškų skarų" technika, kai dengiamas kažkoks raštas ar piešinys vašku, kišama į dažus, po to vėl vašku...kiekvieną kartą kišama į vis tamsesnius dažus...ir dar tie vaško sluoksniai suskilinėja "susiglamžo" .......vienu žodžiu aš labai noriu pabandyti, bet iki galo neįsivaizduoju visos darbo eigos.



Kazkiek cia gali pasiskaityti:
http://batikdesign.narod.ru/index.html
Atsakyti
QUOTE(Runciuke @ 2006 07 01, 09:13)
Sveikos
Gal žinote kokių nuorodų ar turite patarimų apie batikos vašku techniką ??? Mane labai domina šita "indiškų skarų" technika, kai dengiamas kažkoks raštas ar piešinys vašku, kišama į dažus, po to vėl vašku...kiekvieną kartą kišama į vis tamsesnius dažus...ir dar tie vaško sluoksniai suskilinėja "susiglamžo" .......vienu žodžiu aš labai noriu pabandyti, bet iki galo neįsivaizduoju visos darbo eigos.



P.S. praejusiam puslapeli, paskaityk, ten kuo puikiausiai man isaiskino mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2006 05 31, 19:03)
Gal kas kur skaite, o gal tiesiog zino apie naturalius gamtos dazus audiniams???  rolleyes.gif


http://www.filzkram....9a01/index.html

Apie dažymą natūraliais dažais vokiečių kalba
Atsakyti
GAL KOKIU DARBELIU GALITE PASIGIRTI?
Atsakyti
mirksiukas.gif
Atsakyti