Įkraunama...
Įkraunama...

BATIKA- mirga marga raštai :)

Žinoma būtų labai smagu pamatyti tavo darbelius, man viskas įdomu biggrin.gif . Mano el. paštas ausra.b@dtiltas.lt biggrin.gif
Atsakyti
Turiu puseseres daryta batikos darbeli,kiek suprantu ten piesta vasku(turbut smile.gif )
Noreciau kada nors ismokti,tik nezinau ar uztektu fantazijos.
Man sia technika daryti darbai-fantastiskai grazus ir labai patinka!!!! Deje labai brangus.
Su mielu noru skaitysiu jusu patirti ir patarimus sioj temoj. Is anksto dekoju!!!
Atsakyti
Aš domėjausi tecnika su vašku nieko ten labai brangaus. Medžiaga, vaškas, dažai ir viskas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraJ @ 2006 01 20, 21:01)
Aš domėjausi tecnika su vašku nieko ten labai brangaus. Medžiaga, vaškas, dažai ir viskas. g.gif

Na paciai tuo uzsiimant tikiu,kad nebus kosmines kainos,bet kai galerijose ar mugese ziurinejau tai bent jau man uz skara, na kad ir didele ir labai grazia, bet apie 70lt moket schmoll.gif cia aisku ne i tema blush2.gif blush2.gif
Dabar i tema tongue.gif
Rusiskam tinklapiuke apie batika radau va tokius paveiksliukus(seip jie siuvinejimui sukurti kiek zinau,bet....) Kokia batikos rusis cia blush2.gif blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Siuose paveiksliukuose ne visai batika, greiciau tapyba ant silko. Tai kita technika, kur kas paprastesne. O uz batikos skara 70lt dar nedaug, buna kur kas brangiau... unsure.gif Bet zinai, kai prie jos dirbi gera savaite, "uz pigiai" nesinori parduoti. Del technikos brangumo, tai irgi kaip paziuresi...jei turi spec. irengta dirbtuve, tai darbas einasi greitai ir sanaudos nedideles. bet dirbant namie labai nepatogu, bent man - reikia remo silkui, geros ventiliacijos, spec.indelio vaskui, dazu ir t.t. Visu priemoniu batikai yra dailininku prekese, bet jos gana brangios - spec.vaskas - apie 20lt, dazai viena spalva - apie 10lt, dar silkas ar kt. medziaga, spec. irankiai piesimui arba teptukai...Labai smagu ir patogu vasara lauke uzsiimti batika, medziaga greit dziusta, dazai nesmirda... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(v.julija @ 2006 01 21, 13:22)
Siuose paveiksliukuose ne visai batika, greiciau tapyba ant silko. Tai kita technika, kur kas paprastesne. O uz batikos skara 70lt dar nedaug, buna kur kas brangiau... unsure.gif Bet zinai, kai prie jos dirbi gera savaite, "uz pigiai" nesinori parduoti. Del technikos brangumo, tai irgi kaip paziuresi...jei turi spec. irengta dirbtuve, tai darbas einasi greitai ir sanaudos nedideles. bet dirbant namie labai nepatogu, bent man - reikia remo silkui, geros ventiliacijos, spec.indelio vaskui, dazu ir t.t. Visu priemoniu batikai yra dailininku prekese, bet jos gana brangios - spec.vaskas - apie 20lt, dazai viena spalva - apie 10lt, dar silkas ar kt. medziaga, spec. irankiai piesimui arba teptukai...Labai smagu ir patogu vasara lauke uzsiimti batika, medziaga greit dziusta, dazai nesmirda... thumbup.gif

blink.gif g.gif tai paprasti dazai medziagai netinka? ir teptuku stebuklingu reik unsure.gif ? blm, buciau su paprastu vasku priterliojus doh.gif ogal kas ir gautusi? ax.gif gal placiau apie ta vaska papsakoti galetumete? wub.gif
Atsakyti
skyrelyje Piesimas ant silko parasiau apie batikos ir tapybos ant silko kursus, jei kam idomu, paziurekit smile.gif
Atsakyti
user posted image

kas zino koks cia medvilnes dazymo budas? ir kaip tai daroma???? notworthy.gif flirt.gif
Atsakyti
tai paprasti dazai medziagai netinka? ir teptuku stebuklingu reik ? blm, buciau su paprastu vasku priterliojus ogal kas ir gautusi? gal placiau apie ta vaska papsakoti galetumete?

TikBasosPedos atsakau tamstai wink.gif

Teptukai tinka ir paprasti, ir su vasku paprastu galima pasidryti, tik ji reikia pastuviai kaitinti, nes jis greitai stingsta. O dazyti galima su aniliniais dazais, ju buna pirkti sodininku parduotuvese, arba paieskoti kur buitiniu prekiu parduotuvese. Apvaskuota medziaga kisi i dazus istirpdytus saltam vandeny. tada isdziovini, gali dapiesti su vasku ir kisti i kita spalva. einama nuo sviesiu spalvu prie tamsiu. Labai graziai gaunasi, kai vasko sluoksni sugniauzai, jis suluzineja ir nusidazo tokios juosteles, na gal isivaizduojat smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kukuska007: 16 kovo 2006 - 08:59
Man labai primena tokį būdą, kai ištemptą ant rėmo medžiagą dažome dažais ir kol jie nenudžiuvo, vietomis pabarstome druskos. Druska sutraukia dažus ir išeina tokie "taškeliai", "srovelės".
Atsakyti
QUOTE(CDA @ 2006 03 16, 10:02)
Man labai primena tokį būdą, kai ištemptą ant rėmo medžiagą dažome dažais ir kol jie nenudžiuvo, vietomis pabarstome druskos. Druska sutraukia dažus ir išeina tokie "taškeliai", "srovelės".


O kokiais dazais???? as tinka pvz silkui skirti???
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2006 03 16, 10:12)
O kokiais dazais???? as tinka pvz silkui skirti???

Aš dažiau medvilnę su paprastais anilininiais dažais skirtais medvilnei- išėjo pakenčiamai. O teko matyti kaip profesionalės tokiu būdu dažo šilką su specialiais dažais ir naudoja druską. blink.gif Vat ten tai vaizdelis, tik kiek žinau nereikia su druska persistengti.
Atsakyti