Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

informuoju, kad isbandziau metos dilgeliu ekstrakta smile.gif
uzsimaisiau toki ekspreso puoduko dydzio ramuneliu arbatos ir ekstrakto kazkur 3:2 santykiu, tai kvapas baisus, bet ne toks zudantis kaip tiesiai is buteliuko kveptelejus, issitepiau ir duse kol prausiausi laikiau, max 10min gavosi, paskui sampunas>kondicionierius>perpylimas ramuneliu arbata (nes daug pasidariau) tai man rodos isdziuvus kvapo jokio nebeliko, plaukai faini, ir kas man svarbiausia rodos seboreja tam kartui apsiramino, paraudimai nunyko ir pleiskanojimas "nusivale" na cia kam aktualu mane supras vien del sito paskutinio efekto bandysiu dar ir ziuresiu kaip veikia, nepaisant smarves, tiesa pasakius baisesni kvapa ant savo plauku esu jautus tik vaikysteje, buvo kazkoks "stebuklingas" sampunas nuo seborejos su degutu ar kazkuo panasiu, jau net svogunu sultys galvoje negali lygintis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 23 rugpjūčio 2010 - 08:21
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 21, 12:49)
Kodel taip klausi? Internetine parduotuve tai veikia  blink.gif

Kaip mane nustebino Barocos ir Madaros istorija... Kazkaip visada naiviai atrodo, kad ten kur naturalumas, ekolgija, geri dalykai, tokiu biznio povandeniniu sroviu turetu nebuti... Kad siaip tokie dalykai nuolatos vyksta, tai viskas senai suprasta, ant zemes nutupdo ir supranti- nepakeisi pasaulio...
O jau kad Madara pakeite sudetis ir ten bloguma, man tikrai isikale i galva nuo visu siu pletku unsure.gif


O as kiek zinau dar ir Biopasaulis VCUPe "uzsilenke", kazkada uzsnekinau pardaveja CUPo, kai Biopasaulis uzsidare Oze, tai ji pati nelabai suprato imones situacijos ir kam dirba.. Bet dabar CUPe kaip ir yra tas pats Biopasaulis su tais paciais produktais, o Panoramoj tik pasikeite pavadinimas i Ekosali, nors produktai irgi tie patys bankrutavusios imones...
Tai man irgi labai gaila, kad pas mus ekologiskas verslas yra toks nesaziningas sad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Labai prašau patarti dėl šampūno, nes visai susimaišiau tarp komentarų. Taigi mano plaukai yra stori, dažyti, linkę sausėti ir, jeigu pasirenku netinkamą šampūną ir/ar kondicionierių, negaliu netgi šepečio įkišti... doh.gif Tačiau galvos oda labai jautri, tad jai labiausiai patinka šampūnai skirti kūdikiams (deja, mano plaukui jie per silpni). Taigi ką patartumėte?
Mastau apie Laverą... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 08 23, 09:45)
Sveikos 4u.gif

Labai prašau patarti dėl šampūno, nes visai susimaišiau tarp komentarų. Taigi mano plaukai yra stori, dažyti, linkę sausėti ir, jeigu pasirenku netinkamą šampūną ir/ar kondicionierių, negaliu netgi šepečio įkišti... doh.gif Tačiau galvos oda labai jautri, tad jai labiausiai patinka šampūnai skirti kūdikiams (deja, mano plaukui jie per silpni). Taigi ką patartumėte?
Mastau apie Laverą... blush2.gif


Labai panaši situacija į mano smile.gif Dėl šampūno tai svarbu, bet svarbiausia kondicionieriai, aliejinės kaukės. Šampūną atsirinksi po truputį pati, nes visoms labai skirtingai. Labai atgaivina aliejinės kaukės prieš plovimą, visos šiaip naudoja kartą į savaitę, aš tai prieš kiekvieną plovimą ką nors tepu ir dabar jau tikrai matosi, kad plaukai sveiki ir atsigavę. Aš kartais tepu įvairių aliejų kaukę, kartais tik kokosą, dabar dar kartais užtepu AO kondicionierių su kamelijomis. Beje, po plovimo plaukus perskalauju mineraliniu vandeniu arba ramunėlių, ajerų nuoviru... Žodžiu, darbas čia su tokiais plaukais kaip mūsų doh.gif Bet rezultatas vertas pastangų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 23, 11:12)
Labai panaši situacija į mano  smile.gif Dėl šampūno tai svarbu, bet svarbiausia kondicionieriai, aliejinės kaukės. Šampūną atsirinksi po truputį pati, nes visoms labai skirtingai. Labai atgaivina aliejinės kaukės prieš plovimą, visos šiaip naudoja kartą į savaitę, aš tai prieš kiekvieną plovimą ką nors tepu ir dabar jau tikrai matosi, kad plaukai sveiki ir atsigavę. Aš kartais tepu įvairių aliejų kaukę, kartais tik kokosą, dabar dar kartais užtepu AO kondicionierių su kamelijomis. Beje, po plovimo plaukus perskalauju mineraliniu vandeniu  arba ramunėlių, ajerų nuoviru... Žodžiu, darbas čia su tokiais plaukais kaip mūsų  doh.gif Bet rezultatas vertas pastangų  thumbup.gif


Tikrai vertas wink.gif Aš irgi be aliejinių kaukių niekaip neišsiverčiu...
Ir visgi galbūt ką nors žinote apie Urtekram šmpūnus? Nes jau beveik gundausi šiandien ką nors pirkti, nes senojo šampūno liko tik vienam plovimui.
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 08 23, 10:37)
Tikrai vertas wink.gif Aš irgi be aliejinių kaukių niekaip neišsiverčiu...
Ir visgi galbūt ką nors žinote apie Urtekram šmpūnus? Nes jau beveik gundausi šiandien ką nors pirkti, nes senojo šampūno liko tik vienam plovimui.


Aš juos labai ilgai naudojau, bet man nei patinka,nei nepatinka, nervina, kad jie apatinius plaukus palieka tokius kaip neišplautus, be to, nepasakyčiau, kad apskritai jie labai gerai plautų... Bet gausiai jo pilant, viskas įmanoma. Pabandyk rožių šampūną, ilgai aš jį naudojau, neblogas, nesausina plaukų...
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 23, 11:51)
Aš juos labai ilgai naudojau, bet man nei patinka,nei nepatinka, nervina, kad jie apatinius plaukus palieka tokius kaip neišplautus, be to, nepasakyčiau, kad apskritai jie labai gerai plautų... Bet gausiai jo pilant, viskas įmanoma. Pabandyk rožių šampūną, ilgai aš jį naudojau, neblogas, nesausina plaukų...

Ačiū už komentarą smile.gif
Ir dar vienas klausimėlis. Kokį šiuo metu naudoji? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 08 23, 11:08)
Ačiū už komentarą smile.gif
Ir dar vienas klausimėlis. Kokį šiuo metu naudoji? blush2.gif


Aš Kauno Via Naturalis pirkau kažkokį negirdėtos firmos šampūną, kuris vadinasi Anthylis, ar kažkas panašaus. Nėra taip, kad labai patiktų, UT gal ir geriau, naudoju, kad sunaudot. Žinok, kol kas tinkamo sau šampūno neatradau, gal kad vis pigesnio ieškau, jau geriau pinigus kondicionieriams, aliejams ir pan leidžiu. Nes šampūnas turi gerai išplauti, mano nuomone...
Atsakyti
Sveikos,

Gal zinote, kur galima isigyti Madaros meginuku. Domina Menulio geles kremas, o pirkti neisbandzius baisoka g.gif .

Tiesa, gal galite pasidalinti naujausiomis makiazo valymo priemoniu tendencijomis. Kol kas akiu tusa valiau su saulegrazu al., bet ilgaiiui akis eme grauzti, tad ieskau kitokios priemones.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 08 23, 07:11)
as tai pajutau skirtuma:

jei palieku pusei val ar daugiau jie labiau pamaitinti, didesnis poveiki.

o jei tik 1 palaikau, tai veikai kaip aliejus  - uztepi, jis sulygina plauka, bet tik sudarydamas plevele o is tikruju nieko nemaitina. grazus vaizdas tik pirma diena, o jau antra matos kad truksta maitinimop. tai kameliju kon naudosiu tik kaip kauke. gaila jo 1 minutei ir tik kosmetiniam poveikiui.
Vadinasi jie skirtingi, nes man su GPB trumpai laikant plaukai gražiau atrodo nei vakar išlaikius valandą ax.gif


QUOTE(lauriut_ @ 2010 08 23, 10:45)
Labai prašau patarti dėl šampūno, nes visai susimaišiau tarp komentarų. Taigi mano plaukai yra stori, dažyti, linkę sausėti ir, jeigu pasirenku netinkamą šampūną ir/ar kondicionierių, negaliu netgi šepečio įkišti... doh.gif Tačiau galvos oda labai jautri, tad jai labiausiai patinka šampūnai skirti kūdikiams (deja, mano plaukui jie per silpni). Taigi ką patartumėte?
Mastau apie Laverą... blush2.gif

Jei Lavera, tai Mangų rekomenduoju smile.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 23, 11:51)
Aš juos labai ilgai naudojau, bet man nei patinka,nei nepatinka, nervina, kad jie apatinius plaukus palieka tokius kaip neišplautus, be to, nepasakyčiau, kad apskritai jie labai gerai plautų... Bet gausiai jo pilant, viskas įmanoma. Pabandyk rožių šampūną, ilgai aš jį naudojau, neblogas, nesausina plaukų...
Nenoriu gąsdinti lauriut, bet man nuo rožių UT šampūno buvo baisi alergija, galvą raudonais guzais mėtė unsure.gif Žinoma čia vienetinis variantas, bet perspėti manau būtina..
Atsakyti
Mergaitės, mačiau Droge nuolaidas Aloedent dantų pastai balinančiai (dabar kainuoja ~15lt su cnt.) 4u.gif


Išbandžiau AO kamelijų balzamą (ant išplautų, šlapių plaukų), nagi patiko - plaukai gražiai krenta, švelnūs. SB plaukus tepiau prieš pirtį, tai liko labai švelnūs ir purūs. Bet ant brangiausiojo sausų plaukų ganėtinai daug sutepiau, kažin kiek reikės balzamo ant mano sausų plaukų biggrin.gif

Pagaliau atsidariau Lavera rožių šampūną bigsmile.gif Konstistencija tikro snarglio biggrin.gif Bet plauna kuo puikiausiai, labai gerai putoja ir plaukus palieka švelnius, nesuveltus. Kvapas, sakyčiau, salstelėjusių rožių. Užskaitau thumbup.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 08 22, 10:31)
jei oda jautri ir linkusi sausėti, labai rekomenduoju Laveros basis sensitiv Cleansing Milk 2in1(čia ne pienelis, jis naudojamas kaip prausiklis):

O kartais dar nėra 3in1? Kuo jie skiriasi? g.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 22, 12:05)
Beje, toks labai įdomus pojūtis, nes kai paimi AO balzamo atrp pirštų, tai jis toks lipnus atrodo ir veliasi, o tik prie plaukų prisiliečia ir slysta kaip per sviestą.  smile.gif

Aš turiu keletą produktų iš AO ir jie visi turi tokį pojūtį. Iš pradžių konsistencija normali, o paskui pradeda tirpti kaip sviestas. Man tai patinka, įdomus jausmas ax.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 08 23, 00:12)
Kažkuri visai neseniai gyrėte losjoną sportuojantiems, noriu paklausti kaip kvapas, ar labai intensyvus? Bijau kad neatbaidytų tas kamparas unsure.gif

Čia būsiu aš smile.gif Apskritai, įsivaizduoji kamparų al. kvapą? Tas tepaliukas turiu savotiško intensyvumo, bet po kažkiek laiko nusikvepia, bet ne pilnai 4u.gif

QUOTE(Rasulyte @ 2010 08 23, 12:12)
Tiesa, gal galite pasidalinti naujausiomis makiazo valymo priemoniu tendencijomis. Kol kas akiu tusa valiau su saulegrazu al., bet ilgaiiui akis eme grauzti, tad ieskau kitokios priemones.

Pienelių nenori pabandyti? 4u.gif Yra Laveros basis 2in1, Dr.Hauschka. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 08 23, 12:47)
Išbandžiau AO kamelijų balzamą (ant išplautų, šlapių plaukų), nagi patiko - plaukai gražiai krenta, švelnūs. SB plaukus tepiau prieš pirtį, tai liko labai švelnūs ir purūs. Bet ant brangiausiojo sausų plaukų ganėtinai daug sutepiau, kažin kiek reikės balzamo ant mano sausų plaukų biggrin.gif


Mano plaukai stori ir ilgi, man tikrai nepasirodė, kad netaupiai teptųsi. Aš netepiau taip, kad varvėtų. Tik perbraukiau per plaukus, bet pilnai pakako thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti