Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(Palomina @ 2010 08 30, 11:27)
Shiseido sepeteliai

O kiek metų turit tuos šepetėlius? g.gif
Nes mano "Shiseido" turbūt nuo senatvės, bet taip kraupiai šertis pradėjo blink.gif Pradžioje lyg buvo nieko (aš turiu kabuki tipo - biriai pudrai pirkau už nesvietišką kainą doh.gif ). Tiesiog net ant veido ta voverė lieka unsure.gif
Plinka beždžionėlė biggrin.gif

Krempudrai iš The body shop'o nusipirkau už 66 Lt..berods nėra natūralus, bet irgi labai minkštas ir nesišeria ax.gif Negaliu palyginti su "Shiseido", nes skirtingo tipo pats šepetėlis..
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 30, 19:41)
Krempudrai iš The body shop'o nusipirkau už 66 Lt..berods nėra natūralus, bet irgi labai minkštas ir nesišeria ax.gif Negaliu palyginti su "Shiseido", nes skirtingo tipo pats šepetėlis..


Na ir kaip sekasi krempudrą teptis su tuo šepetėliu? Geriau nei su pirštais? smile.gif
Atsakyti
sakė, kad apie trejus metus naudoja, jeigu neklystu ax.gif

matyt TBS gerai priklijuoti tie šereliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 30, 20:41)
O kiek metų turit tuos šepetėlius?  g.gif
Nes mano "Shiseido" turbūt nuo senatvės, bet taip kraupiai šertis pradėjo blink.gif Pradžioje lyg buvo nieko (aš turiu kabuki tipo - biriai pudrai pirkau už nesvietišką kainą doh.gif ). Tiesiog net ant veido ta voverė lieka unsure.gif
Plinka beždžionėlė biggrin.gif

jau trecius metus naudoju pudros sepeteli, o skaistalu - apie du metus.. nei is vieno nei is kito neiskrito nei vienas plaukas kol kas.. tikiuosi ir neprades sertis biggrin.gif
Atsakyti
o naturdem kondicioneriu nera? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 08 30, 20:07)
o naturdem kondicioneriu nera? 4u.gif


Yra, jiems irgi dabar nuolaidos Eurokose, bet nelabai žiūrinėjau, nei kokie, nei už kiek, nes šiuo metu nereikia... smile.gif
Atsakyti
pirma karta nusipirkau hidrolato (is AN), tai truputi nesuprantu, kaip jus ji apsipurskiat? nes cia paprastas buteliuks, purkstuko nera
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 23, 14:46)
O kaip anksciau? Kaip po kokosu kaukes kitais sampunais isplauti plaukai budavo? Nes pvz. man aplamai nuo kokosu kaukes plaukai pasidaro slapio efekto smile.gif Netinka man plaukams kokosai...

Slapias efektas gaunasi, kai neissiplauna unsure.gif man irgi taip buna, reikia kokius 3 kartus plauti unsure.gif zodz, man irg nepatiko.

QUOTE(ernesin @ 2010 08 27, 07:56)
Nuo praėjusio birželio taip pat tik jį naudoju drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Gavau savo pudrą su šešėliais iš Magic Minerals, nu jau kiekiai šešėlių mega_shok.gif Galvojau klaida gal, pustuščiai indeliai, kokiems penkiolikai kartų turbūt tik kiekvienų pakaks doh.gif Spalvos neatitinka realybėje, daug intensyvesnės ir ryškesnės, bet gražios, o su pudra viskas kaip ir tvarkoje(kol indelyje aišku biggrin.gif ), žiūrėsime kaip dengsis smile.gif

O kaip kiekis pudru, normalus?

Beje, isigijau ir as tas stebuklingas taures ir jau praktikuoju biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(agnuske @ 2010 08 30, 21:49)
pirma karta nusipirkau hidrolato (is AN), tai truputi nesuprantu, kaip jus ji apsipurskiat? nes cia paprastas buteliuks, purkstuko nera

Reikia atskirai pirkti purkstuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 27, 21:44)
Gal gali apibūdinti koks tavo uoslei tai kvapas 4u.gif


Kaip ir kažkas jau minėjo pradžioje labai jaučiasi alkoholio kvapas, bet poto jaučiasi ir citrinos, kvapas tikrai ne saldus, gal į rūgštumą šiek tiek neša smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 30, 19:37)
Labai ačiū visoms, papasakojusioms apie pudras 4u.gif

O aš dar kartą išbandžiau Acorelle depiliacinį cukrų. Koks skausmas depiliuojant kojas fear.gif , kiek pamenu su namine mase tiek neskaudėjo. Rankoms labai patiko, turbūt joms ir teks sunaudoti, nebent apsiprasčiau su tuo skausmu.


Apsiprasi, oda pripras, plaukai susilpnės smile.gif Aš kai pirmą sykį epiliatorium naudojausi, tai maniau, daugiau niekada niekada fear.gif O dabar išvis nebeskauda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2010 08 30, 21:54)
O kaip kiekis pudru, normalus?
Normalus, 8g.


QUOTE(GinMintė @ 2010 08 30, 21:56)
Kaip ir kažkas jau minėjo pradžioje labai jaučiasi alkoholio kvapas, bet poto jaučiasi ir citrinos, kvapas tikrai ne saldus, gal į rūgštumą šiek tiek neša  smile.gif

4u.gif
Atsakyti
Aciu bryylai, kad sukure nauja kategorija blog'e, dabar visos bekit rasyti atsiliepimu apie bandytus maskuoklius 4u.gif tongue.gif
Atsakyti