Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(lauriut_ @ 2010 08 30, 00:30)
Dar kadangi manasis kondicionierius prie pabaigos, tai nusitaikiau į Sante kondicionierių... Gal yra kokių nors komentarų apie jį? smile.gif
Blog'e labai daug atsiliepimu. brilliant care popuiarus ir daug kam patinkantis, man irgi geras, tik pirmas ispudis buvo ne koks, nes nemokedavau dozuoti. dabar atsitaikiau, kad pakanka laselio, rezultatas puikus
QUOTE(Babi* @ 2010 08 30, 14:22)
Kurios naudojate mineralines pudras, ar naudojate ir makiažo pagrindą, ar jo nereikia? blush2.gif
Pasitepu tik kremu ir kai susigeria naudoju mineraline smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 30, 13:39)
O maskuoja? ax.gif

Aš didelių reikalavimų nekeliu, man maskuoja biggrin.gif Apskritai, pagal atsiliepimus EM neblogai maskuoja. Yra dar ir maskuoklių pas juos. Aš turiu tokį, ėmiau dar ir su intencija, kad bus pagrindas prieš šešėlių tepimą. Gerai maskuoja, tik nežinau ar jo spalva būtų tinkama labai šviesiai odai. Dar turiu ir žalią maskuoklį, jis pagrinde raudoniui nuimti. Mano oda ne kuperozinė, bet bandžiau kažkada žiemą nušąlusius žandus patepti, nugesino smile.gif Reikia bandyti, nes tikrai yra ir atsiliepimų, kad kitoms merginoms netgi "plaukia" nuo veido šios pudros.
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2010 08 30, 13:45)
Na stai, gavau siuntinuka is AN, tai siandien padariau savaiminio idegio priemone..

Oho, kokia greita, net prisiruošti nereikia, šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 30 rugpjūčio 2010 - 13:51
QUOTE(Palomina @ 2010 08 30, 13:45)
Na stai, gavau siuntinuka is AN, tai siandien padariau savaiminio idegio priemone.. Gavosi toks kaip pienelis.. Supyliau i buteliuka su purkstuku.. Pabandziau papurksti, tai viskas gerai - purskia kuo puikiausiai, pacio pienelio konsistensija labai maloni, gerai pasiskirsto ant odos.. dabar tik reikia sulaukt kada paruduos tas odos plotelis kur purskiau  biggrin.gif


Kaip įdomiai sugalvojai į tokį buteliuką įpilti bigsmile.gif

Ar esate kas nors bandžiusios Aubrey Organics lūpų dažus?

Beje, pasirodo Naturderm turi šampūnų smile.gif Buvo nuolaidos Eurokose, tai prigriebiau vieną dažytiems plaukams.
Dar prieš išeinant iš parduotuvės, man sako pardavėja, matau, kad domitės natūraliom priemonėm, tai pradėjo man rodyt kažkokį serumą plaukams,aš tik pamačiau, kad kažkas apie kokosų aliejų, organics parašyta, davė pabandyt, o aš višta iškart ir tepuosi doh.gif Tai tik iš sintetinio kvapo supratau, koks jis "organinis" blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 08 30, 14:52)
Oho, kokia greita, net prisiruošti nereikia, šaunuolė 4u.gif

kai ilgai ruosiesi, tada ir neprisiruosi biggrin.gif geriau iskart imtis darbu kai tik sauna i galva mintis..

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 30, 17:29)
Kaip įdomiai sugalvojai į tokį buteliuką įpilti  bigsmile.gif

Beje, pasirodo Naturderm turi šampūnų smile.gif Buvo nuolaidos Eurokose, tai prigriebiau vieną dažytiems plaukams.

na, kad kitokiam indelyje butu nepatogu, nes skysta idegio priemone gavosi..

kiek mazdaug Natuderm sampunai kainuoja (be nuolaidu)?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 30, 17:51)
kai ilgai ruosiesi, tada ir neprisiruosi  biggrin.gif  geriau iskart imtis darbu kai tik sauna i galva mintis..
na, kad kitokiam indelyje butu nepatogu, nes skysta idegio priemone gavosi..
Tikrai faina mintis i toki indeli patalpinti drinks_cheers.gif gal parasyk daugiau i kosm.priem.gamybos tema, koks ispudis, receptas ir pan., nes, kaip jau zinai, labai ir man aktualu biggrin.gif , o ir siaip manau daug kam idomu tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 30, 16:51)
kai ilgai ruosiesi, tada ir neprisiruosi  biggrin.gif  geriau iskart imtis darbu kai tik sauna i galva mintis..
na, kad kitokiam indelyje butu nepatogu, nes skysta idegio priemone gavosi..

kiek mazdaug Natuderm sampunai kainuoja (be nuolaidu)?


Be nuolaidų kainuoja 19 su centais, aš mokėjau 15 su centais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 30, 18:03)
Tikrai faina mintis i toki indeli patalpinti drinks_cheers.gif gal parasyk daugiau i kosm.priem.gamybos tema, koks ispudis, receptas ir pan., nes, kaip jau zinai, labai ir man aktualu biggrin.gif , o ir siaip manau daug kam idomu  tongue.gif 4u.gif

Gerai, parasysiu ir ten, bet gal tada kai normaliai ji issibandysiu.. dabar dar vis laukiu patamsejimo to odos plotelio kur tepiau, bet vis dar nematau.. Gal kelis kartus patepsiu ir ziuresiu g.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 30, 18:04)
Be nuolaidų kainuoja 19 su centais, aš mokėjau 15 su centais  smile.gif

aciu smile.gif
Atsakyti
Jau kaip prisijuokiau is tos voveres - skaitau skaitau, na, as ne i tema saunu daznai, bet prie ko cia voveres? biggrin.gif Uj, man laaabai reikia sepetelio- labai labai- maniskis jau visai nutriususia uodega... As naudoju naturaliu seriu, bet jau labai graziu cia idejote, seile tysta. Tik as visad naudoju taip vadinama - kelionini, na, kur uzsisuka kamstelis , nes rankinuke pas mane yra visas pasaulis, tad labai man nepatogu buna be kamstelio, iskrenta - issiteplioja,ar i maiseli dulkiu prisirenka... O kai reikia rasti toki kelionini, amzina beda....
Pudru kol kas nekeiciu, uzsisakiau tik Hauschkos krem-pudra pirma karta, o siaip ta pati bronzanta Hausckos dar panaudosiu, nors beveik esu isitikinusi, kad siek tiek ji tikrai kemsa poras- taciau tikiuosi, jog pradzioje uztepus krempudra, ja uzsipildys poros, nebus kur prasibrauti bronzantui rolleyes.gif biggrin.gif
Kadaise atsimenu labai giriamas buvo Hauschkos roziu kremas- ko dabartes nutilo dainos? biggrin.gif Kai as uzsisakiau!!!
Klausymas - gal esate bandziusios Weledos laukiniu roziu duso pieneli?
user posted image

Labai man patiko Weledos granatu, nekvepiantis granatais biggrin.gif , bet kazin kodel uzsimaniau kitoki pabandyti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 30 rugpjūčio 2010 - 18:32
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 30, 18:29)
 

Klausimas - gal esate bandziusios Weledos laukiniu roziu duso pieneli? 
Labai man patiko Weledos granatu, nekvepiantis granatais biggrin.gif  , bet kazin kodel uzsimaniau kitoki pabandyti....


Man labai nepatiko kvapas (nors rožės man wub.gif ), o šiaip tai toks kaip visi. Granatinis išvis iš visų pats pačiausias man Weledos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hibisco: 30 rugpjūčio 2010 - 18:36
Labai ačiū visoms, papasakojusioms apie pudras 4u.gif

O aš dar kartą išbandžiau Acorelle depiliacinį cukrų. Koks skausmas depiliuojant kojas fear.gif , kiek pamenu su namine mase tiek neskaudėjo. Rankoms labai patiko, turbūt joms ir teks sunaudoti, nebent apsiprasčiau su tuo skausmu.
Atsakyti
Supratau 4u.gif Na taip, tas granatinis tai kazkas toookio wub.gif , todel pamaniau, kad roziu jau turetu labai irgi buti nuostabus. Man rozes siaip ne, bet as nesuprantu - ruduo gal cia man ? ar menulis? g.gif Uzsimaniau roziu - visais pavidalais rolleyes.gif . Darysiuosi siandien Kleopatras biggrin.gif , jei pamenat kas tai yra- pieno, medaus, aliejaus ir roziu ziedu vonele kojoms, esu pervargus, noriu tokios voneles... is MB roziu tai nesitiket kad parnestu siaip sau, kaip KITI vyrai parnesa, grieciau loterijoj laimesiu MB (Mercedes Benz) , nei tai ivyks mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 30 rugpjūčio 2010 - 18:42
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 30, 19:29)
O kai reikia rasti toki kelionini, amzina beda....

tikiuosi, jog pradzioje uztepus krempudra, ja uzsipildys poros, nebus kur prasibrauti bronzantui  rolleyes.gif  biggrin.gif
   
Kadaise atsimenu labai giriamas buvo Hauschkos roziu kremas- ko dabartes nutilo dainos?  biggrin.gif  Kai as uzsisakiau!!!

Klausymas - gal esate bandziusios Weledos laukiniu roziu duso pieneli? 


iš LL tai ne kelioniniai schmoll.gif

na jau šitas logikos vingis mane užkabino iki negaliu lotuliukas.gif Pirmiausiai užtinkuosi krempudra, kad bronzantas antru sluoksniu gultų, bet tai koks skirtumas, kas į poras gula? biggrin.gif

labai geras, rimtas, solidus tas rožių kremas. Jei neskęsti kasdien sintetiniuose kvepaluose ir uoslė jautri, tikrai užuosi labai subtilias rožes 4u.gif

tas dušo pienelis nuostabiai kvepia wink.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 30, 19:35)
Man labai nepatiko kvapas (nors rožės man  wub.gif ), o šiaip tai toks kaip visi. Granatinis išvis iš visų pats pačiausias man Weledos  smile.gif


o man atvirkščiai biggrin.gif
Atsakyti