Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 23, 15:03)
Man irgi abrikosų kauliukų aliejus labai patiko tam reikalui  thumbup.gif Dabar valau migdolų aliejum, nes abrikosai pasibaigė, o migdolų nemažai buvau užsipirkus smile.gif Irgi labai gerai. Tik aš valau paparastai pačioj pabaigoj, t.y. nusiprausiu veidą ir akis prausikliu arba moliu, o tada likučius makiažo su drėgnu vatos diskeliu ir aliejaus lašu pavalau smile.gif

Man tai nepatinka, kad lieka sioks toks toks riebumo jausmas po aliejaus rolleyes.gif , tai rasulu dar perbraukiu. O vien rasulu siaip irgi gerai nusivalo makiazas, tik as kazkaip per grubiai gal trinu ar pan., visada i akis prisivarau granulyciu ir po to verkiu biggrin.gif nemoku svelniai ar kantriai valyti, tai rasula akiu makiazui valyti naudoju tik labai retai, kai neturiu valiklio arba abrikosu al. po ranka cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 23, 14:46)
O kaip anksciau? Kaip po kokosu kaukes kitais sampunais isplauti plaukai budavo? Nes pvz. man aplamai nuo kokosu kaukes plaukai pasidaro slapio efekto smile.gif Netinka man plaukams kokosai...

Ploviau su cheminiais... verysad.gif
Tikriausiai ir man netinka kokosai....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dobiliukė: 23 rugpjūčio 2010 - 14:51
QUOTE(Odora @ 2010 08 22, 11:49)
siaip jei gerai pamenu Satura naudojo sita ekstrakta idomu kaip jai su tais aromatais..


blogai pameni, Satura tokio niekad nenaudojo smile.gif Mano plaukai vistik prie šviesesnių, aš nenoriu grynom dilgėlėm. Ir būtent apie šitą tavo buvo atsiliepimai, kad smarvė nereali.. Aš naudoju maišytą su beržais Plaukų stiprinimui. Tai man su jo kvapu nepastoviai - tai erzina, tai nieko. Daugiau nieko. Užtat MB jis nepatinka nuolat. O į plaukus įsigeria taip, kad dar kelias dienas jaučiasi sudrėkinus plaukus, išplovus galvą, suplukus ir pan. smile.gif

kvapo jo nieks nepermuš šiaip, EA gali net negadint 4u.gif

QUOTE(blueberry_nights @ 2010 08 23, 09:41)
uzsnekinau pardaveja CUPo, kai Biopasaulis uzsidare Oze, tai ji pati nelabai suprato imones situacijos ir kam dirba..


iš jų tik su dviem panom galima normaliai susikalbėti, ir abi dirba Panoramoje smile.gif

QUOTE(Dobiliukė @ 2010 08 23, 14:37)
gal kai yra laikomos aliejinės kaukės reikia šampūno riebiems plaukams, kad jas normaliai išplauti? g.gif  O kaip Jūs darote?


iš pradžių taip ir dariau, įsigijau Druide Purity, kurio efektas garantuotas. Ir šiaip jis gali atlikti giliai valančio šampūno funkciją, nebūtinai po aliejinių kaukių, o kai plaukai tarsi apsineša ir norisi juos geriau išplauti.

pradžiai gali nuspirkti būtent riebiems plaukams. Tam paskirtas šampūnas naudosis ypač taupiai, net atsibos. O su laiku susidraugausi su panom, susišaudysi ką nors pabandymui ir pamažu atsirinksi individualų variantą wink.gif

QUOTE(Dovish @ 2010 08 23, 15:04)
Mergaitės, perskaičiau, kad LTV rodys naują laidą apie ekologiją thumbup.gif, skubu dalintis informacija 4u.gif


per Lryto TV ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 23 rugpjūčio 2010 - 15:00
QUOTE(Etama @ 2010 08 23, 15:41)
Man tai nepatinka, kad lieka sioks toks toks riebumo jausmas po aliejaus rolleyes.gif , tai rasulu dar perbraukiu. O vien rasulu siaip irgi gerai nusivalo makiazas, tik as kazkaip per grubiai gal trinu ar pan., visada i akis prisivarau granulyciu ir po to verkiu biggrin.gif  nemoku svelniai ar kantriai valyti, tai rasula akiu makiazui valyti naudoju tik labai retai, kai neturiu valiklio arba abrikosu al. po ranka cool.gif


O štai man rasulas akių makiažo pilnai nenuprausia, lieka vis kažko ax.gif Madaros žiedų putos - taip. Nors vis tiek pabaigoj su aliejum brūkstelėjus dar juodumo būna smile.gif
Atsakyti
nu bet kaip idomiai su tuo abrikosu kauliuku aliejum, as esu valius visokiais aliejais (ant dregno vatuko) o sitas fantastiskai kvepia ir negaliu naudot nes verkiu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 23, 16:15)
O štai man rasulas akių makiažo pilnai nenuprausia, lieka vis kažko  ax.gif Madaros žiedų putos - taip. Nors vis tiek pabaigoj su aliejum brūkstelėjus dar juodumo būna  smile.gif

QUOTE(Odora @ 2010 08 23, 16:20)
nu bet kaip idomiai su tuo abrikosu kauliuku aliejum, as esu valius visokiais aliejais (ant dregno vatuko) o sitas fantastiskai kvepia ir negaliu naudot nes verkiu sad.gif
Jei netingit, abi galit pameginti pasigaminti nedideli kieki (15ml. pvz.)mano prirodyto valiklio-gal patiks wink.gif Man tikrai nuvalo ir nelieka to riebalo kaip vien aliejumi nuvalius, o Odora, manau tau valiklis irgi butu geresnis var., nei grynas aliejus, jei po jo asaroji (man paskutiniu metu, pastebejau nuo abrikosu al. gryno irgi siek tiek asarojo akys, galvojau, gal jau perdaug dedu, nes seniau viskas ok budavo)
Atsakyti
mielai pasigaminciau, bet nebelieka nei laiko nei jegu
kol kas prausiuosi D&G muiliukais kas bus kai baigsis nezinau
Atsakyti
Klausykit, o ne "Aubrey Organics" buvo nuskambėjus, kad falsifikuoja sudėtis? g.gif T.y. su kažkokia firma buvo skandalas, kad toli gražu ne tokia nekalta sudėtis kaip parašyta ant pakuotės..
Niekaip neatgaminu, o užsiraut ant nesąžiningų nesinori unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 23, 16:45)
Klausykit, o ne "Aubrey Organics" buvo nuskambėjus, kad falsifikuoja sudėtis?  g.gif T.y. su kažkokia firma buvo skandalas, kad toli gražu ne tokia nekalta sudėtis kaip parašyta ant pakuotės..
Niekaip neatgaminu, o užsiraut ant nesąžiningų nesinori unsure.gif

Ar ne DG apie tai rašė? ax.gif Persiprašau jei nusišneku rolleyes.gif
Atsakyti
Nusipirkau Saturos išgirto nilinio sviestmedžio. Man kvepia vaniliniais ledais iš vaikystės wub.gif Tepasi maloniai, žiūrėsim, koks poveikis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 23, 16:45)
Klausykit, o ne "Aubrey Organics" buvo nuskambėjus, kad falsifikuoja sudėtis?  g.gif T.y. su kažkokia firma buvo skandalas, kad toli gražu ne tokia nekalta sudėtis kaip parašyta ant pakuotės..
Niekaip neatgaminu, o užsiraut ant nesąžiningų nesinori unsure.gif


Taip, DG būtent apie juos kažką buvo rašiusi...
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 23, 13:31)
Nenoriu gąsdinti lauriut, bet man nuo rožių UT šampūno buvo baisi alergija, galvą raudonais guzais mėtė unsure.gif Žinoma čia vienetinis variantas, bet perspėti manau būtina..


Ačiū už perspėjimą. Pati pardavėja man UT šampūno nerekomendavo - sakė, blogai plauna galvą. Taigi nusipirkau Weledos rozmarinų šampūną. Tikiuosi, jog mano galvai tiks ir patiks. ax.gif

O jei ne, sekantis etapas - Lavera biggrin.gif
Atsakyti