Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(Palomina @ 2010 08 31, 19:29)
man kazkada buvo su Logona Tropic kuno sviestu ir duso zele panasiai.. Kuno sviesto kvapas labai patiko  wub.gif  tai pagalvojau, kad reikia man ir duso zele tos serijos.. o va zele kvapas visai nepatiko ir pati zele nepatiko  biggrin.gif

Tos serijos dalyku ten yra daugiau , ne nezinau tiksliai ko, reiketu pasiskaityti, viskas kokosai ir vanile, kaip mano mylimoji duso zele. Gerai, kad kazkoks apvaizdas nusviete prota uzsisakyti ne viska biggrin.gif , ko yra is tos serijos, o tik kuno pieneli... Ot butu buve grazu biggrin.gif - nors nezinau, gal kiti produktai i duso zele kvapa panasus? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 31 rugpjūčio 2010 - 18:51
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 31, 19:45)
Tos serijos dalyku ten yra laabai daug, ne nezinau tiksliai ko, reiketu pasiskaityti, viskas kokosai ir vanile, kaip mano mylimoji duso zele. Gerai, kad kazkoks apvaizdas nusviete prota uzsisakyti ne viska biggrin.gif , ko yra is tos serijos, o tik kuno pieneli... Ot butu buve grazu biggrin.gif - nors nezinau, gal kiti produktai i duso zele kvapa panasus?  rolleyes.gif

Tai gal vis tik verta pamėginti? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 31, 19:51)
Tai gal vis tik verta pamėginti? hihihi.gif

Va drauge !!! biggrin.gif
Ne tiek jau ir daug tu dalyku irnesakyk.gif , ka tik ilindau pasispoksoti blush2.gif .Ramu biggrin.gif


wacko.gif swoon.gif
user posted image

Kazin koks jo kvapas ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 31 rugpjūčio 2010 - 18:58
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 31, 19:54)
Kazin koks jo kvapas ?  g.gif

O man kiltų klausimas, kaip gerai jis apsaugo nuo prakaito smarvės. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 31, 20:02)
O man kiltų klausimas, kaip gerai jis apsaugo nuo prakaito smarvės. lotuliukas.gif

Uoj ne, bala nemate lotuliukas.gif , svarbu TAS kvapas butu biggrin.gif .Bet ko tai beziurint i si buteliuka man jis atrodo kaip biciu, vapsvu ir kitu skrajunu vilioklis? g.gif
Atsakyti
Palomina, BLOG'e yra tavo atsiliepimas apie Hauschka šią pudrą. Ar maskuoja? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 31 rugpjūčio 2010 - 19:07
QUOTE(Babi* @ 2010 08 31, 20:07)
Palomina, BLOG'e yra tavo atsiliepimas apie Hauschka šią pudrą. Ar maskuoja? ax.gif

nei kiek nemaskuoja.. isvis nesimato, kad butu pudruota.. jos paskirtis nuimti blizgesi ir sutvirtint makiaza.. tik tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 31, 20:11)
nei kiek nemaskuoja.. isvis nesimato, kad butu pudruota.. jos paskirtis nuimti blizgesi ir sutvirtint makiaza.. tik tiek  smile.gif

Aišku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 08 31, 19:12)
bet nors ir žino, kas yra Wilno, abejoju, ar žinos kitus miestus ir neaišku, kas per kaina būtų iki jų. Ate ate, persikų blizgi verysad.gif


tai aš gi ir rašiau anksčiau, kad verta galvoti apie Mondebio, kur Chippie dėka jau padarė siuntimą į Lietuvą mirksiukas.gif Nes ir pati nežinau, ar viską dar kartą galėčiau/norėčiau pakartoti. Plius, neaišku, kokios vėl siuntimo kainos paprašytų, nes mums minėtąją pritaikė po derybų. Po to, kai pasakiau, kad sorry, pasiūlyti siuntimo mokesčiai mūsų netenkina, nebedarau užsakymo, nes žiauriai pabrangsta mūsų produktai. Įdomu, aišku, kaip būtų antrą kartą biggrin.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 08 31, 20:03)
Bet ko tai beziurint i si buteliuka man jis atrodo kaip biciu, vapsvu ir kitu skrajunu vilioklis?  g.gif


man kilo lygiai ta pati mintis - nebent vėlyvam rudeniui, žiemai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos naturalistes ! nezinau ar cia pataikiau, bet nroiu paklausti , kokie atsiliepimai apie FAITH IN NATURE sampunus ir kondicionierius? domina butent maitinantis, drekinantis
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2010 08 31, 20:58)
Sveikos naturalistes ! nezinau ar cia pataikiau, bet nroiu paklausti , kokie atsiliepimai apie FAITH IN NATURE sampunus ir kondicionierius? domina butent maitinantis, drekinantis


Nuo šių šampūnų man niežėjo galvą (kiek pamenu, ne man vienai taip buvo). O maitinantis kondicionierius - jojobos, vienas geriausių mano atrastų, jau porą metų kaip aš jo visada turiu po ranka. Labai geras wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2010 08 31, 21:58)
Sveikos naturalistes ! nezinau ar cia pataikiau, bet nroiu paklausti , kokie atsiliepimai apie FAITH IN NATURE sampunus ir kondicionierius? domina butent maitinantis, drekinantis
cia pataikei drinks_cheers.gif turiu fin alaviju kondic., man tai nieko gero, nepaliko ispudzio. o apie sampunus, kiek atsimenu, buvo ivairiu nuomoniu-vienoms patinka, kitoms pleiskanu atisrasdavo. ten berods kazkoks ingredientas yra, kuris jautresne oda gali sualergizuoti. gal kuri patikslins, nelabai domiuosi fin, tai neuzfiksuoju tiksliu nuomoniu. kam tinka, kam ne. gali bandyti, juk jie nebrangus man atrodo. netiks-perparduosi smile.gif
gal daugiau merginu atsilieps, bandziusiu tikrai yra drinks_cheers.gif
Atsakyti