Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

Palomina, aš norėčiau šepetėlio mineralinei, tai jau sutaupiau - kada kai prisiruošiu matyt reiks LL išbandyti smile.gif Jei anksčiau parsisiųsi, parašyk, koks jų švelnumas ir ar patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 30, 10:55)
Tai gali buti, kad siustis pigiau..
Del sepetelio tipo pasirinkimo tai reikia zinot ka tepsi su tuo sepeteliu.. jei mineraline pudra, tada rinkis kabuki, o jei paprasta biria ar kompaktine tai rinkis pudros sepeteli.. nes skiriasi dengimas..
i LL sepetelius ir as jau nusitaikius, tik kol kas i akiu sepetelius.. jei jie patiks, galvoju isgyti ir dar viena pudros sepeteli pabandyti..


Gal parodyti pavyzdį,, apie kokius šepetėlius kalbi? 4u.gif Labai žalia aš šepetėliuose blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hibisco: 30 rugpjūčio 2010 - 12:31
QUOTE(Satura @ 2010 08 30, 13:14)
Palomina, aš norėčiau šepetėlio mineralinei, tai jau sutaupiau - kada kai prisiruošiu matyt reiks LL išbandyti smile.gif Jei anksčiau parsisiųsi, parašyk, koks jų švelnumas ir ar patinka  4u.gif

as manau, kad tik lapkricio ar gruodzio men. juos siusiuos (akims).. taip pat parsisiusiu ir seselius (nusiziurejau pora spalvyciu) ir mineraline pudra..

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 30, 13:27)
Gal parodyti pavyzdį, apie kokius šepetėlius kalbi?  4u.gif Labai žalia aš šepetėliuose  blush2.gif

mineralinei pudrai rinkciausi tokio tipo (arba-arba):
user posted image user posted image

o seip biriom pudrom ar kompaktinem, tai va tokio tipo:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2010 08 29, 12:36)
Aš ieškau vyrui kokios natūralesnės priemonės nuo pleiskanų, iki šiol naudojo cheminius šampūnus su cinku, bet natūralių su cinku niekur neradau.


user posted image

INCI: Aloe barbadensis (aloe vera leaf juice) gel,* aqua (water), babassuamidopropyl betaine, decyl glucoside, disodium cocoamphodiacetate, glycerin, zinc gluconate, zinc salt, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf/stem extract,* urtica dioica (nettle) root extract,* chamomilla recutica (chamomile) flower extract,* salvia officinalis (sage) leaf/stem extract,* equisetum hiemale (horsetail) leaf/stem extract,* lavandula angustifolia (lavender) flower/leaf/stem extract,* salix alba (willow) bark extract,* carica papaya (papaya) extract, yucca schidigera (yucca) leaf extract,* panthenol (vitamin cool.gif, allantoin (comfrey-derived), wheat amino acids, chlorophyll, riboflavin, sodium benzoate, potassium sorbate, vanilla planifolia (bourbon vanilla) fruit oil,* rosmarinus officinalis (rosemary) leaf oil,*salvia officinalis (sage) leaf oil*. * NOP Certified Organic.

O aš savo ruožtu giriu Laveros šampūną su citrinomis bigsmile.gif Labai šauniai prilipo: plaukai gražiai gula, neriebina, blizga, putoja gerai, kvepia skaniai. Minusas, kad visai neskalsus (buteliuko užteks 1,5 mėn), ir kad su sulfoacetatu (ar kaip ten jį) - mėgstu smulkesnę ir švelnesnę putą. Bet šiaip užskaitau, mano plaukams tiko.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 30, 13:37)
as manau, kad tik lapkricio ar gruodzio men. juos siusiuos (akims).. taip pat parsisiusiu ir seselius (nusiziurejau pora spalvyciu) ir mineraline pudra..
mineralinei pudrai rinkciausi tokio tipo (arba-arba):


kokias spalvas čiupsi? wink.gif Šereliai tai vienodi šepetėlių, tik rankena jų skiriasi, taip?
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2010 08 30, 14:02)
user posted image

Koks jo tūris(neįžlubinu lens.gif biggrin.gif )ir kaina? 4u.gif
Atsakyti
Kurios naudojate mineralines pudras, ar naudojate ir makiažo pagrindą, ar jo nereikia? blush2.gif Gal kas žino, kaip su Lily Lolo pudromis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 30, 14:02)
kokias spalvas čiupsi? wink.gif Šereliai tai vienodi šepetėlių, tik rankena jų skiriasi, taip?

seseliu spalvas nusiziurejau tokias - VanillaShimmer ir Moonlight..

Taip, kaip matau kabukiu sereliai tokie patys, tik rankeneles skiriasi.. Cia manau patogumo klausimas.. as rinkciausi ta su ilgesne rankenele smile.gif toki ir turiu tik pas mane is EM..
Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2010 08 30, 14:22)
Kurios naudojate mineralines pudras, ar naudojate ir makiažo pagrindą, ar jo nereikia? blush2.gif Gal kas žino, kaip su Lily Lolo pudromis?  ax.gif

o ka vadini makiazo pagrindu? ax.gif
seip pries mineraline nereikia krempudru teptis.. uztenka kremo..
LL pudra isbandysiu tik veliau (kaip rasiau lapkricio ar gruodzio men.) smile.gif Tada ir atsiliepimus parasysiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 30 rugpjūčio 2010 - 13:26
QUOTE(Palomina @ 2010 08 30, 14:25)
o ka vadini makiazo pagrindu?  ax.gif
seip pries mineraline nereikia krempudru teptis.. uztenka kremo..
LL pudra isbandysiu tik veliau (kaip rasiau lapkricio ar gruodzio men.) smile.gif Tada ir atsiliepimus parasysiu

Kaip čia paaiškinti. Aš įsivaizduoju, kad makiažo pagrindas turi "prilaikyti" pudrą blush2.gif Bet, jei užtenka kremo, tai tada labai gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 30, 13:22)
Kurios naudojate mineralines pudras, ar naudojate ir makiažo pagrindą, ar jo nereikia? blush2.gif

Užtenka kremuko prieš dedant mineralinę pudrą, o kartais ir jo nereikia mirksiukas.gif Aš turiu EM (tik pas mane presuota), iš esmės patenkinta, nors ir nedažnai naudoju. Tik sunkoka atspalvius pritaikyti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2010 08 30, 13:09)
Koks jo tūris(neįžlubinu lens.gif  biggrin.gif )ir kaina? 4u.gif

Kainos nepasakysiu, bet tūris (jeigu mano akys gerai neša biggrin.gif ) 236ml 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 08 30, 14:37)
Užtenka kremuko prieš dedant mineralinę pudrą, o kartais ir jo nereikia mirksiukas.gif Aš turiu EM (tik pas mane presuota), iš esmės patenkinta, nors ir nedažnai naudoju.  Tik sunkoka atspalvius pritaikyti 4u.gif

O maskuoja? ax.gif
Atsakyti
Na stai, gavau siuntinuka is AN, tai siandien padariau savaiminio idegio priemone.. Gavosi toks kaip pienelis.. Supyliau i buteliuka su purkstuku.. Pabandziau papurksti, tai viskas gerai - purskia kuo puikiausiai, pacio pienelio konsistensija labai maloni, gerai pasiskirsto ant odos.. dabar tik reikia sulaukt kada paruduos tas odos plotelis kur purskiau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti