Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 30, 12:51)
Na va, aš to vėlimo ir bijau iš Weledos šampūno. doh.gif Bet kaip įdomiai, kad po kelių panaudojimų poveikis gerėja...  Dėl kainos ir kiekio tai taip, bet merginos minėjo, kad labai taupiai naudojasi, kaip tau? Ar ne taupiai naudojasi?
Man Sante kondicionierius nepatiko, bet tokių mažuma, daugumai labai netgi patiko  mirksiukas.gif


Dėl taupumo, tai kol kas labai sunku pasakyti g.gif Bet dar 3sav. turėtų užtekti, nes po daugiau nei savaitės (4 trinkimų) sunaudojau maždaug ketvirtadalį.

O kas būtent nepatiko naudojant Sante? Labai bijau, kad jis gali būti per silpnas prieš mano koltūnus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 08 30, 22:57)
O kas būtent nepatiko naudojant Sante? Labai bijau, kad jis gali būti per silpnas prieš mano koltūnus  unsure.gif


Man jis buvo per silpnas drinks_cheers.gif
Pats geriausias atrastas - AO kameliju kondicionierius smile.gif
Atsakyti
Beje, galiu atsiliepti apie Benecos krempudra, visgi nesu siuo metu ja suzaveta, reikia pastangu norint graziai paskirstyti, butina tepti, siuo atveju, ant dregno veido, arba kokia dregna kempinele, antraip lieka ruozai ir gan matomi ruozai, kuriuos paskui sunku issklaidyti, na, nedengia man ji idealiai:/ dar dabar oda idegusi, tai gal ir spalva siek tiek per sviesi, tai isvis dabar bergzdzias reikalas ja naudoti. Visgi supratau kaip man patiko mineralines, skysta pudra liks skysta pudra...nebent neatradau dar tokio varianto, kuris pateisintu lukescius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 30 rugpjūčio 2010 - 23:40
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 30, 21:43)
Na ir kaip sekasi krempudrą teptis su tuo šepetėliu? Geriau nei su pirštais?  smile.gif

Aš turiu TBS krempudrai, neblogas, bet man nuo nuotaikos priklauso, kartais maloniau tiesiog pirštais tept, greičiau gal, nes su šepetėliu reik žiūrėt, kad ruoželių neliktų, šiek tiek daugiau terlionės.

Na ir dar atėjau šiek tiek atsiprašyt Laveros krempudros, kurią čia prieš kurį laiką išpeikiau biggrin.gif pabandžiau ją dar kartą panaudot po didesnės pertraukos, galvoju, gal bus geresnė biggrin.gif Tepiau gan plonu sluoksniu, nes kai anksčiau norėdavau didesnio maskavimo, tai tepdavau storesnį, ir galų gale būdavau oranžinė biggrin.gif Dabar man oda ne tokia išsausėjus kaip pavasarį, tai gan neblogai dengės, tik aišku maskavimo didesnio nesuteikia, na bet čia ne naujiena. Odos spalvą gan gražiai pagyvina, jei ne per storu sluoksniu užtepta. Žodžiu pusė velnio.
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2010 08 31, 00:39)
Beje, galiu atsiliepti apie Benecos krempudra, visgi nesu siuo metu ja suzaveta, reikia pastangu norint graziai paskirstyti, butina tepti, siuo atveju, ant dregno veido, arba kokia dregna kempinele, antraip lieka ruozai ir gan matomi ruozai, kuriuos paskui sunku issklaidyti, na, nedengia man ji idealiai:/ dar dabar oda idegusi, tai gal ir spalva siek tiek per sviesi, tai isvis dabar bergzdzias reikalas ja naudoti. Visgi supratau kaip man patiko mineralines, skysta pudra liks skysta pudra...nebent neatradau dar tokio varianto, kuris pateisintu lukescius.

Kurią spalvą turi? kad jau prabilai apie ją tai dar paklausiu biggrin.gif : tau nesijaučia, kad ji tarsi būtų prikvėpinta kažkokiais sintetiniais kvepalais? Aš turėjau auksinio riešuto, nu tai nepernešiau to kvapo, nei viena iki tol neturėdavo tokio intensyvaus kvapo rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai iš krempudrų kol kas geriausia Logonos, tikrai geriau maskuoja nei Hauschkos ir oda ilgiau matinė išsilaiko, į poras beveik nesubėga. Mano oda mišri - riebi, yra spuogelių.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 30, 14:09)
Koks jo tūris(neįžlubinu lens.gif  biggrin.gif )ir kaina? 4u.gif


236 ml, 71 Lt 4u.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 08 30, 19:29)
Kadaise atsimenu labai giriamas buvo Hauschkos roziu kremas- ko dabartes nutilo dainos?  biggrin.gif 


Žiemą man jis nepakeičiamas smile.gif Įtariu, jog naudosiu Hauschka žiemą, turiu užsitaupiusi kremų po 5 ml, tai manau ir užteks jų ax.gif Jau dvi žiemas su Hauschka praleidau.

Apie krempudras pridėsiu. Aš turiu Nvey kreminę (514), per metus laiko sugebėjau kokį trečdalį sunaudoti doh.gif Naudosiu kol neprasmirs turbūt biggrin.gif Anksščiau tepdavau kempinėle, bet paskui kažkur ją numečiau ir likau be nieko, tad jau kelintas mėnuo tepuosi pirštukais. Kadangi ji dengiasi kaip kremas ir labai gerai drėkina, vasarą aš ją tepu tiesiai po toniko (dabar naudoju Madara normaliai-mišriai), tai vieno paspaudimo net kiek daugokai atrodo. Labai lengvai pasiskirsto, oda maloniai jaučiasi po jos. Po to visuomet dar tepu Hauschkos kompaktinę, o dažniausiai ir Hauschkos bronzinę (presuotą), tai maskavimas būna šioks toks, kažkaip jau įpratau trečius metus nebūt su tinku ant veido, kuris užmaskuotų viską viską... Nekompleksuoju, kad matosi vietomis paraudimai ar spuogeliai, spalvą prigesina normaliai visas šitas derinys ax.gif Čia kurį kartą teko pasiskolinti svetimą presuotą pudrą (tipo kaip kompaktinė, bet iš tikro kreminė), į gamintoją nežiūrėjau, nes lygiai vienodai buvo, žinojau, jog ne eko, tai vaikeeeeli, vienas potepis kempinėle ir dingo visi mano spuogeliai biggrin.gif blink.gif Išsitrynė tiesiog. Visiškai atpratau nuo tokių dalykų smile.gif O dabar nėra ir nereikia to maskavimo.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2010 08 30, 21:59)
Apsiprasi, oda pripras, plaukai susilpnės smile.gif Aš kai pirmą sykį epiliatorium naudojausi, tai maniau, daugiau niekada niekada fear.gif O dabar išvis nebeskauda biggrin.gif

Labai tikiuosi, nes po to oda labai švelni lieka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 08 31, 07:15)

Apie krempudras pridėsiu. Aš turiu Nvey kreminę (514), per metus laiko sugebėjau kokį trečdalį sunaudoti doh.gif

sakyk, o tavo odos spalva ir prie sviesiuju, nes jau ne vienai merginai tinka sis atspalviukas ir priminkit kas nors kokia jos kainyte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 30, 20:31)
na jau šitas logikos vingis mane užkabino iki negaliu  lotuliukas.gif Pirmiausiai užtinkuosi krempudra, kad bronzantas antru sluoksniu gultų, bet tai koks skirtumas, kas į poras gula?  biggrin.gif

biggrin.gif As pamirsau, kad mes jau esame issiaiskine savoka- poru kimsimasis. As neteisingai interpretuoju si reiskini, tad norejau pasakyti tik kad kai bronzanta tepi ant odos be pagrindo, jis subega i pora, kuri yra lyg kibiriukas mazas , uzpildo ja pudra ir ilgainiui atorodo poros su spalva biggrin.gif - na, matosi, kokie tai taskeliai. Nuo kitu pudru, kad ir pacio baisiausio cheminio uztaiso kaip EZ taip nebudavo ( man) - nebudavo porose matyti kazko tokio. Todel ir sakau, i kibiriukus biggrin.gif pripilsim krem-pudros, o bronzantas jau tik ant virsaus guls, nelys vidun , gal ir nebus tu poru spalvos-cia as ko gero labai suprantamai papasakojau ? g.gif lotuliukas.gif
Pasitaisymas- nekemsa man poru Hausckos bronzantas biggrin.gif , bet porose jis matosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 31 rugpjūčio 2010 - 08:53
QUOTE(egliuke @ 2010 08 31, 08:10)
Man tai iš krempudrų kol kas geriausia Logonos, tikrai geriau maskuoja nei Hauschkos ir oda ilgiau matinė išsilaiko, į poras beveik nesubėga. Mano oda mišri - riebi, yra spuogelių.

Vat kaip skirtingai, del maskavimo galiu pritarti, maskuoja geriau siek tiek nei hauschka, bet man is kart uzsitepus oda matine neatrode, o idienojus veidas pradejo blizgeti. Visgi kol kas man nepakeiciama EM presuota pudra, tik reikia atspalvi atsitaikyti, o patogumas zymiai didesnis, niekur nepribyra ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 30, 18:29)
    
Kadaise atsimenu labai giriamas buvo Hauschkos roziu kremas- ko dabartes nutilo dainos?  biggrin.gif 

Klausymas - gal esate bandziusios Weledos laukiniu roziu duso pieneli? 

Nenuvertinas šitas kremas ir dabar, tiesiog labiau tinkamas šaltuoju metų laiku arba labai sausai odai 4u.gif Kaip ir Satura rašė, labai subtilus rožių kvapas jaučiasi ax.gif

Turiu ir naudoju, man kvapas patinka toks salstelėjęs wub.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 08 30, 18:39)
Uzsimaniau roziu - visais pavidalais rolleyes.gif 

Man irgi tas pats drinks_cheers.gif Ir nesuprantu kodėl, dabar priemonių su rožių kvapu turiu palyginus itin daug (dušo kremas, šampūnas, rankų kremas, aliejus, veido šveitiklis) biggrin.gif Bet mane kvapas veža wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 31 rugpjūčio 2010 - 09:32