Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(Dovish @ 2010 08 23, 13:47)
O kartais dar nėra 3in1? Kuo jie skiriasi? g.gif

Čia būsiu aš smile.gif Apskritai, įsivaizduoji kamparų al. kvapą? Tas tepaliukas turiu savotiško intensyvumo, bet po kažkiek laiko nusikvepia, bet ne pilnai 4u.gif

Nėra. Turbūt su Sante painioji wink.gif

Labai gerai tą kvapą žinau ir ne prie dūšios jis man wink.gif Tai vat ir įdomu tas intensyvumas kitų žolių ar kamparo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulyte @ 2010 08 23, 13:12)
Tiesa, gal galite pasidalinti naujausiomis makiazo valymo priemoniu tendencijomis. Kol kas akiu tusa valiau su saulegrazu al., bet ilgaiiui akis eme grauzti, tad ieskau kitokios priemones.
Man labiau patinka abrikosu kauliuku al., o siaip paskutiniu metu pradejau gamintis valikli pati (nelieka to riebumo jausmo kaip kad su vien aliejumi valant)-gamybos procesas kaip iprasto kremo veidui aprasyta cia, o maniskio makiazo valiklio sudetis ir siaip aprasymas yra cia.
Atsakyti
Pakonsultuokit ir mane dėl šampūnų.
Po forume nuvilnijusios AO bangos ir as nukakau iki SP, kadangi akcijinių nebuvo, tai nusipirkau mažos talpos GPB šampūną ir kondicionierių (nes kaina, tai vaje vaje tų didelių pakuočių blink.gif ). Šiandien (per naktį laikiau kokosinę kaukę) pabandžiau iš ryto išplauti. Jau pradėjus džiūti, supratau, kad pas mane šlapias efektas lotuliukas.gif , t.y. riebaluoti plaukai. Vėl palindau po dušu, ir šį kartą tik su šampūnu išsiploviau, tai dabar jau matau kaip mano plaukai pradeda gražiai kristi. Na, reikės pabandyti už kelių dienų išplauti ir be jokių prieš tai kaukių aliejinių.
Tai man toks klausimas iškilo: gal kai yra laikomos aliejinės kaukės reikia šampūno riebiems plaukams, kad jas normaliai išplauti? g.gif O kaip Jūs darote?
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 08 23, 14:37)
Tai man toks klausimas iškilo: gal kai yra laikomos aliejinės kaukės reikia šampūno riebiems plaukams, kad jas normaliai išplauti? g.gif  O kaip Jūs darote?

Man Laveros šampūnai išplauna visas aliejines kaukes, gal AO labai švelnus? g.gif Nors kokosai man aplamai netikdavo, nes po jų vienintelių sekančią dieną plaukai sukrisdavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 23, 14:35)
Man labiau patinka abrikosu kauliuku al.,

o kaip akys valosi su siuo aliejum?
turiu is KN, tai viskas butu ok, bet akis siaubingai griauzia
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 23, 14:40)
Man Laveros šampūnai išplauna visas aliejines kaukes, gal AO labai švelnus? g.gif Nors kokosai man aplamai netikdavo, nes po jų vienintelių sekančią dieną plaukai sukrisdavo ax.gif

O tai kokias tuomet kaukes darai?
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 08 23, 14:37)
Pakonsultuokit ir mane dėl šampūnų.
Po forume nuvilnijusios AO bangos ir as nukakau iki SP, kadangi akcijinių nebuvo, tai nusipirkau mažos talpos GPB šampūną ir kondicionierių (nes kaina, tai vaje vaje tų didelių pakuočių blink.gif ). Šiandien (per naktį laikiau kokosinę kaukę) pabandžiau iš ryto išplauti. Jau pradėjus džiūti, supratau, kad pas mane šlapias efektas lotuliukas.gif , t.y. riebaluoti plaukai. Vėl palindau po dušu, ir šį kartą tik su šampūnu išsiploviau, tai dabar jau matau kaip mano plaukai pradeda gražiai kristi. Na, reikės pabandyti už kelių dienų išplauti ir be jokių prieš tai kaukių aliejinių.
Tai man toks klausimas iškilo: gal kai yra laikomos aliejinės kaukės reikia šampūno riebiems plaukams, kad jas normaliai išplauti? g.gif  O kaip Jūs darote?

O kaip anksciau? Kaip po kokosu kaukes kitais sampunais isplauti plaukai budavo? Nes pvz. man aplamai nuo kokosu kaukes plaukai pasidaro slapio efekto smile.gif Netinka man plaukams kokosai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 23 rugpjūčio 2010 - 13:47
QUOTE(Odora @ 2010 08 23, 14:42)
o kaip akys valosi su siuo aliejum?
turiu is KN, tai viskas butu ok, bet akis siaubingai griauzia
Gerai, nenaudoju vatos diskeliu, sudrekinu vandeniu akis, aliejaus i ranka ir nuvalau, juodulius apiplaunu vandeniu, kad labai nesiterlioti, pabaigiu nusivalyti ir pabaigai dazniausiai rasulo kosele perbraukiu, kad nuimtu riebala (po to ir visa veida rasulu nusiprausiu, tai viskas gaunasi i tema, nera papildomo vargo kazkokio). Siaip, kaip ir sakiau, dabar jau naudoju pasigaminta valikli, vienu aliejumi nebevalau beveik. (mano abrikosu al. is aliejus.com pard.)
Atsakyti
Man irgi abrikosų kauliukų aliejus labai patiko tam reikalui thumbup.gif Dabar valau migdolų aliejum, nes abrikosai pasibaigė, o migdolų nemažai buvau užsipirkus smile.gif Irgi labai gerai. Tik aš valau paparastai pačioj pabaigoj, t.y. nusiprausiu veidą ir akis prausikliu arba moliu, o tada likučius makiažo su drėgnu vatos diskeliu ir aliejaus lašu pavalau smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, perskaičiau, kad LTV rodys naują laidą apie ekologiją thumbup.gif, skubu dalintis informacija 4u.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 23, 13:24)
Mano plaukai stori ir ilgi, man tikrai nepasirodė, kad netaupiai teptųsi. Aš netepiau taip, kad varvėtų. Tik perbraukiau per plaukus, bet pilnai pakako  thumbup.gif  thumbup.gif

Aš ir netepiau SB plaukų, kad varvėtų, jie tiesiog sausi ir akimirksniu viską sugėrė. Maniškiai sakyčiau normalūs, gal tik galiukai sausesni, bandysiu ir aš kada ax.gif
QUOTE(ernesin @ 2010 08 23, 13:25)
Nėra. Turbūt su Sante painioji wink.gif

Labai gerai tą kvapą žinau ir ne prie dūšios jis man wink.gif Tai vat ir įdomu tas intensyvumas kitų žolių ar kamparo? g.gif

Gali būti, ačiū, kad pataisei 4u.gif

Tokiu atveju siūlau paprašyti pauostyti, nes paskui gali nepatikti kvapas ir bus sunku sunaudoti 4u.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 08 23, 13:40)
Man Laveros šampūnai išplauna visas aliejines kaukes

Man irgi visi turi laveros šampūnai puikiai išplovė aliejines kaukes drinks_cheers.gif

Pastebėjau, kad nusipirkus turiu Laveros riebiems plaukams šampūną (basis sensitive serijos). Dabar mąstau gal ir naudoti aliejinėms kaukėms išplauti, nenoriu, kad plaukus sausintų, nes maniškiai anaiptol nėra riebūs rolleyes.gif Taip ir nežinau ar verta jį man atidaryti ar tiesiog dėti į išparduotuvę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 08 23, 14:43)
O tai kokias tuomet kaukes darai?

Puikiausias man avokadai, o pastruoju metu naudoju alyvuogių smile.gif

QUOTE(Dovish @ 2010 08 23, 15:04)
Mergaitės, perskaičiau, kad LTV rodys naują laidą apie ekologiją thumbup.gif, skubu dalintis informacija 4u.gif

Pastebėjau, kad nusipirkus turiu Laveros riebiems plaukams šampūną (basis sensitive serijos). Dabar mąstau gal ir naudoti aliejinėms kaukėms išplauti, nenoriu, kad plaukus sausintų, nes maniškiai anaiptol nėra riebūs rolleyes.gif Taip ir nežinau ar verta jį man atidaryti ar tiesiog dėti į išparduotuvę doh.gif

Kaip faina bigsmile.gif

Tie Basis sensitive serijos su ALS, tai gali būti kad labiau sausinantys, tavo atveju juos ir naudočiau tik po aliejinių kaukių wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 23 rugpjūčio 2010 - 14:18
QUOTE(ernesin @ 2010 08 23, 14:17)
Tie Basis sensitive serijos su ALS, tai gali būti kad labiau sausinantys, tavo atveju juos ir naudočiau tik po aliejinių kaukių wink.gif

4u.gif mesiu burtus ką su juo daryti biggrin.gif
Papildyta:
Dar norėjau pasiteirauti, ar yra merginų, kurios naudoja Druide purity šampūną, bet jų plaukai/galvos oda nėra riebūs? 4u.gif
Atsakyti